Працюємо з 09:00 до 20:00 пн.-пт.
Чим відрізняється продукція топ-брендів від аналогів зроблених хорош..

Які бувають ключі для перекодування замка?

Чим відрізняється продукція топ-брендів від аналогів зроблених хорошими виробників? В першу чергу високою якістю підібраних матеріалів і складанням, довговічністю використанням та актуальністю «начинки» на майбутнє, високим рівнем безпеки і продуманістю. Саме про продуманість начинки механізмів вхідних дверей ми сьогодні поговоримо детально. Дізнаємося якими бувають ключі для перекодування секрету замка, де їх купити, що входить в набір перекодування, обговоримо новинки в світі механічних замків і дізнаємося багато цікавого! Традиційно для написання матеріалів ми орієнтуємося тільки на світові бренди і найцікавіші пропозиції від них. Сьогодні ми розглянемо продукцію і набори ключів для перекодування замка від італійських гуру на ринку механічних замикаючих пристроїв - CISA і Mottura.


Ключі для перекодування замка купити від топ-бренду

Серед розмаїття продукції на ринку механічних замків, особливу нішу займають товари, створені для забезпечення високого рівня безпеки приміщення. Але навіть механізми, які вірою і правдою служать нам не один рік, потребують «оновлення» секретного коду. Благо, виробники створили комплект ключів для перекодування, якими може скористатися кожен самостійно. Давайте розглянемо детальніше комплект ключів CISA 06520 для перекодування.

Набір для перекодування від італійського виробника являє собою надійне рішення, створене на основі запатентованої системи сувальдного замку із змінним кодом (New Cambio Facile). Цікавою особливістю є необмежена кількість зміни коду. Сам процес перекодування займає кілька хвилин, всі маніпуляції проводяться самостійно. Викликати кваліфікованого фахівця для зміни коду більше не потрібно! У комплекті поставки набору, Ви знайдете:

  • п'ять нових ключів з довжиною 90 мм або 110 мм (на Ваш вибір).
  • ключ для перекодування.
  • карта ключа (потрібна для створення копії ключа в майстерні).
  • інструкція.

CISA 06520

Гарантійний термін обслуговування комплекту ключів складає 36 місяців.


Ключі для перекодування замків - до яким моделям підходять?

У цьому блоці розглянемо моделі механічних замків з функцією зміни коду від італійського виробника CISA. Ми вибрали для Вас самий популярні моделі, які дійсно заслуговують на увагу. Крім цікавить нас функції зміни коду, замки мають і ряд інноваційних рішень. Наприклад, систему блокування сувальд ALPS, яка в кілька разів підвищує безпеку механізму і успішно зарекомендувала себе при спробах зробити злом. Модель CISA 57685 ALPS - виразний замок, основного типу замикання. За секретність відповідає сувальдний механізм. Оснащений чотирма ригелями з діаметром по 18 мм кожна. Виліт ригелів становить 38 мм, а кількість точок замикання дорівнює трьом. У моделі присутня засувка. Особливістю моделі по праву вважається її стійкість до агресивного середовища експлуатації. З цікавого відзначимо міцність конструкції і довговічність використання.

CISA 57685 ALPS

CISA 57986 ALPS - запірний механізм вхідних дверей, який також оснащений фірмовою захисною системою. В основі замку використовується двох системний циліндровий-сувальдний механізм секретності. Механізми в замку працюють незалежно один від одного. У конструктивному плані все зроблено на найвищому рівні. Кількість застосовуваних ригелів п'ять, з класичним розміром в 18 мм. Виліт ригелів сугальдного механізму - 38 мм, а циліндрового відповідно 22 мм. Міжосьова відстань - 85 мм. Рекомендується встановлювати дану модель на сталеві двері.

CISA 57986 ALPS

Відзначимо, що обидві моделі прекрасно проявили себе в плані використання та забезпечення безпеки і перекодувати замок в них можна легко і самостійно! Про що свідчать численні позитивні відгуки покупців.


Набори для перекодування механічно замків від Mottura

Розглянемо ще один бренд зі світовим ім'ям з Апеннін - Моттура. Як і більшість іменитих виробників, у італійського представника є свій комплект ключів для перекодування - Mottura 91399. За допомогою набору ви можете самостійно провести перекодування замка із серії MyKey. Комплектація поставки традиційна для подібного товару:

  • штанга повороту кнопки перекодування замка.
  • п'ять ключів.
  • карта ключа (використовується при необхідності зробити дублікат в майстерні).
  • інструкція.

Mottura 91399

В процесі зміни коду слід бути гранично уважними, так як в процесі поворот штанги зробить обнулення попереднього коду, закладеного в механізмі. Після обнулення, механізм буде готовим до прийняття нового коду ключа. Для перекодування механічних замків з лінійки MyKey, практично не існує обмежень по зміні коду. Якщо Вам знадобиться зробити додатковий ключ, то не забудьте взяти з собою в майстерню карту ключа. Тільки з нею майстер зможе зробити нарізку на ключі. А з метою безпеки і конфіденційності такі операції варто проводити тільки в спеціалізованих майстернях з акредитацією для роботи на території України.

Комплект ключів нової серії «J» підходить для останніх моделей з технологією MyKey, а також до замків більш ранньої версії «Y».

Складно вибрати кращі моделі з широкого ряду продукції Mottura, розглянемо останні новинки механічних замків компанії, які підтримують функцію перекодування.

Mottura 52J783 - це модель з високим рівнем безпеки, призначена для монтування на металеве полотно вхідних дверей. Спосіб установки замку найнадійніший на сьогоднішній день - виразний. Замикаючий елемент добре себе проявив при спробах розтину з використанням відмичок. За безпеку замка відповідає сувальдний механізм секретності. А підтримування моделей технології MyKey, означає автоматичне розпізнавання відмикання рідним ключем. Кількість ригелів, використовуваних в корпусі - чотири (з діаметром по 18 мм кожна), точок замикання замку - три. Виліт ригелів становить 40 мм. З особливостей відзначимо високий, сьомий клас захисту.

Mottura 52J783

Механічний замок Mottura 52J771 - цікава новинка від італійських фахівців, здатна зацікавити навіть найвимогливіших покупців. Завдяки сучасним технологіям, інженери компанії зуміли вмістити в невеликий корпус замку багато корисних нововведень. А, саме - стійкість механізму до злому з використанням відмичок або при спробі розкрити секрет з використанням само-складального ключа (метод самоімпресіі). Цікавою і дуже корисною функцією замку є можливість провести зміну коду без зняття механізму. провести перекодування Ви можете, самостійно не витративши багато часу на процедуру і заощадивши кошти на виклик фахівця. Застосовуваний механізм секретності - сувальдний. Кількість ригелів в замку дорівнює чотирьом з діаметром по 18 мм кожна. Виліт ригелів становить 36 мм, а точок замикання в замку - три. Спосіб інсталяції замку в дверне полотно - виразний. А клас захисту замикаючого пристрою - сьомий. Як і в більшості моделей, присутній засувка.

Mottura 52J771

Набори для самостійної перекодування замка - це відмінна можливість підвищити рівень безпеки Вашого приміщення, при цьому зробивши все своїми руками!

Супутні товари

Схожі статті

01.03.2020
До дверної фурнітури відносяться системи і окремі елементи, що покра..
Фурнітура для вхідних дверей
10.03.2020
У нашому повсякденному житті ми постійно зустрічаємося з циліндровим..
Що таке циліндр для замку і для чого він потрібен?
08.02.2021
У більшості людей, рід діяльності яких так чи інакше не пов'язаний з..
Що таке броненакладки і для чого вони потрібні?
06.04.2021
Сучасний тренд на металеві двері не залишає байдужим абсолютно ніког..
Види замків для металевих вхідних дверей
12.05.2021
У наш час на ринку існує дуже багато пропозицій по замкових механізм..
Серцевина або циліндр для замку. Як правильно вибрати серцевину для механічного замка?
14.05.2021
Класичне виконання, тривала експлуатація та надійність кожного елеме..
Українські виробники механічних замків
24.06.2021
Класичні механічні замки на сьогоднішній день залишаються найпоширен..
Механічні замки і їх цінові категорії
21.07.2021
Дверні ручки - один з найяскравіших елементів вхідних / міжкімнатних..
Цінова категорія дверних ручок
28.07.2021
Дверні ручки вже давно стали невід'ємним атрибутом будь-якого дверно..
Вибираємо дверні ручки для міжкімнатних дверей

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре