Працюємо з 09:00 до 20:00 пн.-пт.

Виробник "ISEO"

Італійський виробник ISEO – спеціалізується на випуску високої якості замикаючих елементів, таких як: електромеханічні та класичні механічні замки, дверні циліндри, накладні замки. Завдяки багаторічному досвіду у виробництві та інноваційному мисленні інженерів компанії, бренд став відомим далеко за межами Апеннін. На сьогоднішній день філіали компанії представлені на всіх найбільших ринках та успішно просуваються на нові горизонти.
ISEO – це надійність, високий рівень безпеки та довговічність роботи. Якість продукції може оцінити кожен бажаючий, обравши найкраще рішення на власний розсуд. А вибирати тут дійсно є з чого, тому що компанія виготовляє і протипожежні замикаючі механізми, системи з контролем доступу, серцевини замків та багато іншого. При цьому зберігаючи ідеальне співвідношення ціни/якості.
Якщо потрібно підібрати добротний механізм на дверне полотно, каталог пропонованої продукції Вас точно здивує грамотною побудовою та детальним описом. А тривалий термін гарантії – найкраще підтвердження упевненості бренду у своїй продукції.
Доступна ціна за високу якість – це Ваш спокій у завтрашньому дні.

Показано з 1 по 15 із 21 (2 сторінок)