Працюємо з 09:00 до 20:00 пн.-пт.
З кожним роком все більша кількість людей при виборі механічного зам..

Огляд замка CISA 56535 Revolution Pro

З кожним роком все більша кількість людей при виборі механічного замку на вхідну групу дверей офісу, квартири, гаража або хвіртки вибирають посилені циліндрові механізми. Одним з таких є CISA 56535 Revolution Pro, однією з головних особливостей конструкції данї моделі замку є система Revolution, тобто плавні поступальних хід ригелів, забезпечень внутрішнім редуктором механізму. Дана система, розроблена конструкторами CISA, в перебігу останніх 20 років є однією з кращих у своєму класі.


Досвід експлуатації довів надійність, працездатність замку цієї моделі в найважчих і навантажених умовах застосування. Зупинимося на деяких особливостях конструкції механізму детальніше:


  • замикаючим елементом в замку є 4 ригеля діаметром 18 мм, з вилітом з корпусу на 30 мм і витримують при цьому бокове навантаження на вигин до 2000 кг.


  • найбільш, механічно нагружённой частини замку є засувка. Завідомо, конструктори виконали її діаметром 19 мм і для забезпечення плавності роботи торець засувки виготовлений з певним заокругленням, тобто при замиканні дверей коли засувка торкається відповідної частини, вона отримує додатковий кут ковзання що значно компенсує ударне навантаження, тим самим збільшуючи безперебійний ресурс роботи механізму засувки в цілому.


Однією з позитивних функцій замку є відключення приводу засувки від ручки при висунутих ригелях. Крім цього засувка реверсивна, тобто для установки на потрібну сторону досить злегка потягнути її на себе і повернути на 180 градусів. Таким чином механізм уніфікований, відсутня необхідність ліво-право стороннього вгадування.

CISA 56535 Revolution Pro є замком тристороннього замикання, в ньому при необхідності можна прикріпити вертикальні тяги які мають поступальний хід 20 мм.

Розглядаючи головне якість будь-якого запірного пристрою - його безпеку, слід звернути увагу на головну характеристику замку. З 2012 року в конструкцію замку була встановлена ​​нова система блокування механізму при вандальному примусовому взломі або демонтажі циліндра. При чому на відміну від конкурентів - ця система двосторонньої дії, тобто при зламі циліндру з будь-якого боку дверей два стопори з різних сторін заблокують роботу руху ригелів в цілому.


Блокуючий елемент CISA Pro

Ця модель універсальна і не має умов щодо сторони встановлення замку, при спробі взлому блокуюча система спрацює в будь-якому випадку. Для додаткового захисту корпусу замку від висвердлювання фахівці CISA рекомендую установку на нього твердосплавних пластини CISA Protect або приварку аналогічної пластини перед замком з боку можливої ​​агресії.

Для монтажу врізних циліндрових броненакладок в замку встановлено дві спеціальні обмежувальні втулки, які перешкоджають деформації корпусу механізму. В даний час даний механізм CISA все частіше використовується, як механічний замок на хвіртку і вхідні двері посиленої конструкції. Адже перевірена якість, взломостійкість, тривалий ресурс роботи це ті характеристики відрізняють даний механічний замок від своїх конкурентів.


Вибір за вами!!

Супутні товари

Схожі статті

15.03.2020
Саме слово або правильно напевно сказати термін "девіатор" практично..
Девіатор - що це і де застосовується?
31.03.2020
Спершу розберемося з визначенням, що ж таке бронепластина і що саме ..
Для чого потрібна бронепластина?
16.06.2020
Mottura - це італійська компанія-виробник замків і дверної фурн..
Mottura MyKey
27.06.2020
Продовжуючи тему про переваги замків італійської компанії Mottur..
Замки Mottura. Ресурс роботи і можливість перекодування.
25.08.2020
Портфоліо італійського виробника дверної і сейфової продукції, а так..
Замки серії CISA MyEVO (частина 1)
30.08.2020
Тепер трохи зупинимося на важливих складових, а саме - на тактико-те..
CISA MyEVO (частина 2)
16.07.2021
Зміна обстановки, переїзди, ремонт та інші моменти в житті змушують ..
Як часто потрібно міняти Механічні замки? При ремонті або переїзді
01.09.2021
Кожен з нас в житті стикався або ще зіткнеться з таким питанням - «С..
Оптимальна кількість замків для вхідних дверей
14.11.2021
Якщо Ви шукаєте надійне місце для зберігання цінних речей, найкращим..
Чому наявність сейфа – вірне рішення для цінних речей
15.01.2022
в облаштуванні безпеки приміщення немає компромісів, оскільки кожен ..
Чому важливо купувати дверну фурнітуру у спеціалізованих магазинах
16.01.2022
У кожній справі є професіонали або кваліфіковані фахівці, які знають..
Чому слід довірити встановлення замка професіоналу?
22.08.2022
Механізми, встановлені на вхідних дверях рік у рік, прогресують у пл..
Антивзломний циліндр

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре