Працюємо з 09:00 до 20:00 пн.-пт.
Дверна защіпка конструктивно буває різних видів. Основне завдання за..

А ви знали, що клямка дверна буває з фіксатором, магнітна і накладна: повна класифікація деталей і їх застосування

Дверна защіпка конструктивно буває різних видів. Основне завдання защіпки - це надійно зафіксувати дверну стулку в закритому положенні при цьому не використовуючи ключ. Використовувати їх можна як на вхідних дверях, так і на міжкімнатних. Призначення приміщення для використання засувки може бути найрізноманітнішим, від житлових приміщень до офісів, складів і т.п.

Види дверних защіпок:

 • з фіксатором.
 • магнітні.
 • накладні.

Розглянемо кожен з видів окремо, дізнаємося, де краще застосовувати той чи інший тип защіпки. Отже, перший вид дверної защіпки - з фіксатором.


Дверна защіпка з фіксатором

Призначена для споживачів, які дійсно цінують такий аспект в житті як конфіденційність. Крім цього, такий захисний механізм підвищить безпеку приміщення. Як ми вже знаємо, головна мета механізму - замикання. У защіпках, де застосовується фіксатор (бувають дверні защіпки і без фіксатора), головна роль відведена пружинному язичку, який закрившись не дозволяє відкрити стулку дверей. Для відкривання дверей, необхідно використовувати поворот ручки або натиск. Варто відзначити, що при використанні даного механізму, потрібно застосувати якусь фізичну силу. Це пов'язано з тим, що біля дверей немає функції «утримування магнітом». Про яку ми поговоримо трохи пізніше.

Електрозащіпка CISA 15300

Защіпка з фіксатором знайшла найбільшу популярність у використанні для будинку. Дуже часто такі механізми встановлюють на двері у ванну.

Принцип роботи наступний - на двері по обидва боки полотна встановлюються дві натискні ручки, з боку приміщення додатково встановлена ​​кнопка. Натискаючи на кнопку, приводиться в рух засувка, яка замикає двері при цьому ручки залишаються нерухомі до моменту повторного натискання кнопки.

Відзначимо можливість установки защіпки з фіксатором на міжкімнатні двері на роликових механізмах. Зручність такого застосування важко переоцінити. Так як встановивши защіпку з фіксатором на двері ви зможете відкривати їх легким рухом як назовні, так і всередину приміщення.


Магнітна дверна защіпка

Це якісний вид дверного механізму, в основі якого лежить найпростіший принцип роботи. У конструктивному виконанні защіпка для міжкімнатних дверей на магніті - простий і одночасно геніальний вид фурнітури, що складається з двох планок, які запросто замінюють дверний замок або фіксатор. Одна планка встановлюється залізна, друга магнітна (відповідно на дверному отворі і на самих дверей).

Принцип роботи - при закритті двері, магніт притягує залізну планку і продовжує її утримувати з достатньою силою, щоб двері залишалися замкнутими. При спробі відкрити двері, не буде потрібно прикладати багато зусиль, защіпка легко піддасться і двері відкриються.

Застосовують магнітні защіпки як в житлових приміщеннях, так і в офісах, спортивних клубах. Їх можна зустріти як на міжкімнатних дверях, так і встановленими на дверях шафок або тумбочок. Магнітні дверні засувки часто встановлюють в квартирах молоді сім'ї. А все тому, що двері на магніті дуже легко відкривати маленьким дітям. Такий механізм - це безпечно і практично як в побуті, так і на робочому місці.

Магнітні замки іноді вимагають наявності додаткового джерела живлення (також дуже часто встановлюють автономне живлення для замків).

CISA 15140

Основними різновидами магнітних защіпок є:

 • звичайні механізми утримування дверей в дверному полотні.
 • магнітна защіпка з рукояткою.
 • в комбінації з фіксатором.
 • з використанням магнітної карти.

Засувка даного типу відрізняється високою стабільністю роботи. Як приклад наведемо ситуацію з просевшей дверима (на якій встановлена ​​магнітна засувка) в приміщенні. Навіть в той момент, коли ваша міжкімнатні або вхідні двері просідає від частого використання або від атмосферних впливів (особливо стосується дерев'яних полотен або пластикових дверей під пряміми сонячними променями) двері буде справно виконувати свою функцію завдяки якісному магніту засувки.

Також відзначимо тишу при використанні магнітної засувки на дверях. Шум, який виходить при використанні звичайного замкового механізму набагато вище, ніж при відкритті дверей з магнітною засувкою. Це може бути дуже актуально для сім'ї з маленькою дитиною.


Накладна дверна клямка

Такий вид дверної засувки є звичайною засувку, яка не має відношення до встановленого на дверному полотні замку або ручці. Використовують в приміщеннях, яким часто користуються, але в той же час це приміщення не вимагає більш складного механізму для забезпечення безпеки.

До переваг накладних дверних клямок віднесемо:

 • простий монтаж
 • тривалий термін експлуатації.

Накладні дверні замкові механізми класифікують за:

 • секретності. В цьому випадку двері можуть бути заблоковані завдяки наявності трикутного засува. Із зовнішнього боку такі двері можна відкрити при використанні ключа.
 • застосуванням в певній конструкції двері. Стандартні моделі підходять під будь-які типи дверей. Зустрічаються моделі механізмів, призначені строго для дверей тільки з правостороннім або лівостороннім відкриттям.
 • з використанням защіпки або без неї.

CISA 15001

Накладні замки для дверей ділять на види:

Більшість сучасних накладних механізмів використовують защіпку.


Купити дверну защіпку з оптимальним типом замикання

Розглянемо, як класифікуються засувки по типу:

 • защіпка і дверна ручка. У цій комбінації відсутній замок і поворотний фіксатор тому двері будуть зачинені простим способом. Ідеальним місцем для застосування вважається вітальня, житлове приміщення або кухня.
 • ручка дверна з встановленим фіксатором. Вважається ідеальним варіантом для таких приміщень як туалет, ванна кімната і робочий кабінет. Принцип роботи - з внутрішньої сторони розташована ручка (звичайна або кругла) при натисканні (або повороті) на яку блокується доступ в приміщення із зовнішнього боку. Особливістю такого механізму вважається наявність прорізу із зовнішнього боку. Проріз забезпечує екстрене відкриття дверей в крайніх ситуаціях.
 • дверна ручка з фіксатором і замковим механізмом. Відмінний вибір для тих, хто хоче зберегти конфіденційність приміщення в моменти особистої відсутності. Такий механізм запросто дозволяє надійно замкнути двері і зайнятися своїми справами в іншому місці або працювати в приміщенні спокійно, скориставшись фіксатором механізму знаючи, що зайвий раз ніхто не потривожить.

CISA 15160

Класифікація по дизайну і використанню:

 • поворотні міжкімнатні ручки із защіпкою (бочкоподібна форма ручки). Являють собою циліндричні або круглі ручки із защіпкою, але без замка, або в комбінації ручки з фіксатором. У цьому виконанні є свої позитивні і негативні сторони. До позитивних віднесемо: візуальна компактність ручок; бочкоподобная форма ручки завдає менше шкоди прі не обережному рух (удари і т.п.); ціна нижче, ніж у класичного дизайну ручки із засувкою. До негативних моментів віднесемо: бочкоподібна форма надмірно навантажує кисть руки; засувку можна привести в рух не обережним рухом в момент закривання дверей.
 • засувки, встановлені в міжкімнатні ручки з замком - на сьогоднішній день вважаються найбільш практичними з точки зору функціональності та місця установки. До позитивних якостей віднесемо: легкість спрацьовування механіки защіпки; можливість використання замкового механізму або защіпки в залежності від ситуації; класичний дизайн який впишеться під будь-який інтер'єр. Негативні моменти: ціна ручки з замком і клямкою буде вище, ніж у попереднього представника; можливі «зачепи» одягом, навушниками за дверну ручку.

Якщо ви плануєте зробити лише видимість захисту приміщення, тоді вам варто звернути увагу на найпростіші захисні механізми. Установка яких буде простий і навіть примітивною, що не вимагає залучення фахівців. Всі потрібні роботи ви зможете зробити самостійно.

Але вирішивши дійсно убезпечити приміщення і цінності в ньому, тоді вам варто дивитися в бік перевірених виробників. Які зможуть дати вам запас надійності і спокою на багато років. Як то кажуть - «хочеш зробити надійно, роби на совість!»

Супутні товари

Схожі статті

25.02.2020
Надійність і безпека, яку повинна забезпечувати вхідні двері в кварт..
Замки для вхідних дверей - класифікація
10.03.2020
В даний час все більшу популярність отримують електромеханічні зам..
Вибір електромеханічного замку
25.08.2020
Портфоліо італійського виробника дверної і сейфової продукції, а так..
Замки серії CISA MyEVO (частина 1)
06.04.2021
Сучасний тренд на металеві двері не залишає байдужим абсолютно ніког..
Види замків для металевих вхідних дверей
06.04.2021
Як убезпечити своє житло, не привертаючи зайвої уваги? Завдання скла..
Замок-невидимка - невидимий захисник майна
12.05.2021
Для повноцінного захисту наших будинків, квартир, офісів, складів та..
Купив замок купи і фурнітуру для замку. Що потрібно знати про покупку замку і додаткових компонентів
12.05.2021
Конкуренція - це завжди добре, а суперництво за пальму першості виро..
Топ 10 виробників механічних замків в світі
03.06.2021
Вибір фурнітури для вхідних дверей - завдання не тільки складна, але..
Як правильно вибрати фурнітура для механічних замків?
16.06.2021
Світ, який розвивається з величезною швидкістю в усіх напрямках і ас..
Як відрізнити підробку від оригіналу при виборі механічних замків?
18.06.2021
Механічний замок - один з найпоширеніших елементів безпеки який ми м..
Який термін служби у механічних замків? Чи є гарантія на термін служби
20.06.2021
Кожен поважаючий себе виробник замкових механізмів намагається розши..
Де найчастіше застосовуються Механічні замки в Україні
21.06.2021
Електромеханічні замки, як представники нового покоління механізмів ..
Який термін служби у електромеханічних замків? Чи є гарантія на термін служби
22.06.2021
Ми в гонитві за комфортом і безпекою, часто робимо дитячі помилки. Я..
Який термін служби у броненакладок? Чи є гарантія на термін служби
23.06.2021
Хочемо ми чи ні, але з кожним роком прогрес за вікном підштовхує нас..
Електромеханічні замки і їх цінові категорії
16.07.2021
Зміна обстановки, переїзди, ремонт та інші моменти в житті змушують ..
Як часто потрібно міняти Механічні замки? При ремонті або переїзді
20.07.2021
Сучасні технології, прогрес в галузях науки та інноваційні підходи, ..
Чи потрібен спеціальний догляд за електромеханічними замками? У скільки обходиться їх обслуговування?
21.07.2021
Чи часто Ви замислюєтеся про, підвищенні рівня безпеки житлового / с..
Броненакладки на замки і чому їх варто встановити при заміні замка
21.07.2021
Дверні ручки - один з найяскравіших елементів вхідних / міжкімнатних..
Цінова категорія дверних ручок
31.07.2021
Механізми, встановлені на вхідних дверях квартир в багатоповерхових ..
Ключі для перекодування замка, не всі знають для чого вони потрібні
31.07.2021
Чим відрізняється продукція топ-брендів від аналогів зроблених хорош..
Які бувають ключі для перекодування замка?
02.08.2021
За останні десятки років світ побачив безліч цікавих рішень в плані ..
Як вибрати ключі для перекодування замка?
30.08.2021
Різновиди ключів, замків і механізмів, які представлені на сучасному..
Види ключів для замків
31.08.2021
Врізні замки - це одні з найбільш надійних представників замикаючих ..
Види врізних замків і їх переваги
01.09.2021
Замки, встановлені в дверне полотно, давно перестали бути просто зам..
Ключі для перекодування замків як працюють
03.09.2021
Будь-яке дверне полотно вхідних дверей повинно бути доукомплектовано..
Установка накладного замка на дерев'яні двері
03.09.2021
Навісні замки - механізми, які застосовуються в більш широкій с..
Вибір навісного замка для дверей гаража або хвіртки
06.09.2021
Механічні замки - це класичні замикаючі механізми призначені для заб..
Основні мінуси механічних замків
07.09.2021
Сучасний світ диктує свої правила у всіх аспектах життя і, якщо Ви х..
Основні мінуси електромеханічних замків
09.09.2021
Організація максимального захисту приміщення - одна з найважливіших ..
Максимальний захист. Що потрібно купити в першу чергу
10.09.2021
Головною деталлю, яка відповідає за складність запірного елемента, є..
Чим відрізняються сувальдні замки від циліндрових
14.11.2021
Якщо Ви шукаєте надійне місце для зберігання цінних речей, найкращим..
Чому наявність сейфа – вірне рішення для цінних речей
17.12.2021
Сучасний сейфовий замок є надійним замикаючим елементом і є невід'єм..
Електронний сейфовий замок - основні переваги та недоліки
22.12.2021
Для забезпечення якісного рівня безпеки приміщення, слід приділяти у..
Яким чином дверна ручка може вплинути на безпеку об'єкта?
13.01.2022
Загальний затишок будинку складається з деталей та продуманості рече..
Дверна фурнітура - незамінне доповнення до інтер'єру в будинку
15.01.2022
Завдяки сучасним лініям виробництва компанії, що спеціалізується на ..
Зламався дверний замок? Не поспішай викидати.
15.01.2022
в облаштуванні безпеки приміщення немає компромісів, оскільки кожен ..
Чому важливо купувати дверну фурнітуру у спеціалізованих магазинах
17.01.2022
Наявність надійного замикаючого елемента на вхідних дверях – правиль..
Якісний замок – найкраща інвестиція у власну безпеку
16.08.2022
Європейський бренд Mottura – виробник високоякісних замикаючих механ..
Перекодування замка mottura

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре