Працюємо з 09:00 до 20:00 пн.-пт.
Головне призначення дверної фурнітури – забезпечення належного функц..

Боїшся спроби злому? Топ 5 елементів фурнітури, на яких не варто економити

Головне призначення дверної фурнітури – забезпечення належного функціонування дверей, також фурнітура використовується для зміни зовнішнього вигляду полотна. Люди все більше звертають свою увагу на якість дверної фурнітури, оскільки якісні варіанти з надійними замикаючими механізмами та продуманістю загальної системи вхідних дверей – запорука спокою та безпеки. До дверної фурнітури відносять – замки та ручки, дверні петлі та доводчики, ланцюжки та шпингалети, глазки. Як бачимо список великий, і при комплектації дверного полотна ми часто запитуємо себе – «А на чому можна було б заощадити?». Кожна людина має свої можливості та погляди, і ми зі свого боку підготували для Вас свій топ-5 елементів фурнітури, на яких не слід економити, це:

  • замки. Основний механізм, який відповідає за безпеку.
  • дверні петлі. Механізми, що відповідають за налагоджену роботу руху дверей. Розглядайте лише якісні моделі з тривалим терміном експлуатації.
  • бронепластини. Незамінні захисники дверного полотна та основного замикаючого механізму істотно піднімають загальний рівень безпеки.
  • броненакладки. Функціональні та декоративні можуть стати складною перешкодою для зловмисника.
  • ручки. Ще один найважливіший елемент, на якому не можна економити і слід вибирати тільки від перевірених виробників.

Давайте детальніше пройдемося деякими пунктами з нашого топу і дізнаємося, що зараз популярне на нашому ринку і які пропозиції від брендів користуються попитом.


Замки на двері високої якості та надійності

Вибрати надійний та якісний замок на вхідні двері – відповідальне завдання. Підбирати механізм під свої потреби варто в руслі розгляду повноцінного функціонування на дверному полотні, при цьому зберігаючи баланс між класом захисту механізму і класом надійності дверей.

Що сьогодні являє собою якісний і надійний замок:

  • виготовлений із високоякісних матеріалів на сучасних лініях виробництва.
  • зібраний з високою уважністю навіть до найменших деталей механізму.
  • секретність замка високого рівня, а загальна надійність достатня для протистояння відразу кільком різновидам злому.
  • за необхідності має можливість інтеграції в загальну систему безпеки та контролю доступу.

Звичайно, далеко не всім потрібний симбіоз із перелічених пунктів в одному замку. Тому вибираючи серед гідних представників надійних замків для вхідних дверей наш вибір зупинився на моделі Mottura 52J783.

Відмінним фактором, який підштовхнув нас до розгляду замка від Моттури – це спільна стратегія компанії, яка успішно зарекомендувала себе на світовій арені та утримує лідируючі позиції не одне десятиліття. Модель відноситься до механізмів з високим рівнем безпеки та призначена для встановлення на вхідні металеві двері. Інсталяція проводиться у дверне полотно врізним способом. З особливості моделі, варто виділити можливість проведення самостійного перекодування. Також відзначимо і підвищену стійкість до різних спроб вскрития з використанням відмичок та методу імпресії. Корпус моделі виконаний монолітно та в досить компактних розмірах. У замку використовується технологія MyKey. За таємність замка відповідає сувальдний механізм, а клас захисту – сьомий.

 Mottura 52J783

Ця модель – яскравий приклад якісного механізму, розробленого провідними європейськими фахівцями, стане чудовим варіантом для розгляду людям, яким важлива якість та надійність за приємну вартість.


Ручка дверна – зручність та комфорт

Дверні ручки – невід'ємний та важливий елемент фурнітури на будь-якому дверному полотні, від якості, надійності якого залежить загальна безпека приміщення. Вибираючи модель для встановлення на вхідні двері не дивіться у бік китайських підробок та дешевого сегменту. Рекомендуємо вибирати ручки лише від перевірених виробників. Як приклад розглянемо модель від грецького виробника високоякісної фурнітури, що добре зарекомендував себе на ринку і вважається одним з найнадійніших виробників дверних ручок.

Дверна ручка Convex 2015 – цікаве рішення із топ-сегменту, виконана з якісних матеріалів. Випускається у трьох колірних рішеннях, що безперечний плюс для тих, кому важливо підкреслити колірну гаму приміщення. З дизайнерської точки зору ручка виконана в сучасному стилі і легко впишеться в більшість інтер'єрів. Відмінна риса моделі – високий комфорт та насолода від щоденного використання.

Convex 2015

Ручка з оригінальним дизайном у якісному виконанні та представлена ​​у трьох кольорах, сподобається поціновувачам тонкого смаку у надійному виконанні.


Вибираємо накладний замок на двері вхідні

Накладні замки - популярні замикаючі механізми, основним місцем застосування яких можуть бути як класичні дерев'яні двері, так і ворота або хвіртки. Залежно від конструктивного виконання подібні механізми випускаються як для лівостороного, так і правостороннього відкриття або в універсальному виконанні. Пропоную розглянути функціональність накладного замка на прикладі конкретної моделі. Ми вибрали для ознайомлення накладний замок від італійської компанії Чіза, модель 1А630.

Універсальність моделі полягає в тому, що вона може використовуватися як усередині, так і зовні приміщення. Встановлюється накладним способом як на дерев'яні двері, так і, наприклад, на ворота або хвіртки з товщеного полотна до 100 мм. Даний механізм однаково добре підходить для установки на двері з будь-якою стороною відчинення та наділений покращеними характеристиками опірності до вібраційних навантажень та ударів. Особливість замка – майже безшумна робота.

CISA 1A630

Якісна робота, універсальність та тривалий термін експлуатації – виділяють цю модель серед конкурентів на ринку.


Якісний механічний замок від українського виробника

Серед надійних виробників механічних замків у Європі є наш вітчизняний виробник. Молода, але дуже амбітна компанія Радлок поступово, крок за кроком завойовує дедалі більше ринків та шанувальників своєю продукцією далеко за межами України. Давайте дізнаємось на конкретному прикладі, що може запропонувати український виробник і чому його продукція цінується за мірками топ-брендів.

Механічний замок RADLOCK Мімоза, серії М300 – сучасний, надійний механізм, захищений від вскриття різними видами відмичок. У процесі виробництва замка застосовуються сучасні технології, завдяки чому в даній моделі корпус та ригель виготовлені з алмазними гранулами. Встановлюється замок у дверне полотно врізним способом. Основна відмінність моделі від конкурентів – сувальдний механізм секретності, який оснащений новою системою блокування ригеля. Відзначимо і цікавий момент, у процесі виготовлення частина збирання замка проводиться вручну.

RADLOCK (Радлок) Мімоза М300

Добротний і надійний механічний замок вітчизняного виробництва – один із найкращих у своєму роді.

Супутні товари

Схожі статті

19.01.2022
Питання високої надійності замикаючого механізму на вхідних дверях а..
Які дверні замки вважаються найнадійнішими?
19.01.2022
Безпека будинку, квартири та будь-якого іншого приміщення безпосеред..
Дверна фурнітура – ​​залежність якості від ціни
07.02.2022
Забезпечення високого рівня безпеки приміщення, одне з найскладніших..
Броненакладки на двері. Чого ви точно не знали про цю фурнітуру?
08.02.2022
Дверна фурнітура – ​​це невід'ємні конструктивні елементи, основним ..
Чи можна обійтися без броненакладки?
08.02.2022
Безпечний будинок - мрія яку реально втілити в життя, маючи в своєму..
Сучасні стандарти безпеки будинку
09.02.2022
Сучасний замок для вхідних дверей – це складний механізм, відкрити я..
Замок - багатоскладовий пристрій

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре