Працюємо з 09:00 до 20:00 пн.-пт.
Електромеханічний замок - це сучасний запірний механізм, в основі як..

Чому не працює електромеханічний замок?

Електромеханічний замок - це сучасний запірний механізм, в основі якого лежить тандем зі звичною механічної основою, яка працює в парі з електроприводом. Таким чином замикає елемент замку приходить в дію не тільки за допомогою класичного ключа, а за допомогою електромагніту або електродвигуна. Сучасні тенденції розвитку електромеханічних замків привели до їх широкого використання як на дверних полотнах житлових приміщень в багатоповерхових квартирах і приватних будинках, так і офісних, складських приміщеннях. Дуже часто подібні механізми можна зустріти на гаражних воротах або хвіртках. Класичні механічні замки простіші пристрої за своєю технологією виготовлення, а як ми знаємо - то, що простіше в конструктивному плані - простіше і в ремонті. З електромеханічними замками ситуація складніша, особливо коли ламається замок, який відповідає за доступ в приміщення з одним входом. Сьогодні ми розглянемо часті причини поломок електромеханіки, дізнаємося, як можна застерегти замок від поломок і розглянемо якісні пропозиції ринку. За основу візьмемо пару цікавих моделей світового лідера з виробництва електромеханічних замків, компанію CISA! В кінці підіб'ємо підсумок і зробимо короткий аналіз інформації.


Електромеханічний замок ремонт і профілактика

Частими причинами поломок електромеханічних замків є місце їх експлуатації. Не всі моделі замків придатні до використання в різних погодних умовах. Наприклад, часті перепади температури, вологи, впливу вітру, пил, прямі сонячні промені... - не додають «здоров'я» вашого замку. Від вищезгаданих дій дуже часто страждають механізми, куплені на ринку або з рук. Китайські підробки або підвальні штампування, створені без витримки виробництва - це запорука швидкого виходу з роботи і попадання в ремонт, навіть самих візуально наворочених механізмів.

Для того, щоб убезпечити механізм від частих ремонтів, ми залишимо вам основні поради по експлуатації замків:

  • купівля замку повинна бути усвідомленим вибором з чітким уявленням місця експлуатації.
  • ніколи не купуйте дешевий механізм або замок на ринку - собі дорожче вийде!
  • при установці замка переконайтеся в герметичності його корпусу.
  • по можливості обмежте прямі природні явища на механізм.
  • робити профілактику замку по меншій заходи двічі на рік (прочищення від пилу, мастило деталей механізму всередині і т.п.).
  • будьте акуратні в використанні.

Живучи приватному секторі, частими поломками замку є вплив на електромеханічний замок природних явищ. Крім цього, бувають і механічні проблеми. Також поширеними є проблеми:

  • вихід з ладу блоку керування замку.

Вирішується заміною блоку управління замку.

  • погана пайка на блоці управління.

Рішення - зняти кришку замка, перевірити контактні місця. Визначити слабка ланка - пропаять наново.

  • просадка напруги на блоці живлення, від чого соленоїд на ел-механічному замку перестає спрацьовувати.

Для вирішення проблеми знадобиться потенціометр. На Блоці харчування, до якого підключений замок піднімаємо напруга з малим запасом, щоб нівелювати просідання.

Так само іноді харчування, що подається до замку, не завжди відповідає вимогам замку, в такому випадку рекомендується встановлювати бустер 07022, який має більш широкі параметри вхідного електроживлення та вихідні параметри, що відповідають вимогам електро-замку. Неправильна подача електроживлення часто призводить до згорання котушки. Але слід так само розуміти, що згоріла котушка підлягає заміні після чого замок успішно продовжити виконувати свої функції в повному обсязі.

CISA 07022

Раз вже мова зайшла про механізми для приватних будинків, давайте розглянемо цікаву новинку від італійського бренду, модель CISA 17685.

CISA 17685

Даний електромеханічний замок оснащений високим класом захисту, має стійкість до вандальним спробам злому. Завдяки виразний конструкції, замок встановлюється в дверне полотно вхідних дверей, яке виступає захистом для механізму не тільки від спроб злому, але і від впливу атмосферних явищ. А характеристики пристрою вказують на використання замку зовні приміщення. При виготовленні замку використовувалися тільки високоякісні матеріали. Конструктивно замок оснащений чотирма ригелями циліндричної форми, має засувку реверсивного типу. А за секретність відповідає сувальдний механізм. Модель вдало інтегрується в комплексну систему захисту з іншими високотехнологічними пристроями.


Як полагодити електромеханічний замок самостійно?

Звичайно, не всі люди майстра, але є поломки, які усунути зможе кожен. Головне бажання, увага до деталей і трохи кмітливості! Розглянемо варіант з попаданням пилу в корпус замку. Сміття, пил, бруд - це часті причини поломки або неправильного функціонування начинки замку. Для того щоб прочистити замок, не завжди потрібно знімати його з дверного полотна. Якщо у Вас накладної тип замка, часто досить відкрутити гвинти, зняти кришку і на очнооглянути всі деталі. Для чищення замку нам знадобиться - вузька щітка і терпіння. При чищенні замку, зверніть увагу на частину рухомих елементів - як вони ходять, чи немає сторонніх звуків, не видно чи іржі... Прочистив внутрішню частину, не зайвим буде змастити рухливі елементи. Після виконання всіх процедур, акуратно закрийте кришку замка, закрутивши гвинти - перевірте справність механізму на замикання / відмикання дверей.

Цікавим варіантом електромеханічного замка накладного типу установки є модель CISA 1A731. Конструкція корпусу передбачає використання замку на дерев'яних або металевих дверях з відкриванням на внутрішню сторону. З важливої ​​особливості відзначимо, що товщина дверного полотна не повинна перевищувати 55мм. Також модель можна встановити на хвіртку або ворота. Відмінною рисою замку є його безшумна робота і збільшене опір зусиллю на полотно до 2.000 кг. У замку застосовується запатентована система опору механізму до впливу зовнішніх факторів, таких як вібрації і удари.

CISA 1A731


Купити електромеханічний замок з сучасними характеристиками

Звичайно, кожен раз, коли ми здійснюємо серйозну покупку, ми намагаємося зробити її максимально рентабельної та функціональної в довгій перспективі використання. Електромеханічні замки від Чиза - це якісне рішення щодо забезпечення безпеки будь-якого приміщення. Широкий модельний ряд електромеханіки дає можливість вибрати механізм під будь-яке завдання. А головне, для користувача, що вартість за товар від італійського бренду - значно нижче за пропоновані аналоги інших виробників. При цьому якість, функціональність і продуманість на вищому рівні саме у бренду з Апеннін.

CISA 16215 - ударостойкий, компактний замок з врізним типом інсталяції для дерев'яних, пластикових або металевих полотен. В основі замку лежить робота циліндра і двох ригелів з прямокутною формою (мається на увазі взводний і ворітної, який має поліпшення кріплення для збільшення захисту від перепилювання). Виліт ригелів становить 29 мм. Застосовується механізм для дверей з відкриттям всередину приміщення або назовні, а закривається замок з використанням ключа циліндричної форми або подачею на пристрій сигналу.

CISA 16215

Обираючи продукцію CISA, ви отримуєте кращі товари в високоякісному виконанні за приємною ціною. Відзначимо, що на всіх товари бренду діє гарантійний термін експлуатації. А при використанні електромеханічних замків з профілактикою час від часу - ви і не дізнаєтеся, що таке ремонти!

Супутні товари

Схожі статті

01.03.2020
До дверної фурнітури відносяться системи і окремі елементи, що покра..
Фурнітура для вхідних дверей
10.03.2020
У нашому повсякденному житті ми постійно зустрічаємося з циліндровим..
Що таке циліндр для замку і для чого він потрібен?
16.06.2020
Mottura - це італійська компанія-виробник замків і дверної фурн..
Mottura MyKey
10.10.2020
Нерідко в житті трапляється непередбачений збіг обставин, таких як в..
Інструкція по перекодуванню замків CISA
08.02.2021
У більшості людей, рід діяльності яких так чи інакше не пов'язаний з..
Що таке броненакладки і для чого вони потрібні?
11.05.2021
Механічні замки не втрачають своєї популярності навіть на тлі виріс ..
Ступені захисту механічних замків. Докладний опис
12.05.2021
У наш час на ринку існує дуже багато пропозицій по замкових механізм..
Серцевина або циліндр для замку. Як правильно вибрати серцевину для механічного замка?
12.05.2021
Щоб завоювати любов споживача і світову популярність, необхідно прой..
Топ 5 виробників електромеханічних замків в світі
12.05.2021
Конкуренція - це завжди добре, а суперництво за пальму першості виро..
Топ 10 виробників механічних замків в світі
24.06.2021
Класичні механічні замки на сьогоднішній день залишаються найпоширен..
Механічні замки і їх цінові категорії
21.07.2021
Чи часто Ви замислюєтеся про, підвищенні рівня безпеки житлового / с..
Броненакладки на замки і чому їх варто встановити при заміні замка
21.07.2021
Дверні ручки - один з найяскравіших елементів вхідних / міжкімнатних..
Цінова категорія дверних ручок
31.08.2021
Врізні замки - це одні з найбільш надійних представників замикаючих ..
Види врізних замків і їх переваги
03.09.2021
Будь-яке дверне полотно вхідних дверей повинно бути доукомплектовано..
Установка накладного замка на дерев'яні двері
06.09.2021
Механічні замки - це класичні замикаючі механізми призначені для заб..
Основні мінуси механічних замків
14.11.2021
Якщо Ви шукаєте надійне місце для зберігання цінних речей, найкращим..
Чому наявність сейфа – вірне рішення для цінних речей

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре