Працюємо з 09:00 до 20:00 пн.-пт.
У кожній справі є професіонали або кваліфіковані фахівці, які знають..

Чому слід довірити встановлення замка професіоналу?

У кожній справі є професіонали або кваліфіковані фахівці, які знають свою роботу від А до Я і роблять її набагато краще, швидше, а головне надійніше, ніж людина, яка не має досвіду в даному питанні. Установка замка може проводитись як самостійно, так і із залученням дорогого спеціаліста з цієї галузі. Все індивідуально і залежить від багатьох факторів:

  • професійних навичок.
  • складності установки або налаштування замикаючого елемента.
  • наявності інструменту для проведення роботи.

Ніхто не забороняє спробувати встановити замок самостійно, але якщо щось піде не так, будьте готові до додаткових фінансових витрат. Щоб уникнути незрозумілих ситуацій, ми пройдемося по популярним моделям, представленими на ринку, і вивчимо характеристики кожної, дізнаємось, де її краще використовувати і чи є можливість проведення самостійної установки замка. Розглядатимемо лише якісні рішення від перевірених часом виробників зі світовим ім'ям.


Вскриття замків і як убезпечити себе?

На сьогоднішній день існує дуже велика кількість способів проникнення в приміщення, починаючи від найпримітивніших вандальних, закінчуючи інтелектуальним взломом механізмів. З розвитком технології, удосконаленням лінії складання та ускладненням секретів замку, спроби злому, на щастя, вдається скоротити до можливого реального мінімуму. Питання проникнення в квартири, будинки, офіси, банки та інші об'єкти стоїть дуже гостро та потребує глибокого розуміння для забезпечення належного рівня безпеки.

Інженерний відділ компанії Моттура має великий досвід у виробництві високоякісних механічних замків з високим класом секретності механізмів для забезпечення потрібного рівня безпеки. Тому ми вирішили навести як перший приклад якісного рішення для встановлення на вхідні двері модель італійського гіганта.

Mottura 84995 – двоциліндровий замок із врізним способом встановлення у металеве дверне полотно. Дана модель дуже добре зарекомендувала себе серед аналогів на ринку в першу чергу якісними зламостійкими характеристиками. Клас захисту замка – сьомий, кількість ригелів дорівнює п'яти, а точок замикання трьом. В основі роботи замка лежить редукторна система, яка відмінно працює у тандемі із захистом від забивання ригелів у внутрішню частину замка. Також замок захищений від популярного на сьогодні методу проникнення у приміщення за допомогою переламування личинки. Відзначимо також і збільшений термін служби роботи циліндрів, і покращений хід ригелів, який став помітно плавнішим.

Mottura 84995

Підійде як якісне рішення для встановлення у металевих дверях для приватних будинків, так і квартир.


Заміна замка вхідних дверей, на яких виробників варто звернути увагу

Потреба у заміні замка на вхідних дверях може бути викликана різними причинами, від банального зносу замикаючого елемента до заміни механізма на більш сучасний і надійний. Якщо ми говоримо про якісні рішення, тоді слід визначиться з виробником, обравши кращого і тим самим закривши питання безпеки головного захисного механізму на вхідних дверях мінімум на кілька років.

Електромеханічний замок CISA 17685 – модель від бренду зі світовим ім'ям та високою репутацією. Цей замок дуже популярний на нашому ринку в першу чергу завдяки широким можливостям та якісному складанню. Модель отримала високий клас секретності механізму, антивандальну систему захисту та можливість проведення інтеграції з актуальними системами управління та контролю доступу. Вивчаючи характеристики механізму, можна з упевненістю назвати його універсальним рішенням, оскільки електромеханічний замок можна використовувати як зовні, так і у середині приміщення. Конструктивно замок створено таким чином, щоб максимально убезпечити сувальдний механізм секретності. 17685 оснащений чотирма ригелями циліндричної форми та защіпкою реверсного типу. Відмінною рисою замка є можливість проведення перекодування. Для кращої інтеграції з системами контролю доступу рекомендується звернутися до професіонала.

CISA 17685

В цілому, дана модель отримала дуже багато похвальних відгуків не тільки від щасливих власників, а й від скрупульозних шанувальників надійних механізмів.


Як вибрати накладний замок на двері?

Підбір кожного типу замка має свої моменти, які слід враховувати до оформлення замовлення. Якщо ми говоримо про накладний тип замикаючого пристрою, тоді слід врахувати наступне:

  • середовище експлуатації механізму (всередині або зовні приміщення).
  • вплив атмосферних явищ на внутрішню частину замка.
  • тип і товщина дверного полотна, напрямок відчинення дверей.
  • можливість інтеграції замка із загальною системою безпеки.

Після того, як були враховані всі вищеописані моменти, залишається визначиться з брендом. Радимо, щоб уникнути можливих прорахунків, придивиться до універсальних рішень представлених на ринку якісних механізмів. Як приклад розглянемо популярну модель навісного замка від італійської компанії Чіза, модель 1А630.

Ця модель відноситься до категорії замків накладного типу і відмінно підійде для встановлення на дерев'яні дверні полотна, ворота або на хвіртки. Товщина дверного полотна має не перевищувати 100 мм. Замок придатний для використання як усередині приміщення, так і зовні. Процес монтажу не займає багато часу і може бути здійснений самостійно. Особливість замка – однаково добре підходить для встановлення як на лівосторонні, так і правосторонні двері. З додаткових параметрів, варто відзначити покращення опіру механізма до вібраційних навантажень, вандальних спроб зламування (ударів). Завдяки останнім напрацюванням компанії, інженерному відділу вдалося знизити рівень робочого шуму при спрацьовуванні механізму до низького (практично до безшумного). Замок можна встановлювати як у горизонтальному положенні, так і у вертикальному, така можливість досягається завдяки наявності саморегулівної частини у відповідності до поворотного типу.

CISA 1A630

Модель від італійського виробника вийшла надійною, багатофункціональною та універсальною. Підійде для вирішення найрізноманітніших завдань.


Вибираємо кодовий замок для сейфа

Найкраще місце для зберігання цінних та дорогих речей у будинку – сейф. Але, як і великі об'єкти – квартири, будинки, офісні приміщення, сейфи також потребують якісного захисного механізму. Пропоную Вашій увазі цікавий варіант від американського виробника LAGARD модель M-Locks A class.

Механічний сейфовий замок є олдскульним рішенням з сучасною начинкою. Основним призначенням замка є замикання ригельних систем сейфів. Стандартний секретний код складається з трьох двоцифрових чисел (є можливість налаштування замка за спрощеною схемою на одне число). Ключ для перекодування входить до комплекту постачання дискового кодового замка.

M-Locks A class

Ідеально підійде для встановлення як на великий сейф, так і на моделі значно менші. Гарно впишеться у будь-який інтер'єр.

Супутні товари

Схожі статті

22.04.2020
З кожним роком все більша кількість людей при виборі механічного зам..
Огляд замка CISA 56535 Revolution Pro
20.08.2020
Найчастіше в житті трапляються обставини, коли ключ від вхідних двер..
Перекодування замків MOTTURA і CISA
09.09.2020
Модель 56525 - це врізний замок CISA, який позиціонується компанією-..
Огляд замку CISA 56 525
25.02.2021
Кожен власник нерухомості, будь то квартира або будинок, огороджена ..
Ніколи не міняйте серцевину на вхідних дверях, не прочитавши цих порад!
05.03.2021
Сьогодні не просто знайти якісний замковий механізм, який поєднував ..
Огляд замка RADLOCK Мімоза
18.06.2021
Електромеханічні замки все частіше можна зустріти в самих різних міс..
Де найчастіше застосовуються електромеханічні замки в Україні
21.07.2021
На що ми звертаємо увагу в першу чергу при покупці відповідного нам ..
Чи є гарантія на дверні ручки?
02.08.2021
Чим керуються виробники механічних замків, фурнітури і циліндрів при..
Огляд циліндра Mottura Champions Pro
08.11.2021
Питання щодо забезпечення безпеки та збереження матеріальних цінност..
Найкращий замок для сейфа. Як не помилитись при виборі?
06.12.2021
Завдяки сучасним технологіям, вибір товарів та їх покупка належать д..
Де потрібно купувати замки до сейфів та іншу фурнітуру?
19.01.2022
Для людей, які цінують свій особистий час і готові вкластися в збере..
Замки та ключі - візитна картка будь-якого сейфа
19.01.2022
Ригельний механізм відрізняється від інших замикаючих елементів у пе..
Що потрібно знати про ригельний замикаючий механізм
19.01.2022
Питання високої надійності замикаючого механізму на вхідних дверях а..
Які дверні замки вважаються найнадійнішими?
19.01.2022
Безпека будинку, квартири та будь-якого іншого приміщення безпосеред..
Дверна фурнітура – ​​залежність якості від ціни

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре