Працюємо з 09:00 до 20:00 пн.-пт.
Саме слово або правильно напевно сказати термін "девіатор" практично..

Девіатор - що це і де застосовується?

Саме слово або правильно напевно сказати термін "девіатор" практично не використовується в нашій повсякденній реальності, але цей термін широко застосовують виробники металевих дверей та інших захисних конструкцій.


Девіатор - це певний передавальний пристрій, що виконують додаткове замикання, за допомогою наявних у нього ригелів і приводиться в рух від замка тягою, штангою або тросом. Перш за все Девіатори поділяються за способом кріплення, а саме накладного і врізного методу монтажу.


Накладні Девіатори


Накладні девіатори призначені для установки на вже існуючі дерев'яні або металеві двері. Особливу популярність вони отримали в 90-х роках, коли на ринок країн СНД масово стали завозити замки італійського та іспанського виробництва 3-5 точкового замикання. І для захисту вже встановлених дверей квартир і будинків користувачі були змушені додатково встановлювати даний тип замків.


Накладні девіатори, на відміну від врізних, як правило, комплектуються власною відповідною частиною для ригелів та телескопічними тягами до замку. До певного своєрідності можна віднести той факт, що вже після установки нового накладного замку і відповідно 2-4 накладних девіаторів, двері зсередини приміщення мають технократичний індивідуальний характер інтер'єру. Так як вся запірна механіка розташована на поверхні дверного полотна.


Врізні Девіатори


Виразний тип девіатор


Інша справа врізні девіатори ... Вони встановлюються в металеві двері в самому початку процесу її виготовлення і розташовуються усередині дверного полотна.

За способом монтажу врізні девіатори розрізняються на ті що мають власну торцеву кріпильну планку і моделі без неї. Це пов'язано з конструкцією самих дверей.

У дверях виготовлених з наявністю зовнішнього і внутрішнього металевих листів зазвичай застосовують девіатори з лицевою планкою кріплення.

А в одне листових металоконструкціях дверей часто використовують девіатори без планки. Так само відмінністю в моделях девіатором може служити і кількість запірних ригелів в ньому.


Як це працює?


Проаналізувавши все вище сказане необхідно зрозуміти що при розбіжностях в методиці монтажу, системі кріплення, кількості ригелів все девіатори мають одну спільну мету - це збільшення точок замикання ваших дверей або захисної металоконструкції. Так як двері з девітором неможливо зняти з петель. Використання додаткових девіторів практично повністю виключає несанкціоноване розкриття або злом ваших дверей способом перепилу ригелів, віджимання кутів металоконструкції або банального виривання полотна з коробки.


Купити девіатор нас сьогоднішній день не представляється проблематичним. У компаніях продають дверну фурнітуру представлений великий асортимент девіторів починаючи від дешевих азіатського виробництва, закінчуючи пристроями європейських брендів з обертовими ригелями, що виключають можливість їх перепилу. Будь який девіатор значно підсилює захисні властивості конструкції ваших дверей.


Вибір за вами!


Супутні товари

Схожі статті

10.03.2020
В даний час все більшу популярність отримують електромеханічні зам..
Вибір електромеханічного замку
01.04.2020
Темою сьогоднішньої ліквідації безграмотності є двері, а точніше - в..
Праві і ліві двері як відрізняти?
10.04.2020
Безперечно, що в нинішній дійсності все більшої популярності набуваю..
Відмінність електромеханічних замків CISA 1A731 і CISA 1A630
22.04.2020
З кожним роком все більша кількість людей при виборі механічного зам..
Огляд замка CISA 56535 Revolution Pro

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре