Безперечно, що в нинішній дійсності все більшої популярності набувають електромеханічні замки. Якщо ще недавно ми стикалися з ними в основному в офісах і адміністративних установах, то на сьогоднішній момент вони знайшли широке застосування в повсякденному житті. Адже крім забезпечення певного рівня безпеки, ці замки надають зручність і комфорт в нашому побутовому існування.
Асортимент електричних замків величезний, вони розрізняються за своїм призначенням, функціональності, габаритним розмірам, способами монтажу, системою управління і тд.
У нашому тексті ми зупинимося на такому вузькому спектрі електромеханічних замків, як:
- Електро замок на ворота
- Електричний замок на хвіртку
У цьому матеріалі ми розглянемо замки компанії CISA модель 1A731 і 1A630.
Перш за все звернемо увагу на головну особливість цих замків. Вони встановлюються на двері, ворота, хвіртки тільки внутрішнього відкриття, тобто на себе, всередину двору, квартири, гаража. Перевага даних моделей замків полягає в унікальній конструкції замикаючого механізму. Воно засноване на кулісним принципі руху ригеля і рухомої в двох площинах відповідної частини замку, тобто ригель проводить замикання практично при будь-якому відхиленні відповідної частини (до 8 мм вгору, вниз, вбік, при нахилі до 20 градусів). Це запатентована розробка конструкторів CISA насамперед зрозуміла для тих кому знайома проблема:
- просідання в петлях дверей;
- температурна деформація полотна;
- зміщення зовнішньої частини конструкції хвіртки і тп.
У таких ситуаціях коли стандартні електромеханічні замки починають працювати з перебоями, пов'язаними з непопаданням ригеля у відповідну частину - кулісна конструкція механізму CISA 1A630, CISA 1A731 просто не помічає проблеми і в добавок витримує до 2000 кг навантаження на віджимання.
Основна відмінність моделей між собою полягає в наступному:
CISA 1A731 - встановлюється на полотна товщиною до 55 мм і має в комплекті сталеву монтажну пластину.
CISA 1А630 - встановлюється на полотна товщиною до 100 мм і кріпиться до них безпосередньо гвинтами або шурупами.
Обидві моделі замків володіють додатковим ключем блокування кнопки відкриття замку зсередини. Ця функція важлива для тих у кого у дворі можуть знаходиться діти або люди похилого віку - для запобігання самовільного виходу на вулицю. Живлення замків - імпусная подача (обов'язково) змінного струму 12 вольт, для тривалої безперебійної роботи виробник CISA рекомендує використовувати фірмовий блок управління "Бустер CISA 07022", який встановлюється в корпусі замку, де для нього передбачено монтажне місце.
Бустер значно збільшує ресурс роботи замку.
Електромеханічний замок з домофоном, приводом GSM сигналу, Bluetooth керуванням і інше - все це здійснимо з замками CISA.
Электрозамок купити?
Це риторичне питання, кожен користувач вирішує по своєму, хтось йде на ринок за недорогим виробом східної Азії, а хтось вибирає продукт вже перевірений часом і експлуатацією. Європейська якість і забезпечена 3-х річна гарантія виробником CISA і Авторизованим сервісним центром - важлива перевага замків перед своїми конкурентами.