Працюємо з 09:00 до 20:00 пн.-пт.
Спершу розберемося з визначенням, що ж таке бронепластина і що саме ..

Для чого потрібна бронепластина?

Спершу розберемося з визначенням, що ж таке бронепластина і що саме вона з себе представляє.


Отже, бронепластина - це металева смуга прямокутної форми, зазвичай з певної марки сталі, що характеризується високою твердістю і що пройшла цикл термічної обробки. Залежно від варіанту застосування, це може бути, як сталь, загартована до рівня певних показників, так і сплав сталі з додаванням якого-небудь елементу, який здатний збільшити показник її загальної твердості.

Установка бронепластини на замок

Застосування бронепластини

У найбільш поширених випадках броньовану пластину встановлюють в глибині дверного полотна на певній відстані від зовнішнього листа перед корпусом замку. Можливий варіант установки бронепластини, коли вона монтується на зовнішньому металевому листі, але з внутрішньої сторони. Варіант установки бронепластини в цілому сильно залежить від її геометричних розмірів і виду, а також від типу дверної конструкції і форми замкової "кишені". Спосіб установки бронепластини також може варіюватися в залежності від виробника або фахівця, що проводить її установку.


Види бронепластин

На сьогоднішній день розрізняють такі типи бронепластин як універсальні і вузькоспеціалізовані, їх відмінність полягає в тому, що другий тип бронепластин розробляється і встановлюється на певну модель або марку дверного замку. Крім того, на ринку представлені і так звані "штатні" бронепластини - ними деякі виробники комплектують замок за замовчуванням.


Існує кілька версій того, яка товщина пластини вважається кращою і надійнішою Переважна більшість обивачів переконані, що, чим товще пластина - тим краще, адже таку бронепластину істотно довше і набагато складніше обробляти. Але, насправді, в більшості випадків товщини пластини в 2-3 мм достатньо, адже встановлена ​​бронепластина такої товщини помітно підвищує складність злому дверного замку методом висвердлювання, а зайва товщина буде вже надлишковою. Так як не в кожнії конструкції дверей існує необхідний проміжок між корпусом замку і зовнішнім листом металу.


Бронепластина захищає не тільки від висвердлювання

Крім захисту деталей механізму, за рахунок фіксованого розміру ключової свердловини, бронепластина оберігає від відкриття методом свертишем і інших вандальних інструментів зловмисників. При цьому слід зазначити, що кріплення або установка бронепластини не обов'язково повинна бути жорсткої фіксації, а скоріше навпаки.

До слова сказати, бронепластина в ряді випадків все-таки піддається висвердлюванню, однак цей процес займе досить тривалий період часу і буде супроводжуватися значним рівнем шуму, що, в свою чергу, приверне непотрібну увагу оточуючих.


Таким чином, підвівши підсумки, можна з впевненістю стверджувати, що застосування бронепластини в дверній конструкції абсолютно виправдано і доцільно з точки зору підвищення загальної безпеки та збереження особистого майна і матеріальних цінностей.

Супутні товари

Схожі статті

10.03.2020
Питання збереження матеріального майна в цілісності й недоторканност..
Як вибрати броненакладку для замку?
16.04.2020
Минулої статтею ми здійснили спробу почати невеликий цикл, присвячен..
Дверні ручки. Частина 2. Ручки Convex, San Polo, iLavio для пластикових дверей
22.04.2020
З кожним роком все більша кількість людей при виборі механічного зам..
Огляд замка CISA 56535 Revolution Pro
07.07.2020
Переймаючись питанням підвищення особистої безпеки кожна людина, в п..
Як підвищити зломостійкість дверей
12.07.2020
Як відомо, навіть найдорожчий і надійний замок, будь то запірний мех..
Як підвищити взломостійкість дверей частина 2
15.07.2020
Неважливо, якого саме типу, двері, будь-то вхідні, міжкімнатні, балк..
Заміна циліндру на більш високий рівень захисту

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре