Працюємо з 09:00 до 20:00 пн.-пт.
Нас з вами всюди оточує реклама - на білбордах і дошках оголошень, в..

Двері з базару чи дешева безпека

Нас з вами всюди оточує реклама - на білбордах і дошках оголошень, в поштовій скриньці, по телебачення чи радіо. Не кажучи вже про рекламу на вулиці «з рук в руки» у вигляді брошурки або листочка, що особливо актуально для спальних районів і міських базарів. Ми живемо в часи, коли практично все можна купити і дуже багато намагаються продати. Настирлива реклама дає свої плоди, люди ведуться на те, що їм постійно пропонують. На жаль, забуваючи, що не все те добре і безпечно, що нам нав'язують і підкидають за смачною ціною.

Двері - це те, з чим ми контактуємо постійно з самого ранку і десятки раз на день. Вони відрізняються зовнішнім виглядом, матеріалами, дизайном, вагою, якістю збірки, механізмами, наповнювачами, класом захисту, країною виготовлення і багатьом іншим. Так чи варто взагалі звертати увагу на двері, які можна купити на ринку? Давайте розберемося, а в кінці підіб'ємо підсумки доцільності такої покупки і дізнаємося, наскільки виправданий ризик довіряти свою безпеку покупці з базарів. А почнемо ми з вибору кодового механізму на двері, купленої на ринку.


Чи варто купувати кодовий механічний замок?

Кодові механічні замки дуже популярний вид замків, які отримали своє визнання завдяки широкому застосуванню. Такі замки надійні і прості в установці. Відмінною рисою такого механізму є його масовість і доступність, а також невисока вартість щодо інших наворочених аналогів з більш складним механізмом секрету всередині. Якщо ви розглядаєте покупку даного механізму для установки на хвіртку, то це буде хороший і недорогий варіант. Установка такого замка буде більш актуальною на хвіртці якою користується, наприклад одна сім'я. Так як механізм відкривання замка простий, то цифрову комбінацію для відкриття бажано знати тільки рідні. Але якщо секретний код потрапив в загальний доступ, а це може статися якщо хтось підглянув його в момент введення або дізнався його через безвиході панелі для введення (іноді і самих кнопок), ви можете самостійно за пару хвилин змінити код. Погодьтеся - це зручно, швидко, а головне не потребує додаткових витратах на послуги фахівця.

Механічний замок CISA 56535 Revolution Pro

Крім згаданого вище прикладу для місця установки, механічні кодові замки на двері часто знаходять застосування і в міських умовах. Наприклад, в місті, де багато спальних районів, кодовий замок часто встановлюють на вхідні двері під'їздів багатоповерхівки. Така тенденція знайшла масовість в наші дні. У плані безпеки, кодовий замок захистить від випадкових перехожих. Він добре справляється зі своїм головним завданням - не допустити стороннього в будинок. З плюсів потрібно відзначити, що такого роду механізми не мають потребу в харчуванні від мережі або акумулятора. Їм не страшні перебої з харчуванням в цілому будинку. Вони постійно перебувають на варті вашої безпеки. Встановити механічний кодовий замок ви можете як на відкритому просторі (зовнішні двері, хвіртки, ворота) так і в приміщенні.

Як ми бачимо, кодові замки в основі роботи, яких лежить механіка - не втратили своєї популярності і сьогодні. А значить якщо ми бачимо кнопковий замок на дверях - в цьому будинку, люди вже подбали про безпеку свого житла.


Кодовий механічний замок і його актуальність в майбутньому

Переймаючись питанням безпеки наших будинків, ми розглядаємо різні варіанти посилення їх захисту. Іноді намагаючись заощадити, ми створюємо собі головний біль і це в кращому випадку. Часто заощадивши, наприклад на покупку неякісного дверного полотна ми страждаємо не тільки в моменти після пограбування, але і через деякий час. Чому так відбувається? І де найчастіше ми допускаємо помилки, за які розплачуємося дуже дорогою ціною?

Встановивши нові вхідні двері, куплені на базарі, ми ризикуємо отримати неякісний продукт. І неважливо скільки було рекламних наклейок, різнокольорових буклетів і гучних написів в її рекламі. Після покупки і установки двері, ми залишаємося один на один з цією проблемою. Погодьтеся, що спати за дешевою дверима (незрозуміло з чого зробленої) нам буде небезпечно м'яко кажучи ...

А буває, що, купивши якісні двері з міцних і дорогих матеріалів, довіривши її установку професіоналам своєї справи, ми хочемо заощадити на замках. Купуємо неякісні або зовсім не підходять захисні механізми для наших дверей. Часто плутаючись у величезному виборі замків.

Але крім замків ми повинні розглядати безпеку механізмів цілісно. Погодьтеся, встановлений якісний замок - це один з пунктів підвищення гарантія безпеки, але далеко не єдиний. Тому звернемо увагу на установку дверей, дверного полотна і всіх належних нюансів, таких, як наприклад кріплення дверної коробки.

При виборі анкерів для кріплення вхідних дверей, потрібно враховувати вагу дверей (сюди включаємо не тільки саме полотно, а й всі механізми які будуть встановлені на ньому). Анкерні болти використовуються для кріплення габаритних конструкцій. Вони ідеально підходять для установки дверної коробки. Поширене застосування отримали завдяки своїй надійності, зручності установки і довговічності. Різновид анкерів дозволяє їх застосовувати в комбінації більш ніж з десятком видів будівельних матеріалів.

Для правильної і якісної установки дверей потрібно врахувати безліч чинників, наприклад:

 • врахувати матеріал з якого зроблені стіни (цегла, бетонна плита і т.п.).
 • провести якісні виміри.
 • підібрати дверне полотно і коробку для установки. Якщо це вхідні двері в квартиру, то варто вибрати і якісні компоненти (Девіатори, бронепластини, замкові механізми, броненанкладки і т.п. - про це поговоримо трохи далі). При виборі, наприклад вхідних дверей в під'їзд варто взяти замок механічний кодовий зроблений з якісних матеріалів.

Приклад Девіатора Cipierre Приклад бронепластиниПриклад броненакладки

 • вибрати потрібний інструмент для проведення робіт. При необхідності заготовити додаткові матеріали, що можуть бути використані в роботі з дверним полотном або коробкою, а також зі стіною, підлогою і т.п.
 • провести демонтаж старих дверей і полотна (якщо ми розглядаємо установку нових в якості заміни старих).
 • прийняти рішення і можливо провести зміну розмірів (розширення або збільшення) отвору, для інсталяції. Провести роботи з вирівнювання стін, а також статі за рівнем (за допомогою будівельного інвентарю).
 • отримавши новий комплект для установки, перед самою установкою - перевірити відповідність обраного полотна і коробки з підготовленим місцем для інсталяції.
 • провести установку дверної коробки і дверного полотна, строго дотримуючись всіх нюансів в роботі.

При виборі вхідних дверей, продавці на ринках розповідають дуже багато інформації. Деякий з них дійсно несе в собі зерна здорового глузду. Але є, і така яка потрапляє просто до переліку слів від продавця. Наприклад, мало який продавець на базарі зможе вам толково пояснити, що таке девіатор. А якісний девіатор і зовсім не зможе розповісти і в двох словах. Отже, девіатор навіщо він потрібен і чому краще щоб він у вас був?

Девіатор - це дуже важливий механізм, за допомогою якого відбувається з'єднання металевої тяги з ригелями. Важливо відзначити і те, що за допомогою девіатором відбувається розподіл в точках замикання строго по периметру дверного полотна. Такий механізм можуть називати і іншими термінами, але самий великий і правильний - це девіатор. У своїй суті, такий механізм несе в собі додатковий рівень захисту, по типу врізного замка, який можна розглядати як доважок до основного замку.

Розглянемо, як девіатор працює, але перед детальним поглибленням в механічні рухи, запам'ятаємо - Девіатори бувають:

 • двотактними.
 • чотиритактними.

Отже, девіатор і принцип його спрацьовування лежить в наступному:

 • приходить в рух, як тільки ви провертаєте вставлений ключ в дверний замок. Також можливо спрацьовування при натисненні кнопки.
 • крім наведених в рух ригелів, в роботу вступають встановлені як доповнення вертикальні тяги.
 • за допомогою вертикальних тяг, відбуваються додаткові руху механізмів зміцнення для фіксації дверей. Укріплювальні механізми спрацьовують зверху і знизу, праворуч, ліворуч дверного полотна. Таким чином металеві двері надійно блокується і сидить дуже міцно в дверній рамі.

Що ж ми отримуємо при установці якісного девіатора в наші двері:

 • завдяки продуманості конструктивних елементів захисту, відмінної якості сплаву матеріалів, двері стає посиленою в кілька разів. Такий підхід до безпеки обеззброює зломщиків і грабіжників. Але варто пам'ятати, що якісні двері і захисні механізми на базарі ніколи не можна купити. Їх просто там не буває.
 • захисні механізми відмінно проявляють стійкість до спроб злому за допомогою електроприладів.
 • модель дверей з подібною системою безпеки не вийде зняти з петель.

Відзначимо, що якісні двері від неякісної ми можемо визначити тільки на очно. Не можна сліпо вірити на слово, все потрібно оглянути і розпитати.

Приклад якісних дверей

Перед покупкою якісної двері і добротних механізмів, вам слід упевниться в репутації продавця. Врахуйте, що такого поняття як «репутація» для продавців з ринків не існує. Їх робота - продати чим побільше і взяти чим дорожче. Огляньте каталог запропонованих вам елементів захисту і можливість їх заміни. Зверніть увагу на дрібні деталі, такі як:

 • ущільнювачі на дверній коробці і дверях (важливо щоб все було акуратно зроблено).
 • якість елементів що прикручені до дверей (неповинно бути ніяких не докрученних деталей або не в стик підігнаних елементів).
 • врізка в дверне полотно повинна бути рівною (найчастіше вона симетрична якщо ми говоримо про металевих дверях з попередньо встановленою системою девіатором).
 • матеріал виконання полотна (все повинно бути не просто гладко, ви повинні розглянути в розрізі що в середині купується вами дверного полотна - які метали там використані).
 • товщина дверного полотна (один з найважливіших пунктів на який варто звернути увагу).
 • який сплав металу використовується і якість обшивальних матеріалів.
 • наявність бронепластин і броненакладок на дверях (дрібні, але дуже важливі елементи захисту вашого спокою).
 • продуманість конструкції дверної коробки і дверей, де враховані можливі слабкі місця (наприклад, в петлях - поглиблення всередину).
 • наявність гарантійних зобов'язань з боку продавця до вас (звичайно за рахунок вашого повного дотримання гарантійних умов експлуатації та установки).

Оснастивши двері якісної Бронепластини - це не тільки ваша безпека, але і спокій за ваших рідних і сімейні цінності. Якісна бронепластина додасть впевненості зовнішнім виглядом дверей, продовжить їх час служби.

Важко уявити якісний захист дверей без бронінакладкі. Зараз такий тип захисту аж ніяк не є розкішшю, це засіб запобігання вторгненню в приватну власність. У більш дорогому виконання дверного полотна встановлюють броненакладку врізного типу. Саме такий тип захисту більш стійкий до протравні дій по відношенню до вашого замковому механізму. Можливо також зустріти і вибір по броненакладкою. Крім виразний, ви можете встановити накладну броненакладку. Її ступінь захисту трохи нижче, ніж у виразний. Але погодьтеся - піднятий рівень безпеки при наявності броненакладки вже набагато вище, ніж без неї.

Замкові механізми бувають різних типів, основні з них, це:

Приклад електромеханічного замка

А такий тип захисту як - замок кнопковий механічний, буде актуальним до установки тільки в деяких місцях застосування, таких як двері в під'їзд (хороший спосіб зменшити число непроханих гостей) або для хвіртки на задньому дворі

Серед безлічі пропозицій, особливою надійністю зарекомендували себе замки виробників - CISA, Mottura, Garda, Cipierre. Так що вибрати є з чого. Головне знайти «свій» симбіоз і створити затишок не тільки на словах, а й на ділі. Встановіть якісний механізм - проявіть турботу і зробіть майбутнє безпечніше.

Супутні товари

Схожі статті

12.02.2021
Нас з вами всюди оточує реклама - на білбордах і дошках оголошень, в..
Двері з базару чи дешева безпека
25.02.2021
Розвиток технологій, досягнення нових висот в області розробок елеме..
Яка накладка на двері броньована чи декоративна? Пояснюємо різницю
03.03.2021
Краса, практичність і зручність - три сучасних принципу, які роблять..
Як вибрати розсувну систему для дверей?
12.05.2021
Щоб завоювати любов споживача і світову популярність, необхідно прой..
Топ 5 виробників електромеханічних замків в світі
12.05.2021
Конкуренція - це завжди добре, а суперництво за пальму першості виро..
Топ 10 виробників механічних замків в світі
18.06.2021
Електромеханічні замки все частіше можна зустріти в самих різних міс..
Де найчастіше застосовуються електромеханічні замки в Україні
21.07.2021
На що ми звертаємо увагу в першу чергу при покупці відповідного нам ..
Чи є гарантія на дверні ручки?
02.08.2021
Чим керуються виробники механічних замків, фурнітури і циліндрів при..
Огляд циліндра Mottura Champions Pro
01.09.2021
Кожен з нас в житті стикався або ще зіткнеться з таким питанням - «С..
Оптимальна кількість замків для вхідних дверей
03.09.2021
Захистити свій будинок, квартиру або інше важливе приміщення - одна ..
Чим відрізняються броненакладки від бронепластин
09.09.2021
Організація безпеки власного житла - це актуальна тема на сьогоднішн..
Що потрібно знати для безпеки житла
24.11.2021
Якісна фурнітура не менш важлива деталь у загальному малюнку повніст..
Фурнітура для сейфів. Особливості комплектації

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре