Працюємо з 09:00 до 20:00 пн.-пт.
Розвиток технологій, досягнення нових висот в області розробок елеме..

Яка накладка на двері броньована чи декоративна? Пояснюємо різницю

Розвиток технологій, досягнення нових висот в області розробок елементів безпеки і нові віяння стилю часом ставлять перед нами складний вибір - «красиве або практичне?». І чи може бути краса безпечною? Для відповіді на ці та багато інших питань нам потрібно визначити різницю між броньованої та декоративної броненакладкой. Але перед тим, як розбирати все відмінності, виділяти плюси і мінуси, дізнаємося для чого взагалі потрібні накладки на замки і чи всі замки потребують встановлення броненакладок.

Накладка на замок - являє собою захисну деталь фурнітури. Служить для захисту замкового механізму від пилу, атмосферних явищ і спроб злому. У поєднанні з іншими елементами, встановленими на дверне полотно, такими як дверна ручка, вічко і т.п. надає акуратності і дорожнечі вхідних дверей, доповнюючи загальний інтер'єр. Закриваючи замкову щілину, накладка підвищує рівень безпеки дверей і своїм виглядом додає затишок і внутрішній спокій.

Hard-Lock Standard

Броненакладки поділяють за типами:

  • Врізні. Даний тип накладок повністю інсталюється в дверне полотно з розміщенням в кишені. Вважаються міцними і дуже надійними.
  • Напівврізні. Через свою конструкції, накладки в повному обсязі встановлюються, а частково виступають з дверного полотна.
  • Накладні. Комплектуються пластинами, які в свою чергу стягуються за допомогою гвинтів з розміщенням по різні боки замку.
  • Магнітні. Ці броненакладки здатні повністю закривати роз'єм для ключів, привести їх у рух можна за допомогою спеціального пристосування. Даній тип накладок по праву називають самим надійними, вони захищають замок від спроб розтину за допомогою відмичок.

Декоративні накладки на замки часто виглядають дорого, деякі навіть пафосно, а в більшості для «галочки». Краса досягається через форми, матеріалу, обробки тіла накладки. Але з практичною боку подібні декоративні інкрустації на дверних полотнах несуть тільки уявну, візуальний захист замкового механізму. Матеріали таких накладок як правило не стійкі до механічних пошкоджень, з часом можливе облезание напилення (фарби), можуть піддатися висвердлюванню і не можуть гарантувати безпеку. А про довговічність не йде й мови. Використовувати декоративну накладку можна лише там, де ви не переживаєте за збереження майна і для вас краса стоїть вище, ніж практичність.

Пример броненакладок

Справжній прорив у свій час зробили італійські виробники броненакладок. Гіганти виробництва якісного захисту для замкових механізмів, такі як CISAAzzi FaustoCipierreDisec, Mottura. зарекомендували себе з кращого боку. Матеріали виготовлення накладок, продуманість конструкцій і численні етапи перевірки на міцність не залишають шансів хакерам. Завдяки запатентованим технологіям, броненакладки не бояться висвердлювання.

Якісна броненакладка додасть солідності вашому механічному замку і допоможе зберегти важливе для вас в безпеці.


Механічний кодовий замок на двері

Вибираючи новий замок, ми намагаємося врахувати всі можливі нюанси від моменту придбання, установки до завершення його експлуатації. Кодові замки на двері часто можна зустріти в багатоквартирних будинках. Такі замки прості у використанні, мають свої плюси і мінуси. заглиблюватися детально в них не будемо, зазначимо лише найважливіше. Отже, до плюсів віднесемо:

  • вибір в плані ціна / якість.
  • відсутність необхідності носити з собою ключі, магнітні карти, брелоки і т.п.
  • універсальність установки на будь-який тип дверей або хвірток (більш універсальним для останніх вважається електромеханічний замок на хвіртку).
  • можливість самостійно змінювати секретний код доступу.

До мінусів замку віднесемо:

  • залипання кнопок. Актуально при установці в багатоповерхових будинках.
  • стирання передній панелі / гравіювання.
  • низький ступінь захисту у бюджетних варіантів.
  • можливість підглядати комбінацію.
  • реальний захист тільки від «випадкового» перехожого.

У електромеханічних замків є свої переваги і недоліки. До переваг, віднесемо:

  • надійність і універсальність.
  • високий опір до злому.
  • більш продуманий рівень захисту.

З недоліків варто відзначити:

  • вищу ціну в порівняння з кнопковими механічними замками.
  • ускладнена внутрішня начинка механізму.
  • вимагають професійного монтажу.

CISA 1A731

Електромеханічний замок на хвіртку з пультом крім звичних нам функцій володіє і комфортною технологією дистанційного керування. Завдяки наявності пульта, електромеханічний замок можна відкрити з дальньої відстані. Електромеханічні замки завдяки своїй функціональності і накладному типу кріплення запросто можуть встановлюється крім хвірток на в'їзні та гаражні ворота, двері (з будь-якою стороною відкриття).

Принцип роботи електромеханічного замка схожий з механічним, тут також використовуються ригеля для відсічі і замикання дверей. Головна відмінність від механічного замка, в електромеханічному крім класичногоключа можна користуватися пультом дистанційного управління.


Електромагнітний замок з брелком

Електромагнітний замок призначений, як і подібні до нього механізми для замикання дверей. В основі роботи механізму лежить магнітне тяжіння. Комплектуються замки блоком з електромагнітом, а також з відповідною металевою планкою з підвищеною магнітною проникливістю.

Установка електромагнітного механізму полягає в інсталяції магнітного блоку на дверну коробку, в свою чергу відповідна металева планка кріпиться на дверне полотно. Коли підключений до джерела живлення замок пристиковується і утримує магнітну планку, в цей час двері замкнені. Якщо припиняється подача харчування, електромагнітний замок відкриється автоматично, це зроблено в відповідності вимогам пожежної безпеки.

Замки з електромагнітами знайшли своє широке застосування в системах контролю доступу. Найчастіше такі замки можна зустріти в будинках елітного типу, їх встановлюють на вхідні двері в під'їзд, в офісах, бізнес центрах, лабораторіях і т.п.

Головні характеристики електромагнітного замка:

  • накладної тип установки.
  • можливість установки на будь-який тип дверей.
  • справляється з силою утримування на розрив від 300 до 1000 кг.
  • монолітна конструкція корпусу з анодованого алюмінію.
  • призначений для використання всередині приміщення.

CISA 12011

Крім накладних типів електрозамків варто звернути увагу і на виразний тип установки замків. В якому завдяки реверсивній клямці є підтримка будь-якого напрямку для відкриття дверей. Серед широкого вибору замків, можемо поглянути на замок від виробника CISA, а саме на модель 12011. Дана модель призначена для установки як зовні так всередині приміщення. Для посилення захисту передбачена можливість установки накладки. Особливістю моделі 12011 є корпус, зроблений з оцинкованої сталі, а всередині передбачена можливість управління ригелем за допомогою ключа, електричної або механічної кнопкою. На користь вибору якісного замку служить і країна виробник. Італія, країна в якій приділяють увагу до деталей. Завдяки чому виробник CISA займає лідируючі позиції на ринках по всьому світу. Вибираючи якісну продукцію, ви отримуєте безпеку в красивому оформленні.

Супутні товари

Схожі статті

10.03.2020
В даний час все більшу популярність отримують електромеханічні зам..
Вибір електромеханічного замку
05.04.2020
Сьогодні ми відкриваємо невелику серію статей, головною темою яких б..
Дверні ручки. Часть 1. Вступна
12.02.2021
Нас з вами всюди оточує реклама - на білбордах і дошках оголошень, в..
Двері з базару чи дешева безпека

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре