Працюємо з 09:00 до 20:00 пн.-пт.
Організація максимального захисту приміщення - одна з найважливіших ..

Максимальний захист. Що потрібно купити в першу чергу

Організація максимального захисту приміщення - одна з найважливіших ланок у довгому ланцюжку благоустрою людиною безпечного і комфортного життя. Кожен з нас в тій чи іншій мірі прагне до спокійного життя, продумуючи самі крихітні дрібниці для створення затишку для близьких людей, себе або для збереження матеріальних цінностей. Якщо Ви задалися питанням забезпечення захисту, тоді варто почати з найважливішого елемента, який зустрічає всіх, хто приходить в будинки, квартиру або інше приміщення - з вибору механічного замка. Про те, як вибрати замок з максимальним захистом, на що варто звернути увагу і які моделі зараз актуальні на ринку, Ви дізнаєтеся в цьому матеріалі.


Які механічні замки купити і чому?

Ринок захисних елементів насичений безліччю моделей від найпростіших рішень до надскладних, в яких використовуються найбільш інноваційні розробки, ідеї. Найпростіший спосіб визначитися з вибором «захисника» вхідних дверей - це розставити пріоритетність, наскільки Вам важлива безпека приміщення, яке Ви вирішили убезпечити? Ми розглянемо моделі топових виробників в різному ціновому діапазоні, щоб спростити завдання, в кінці кожного огляду ми наведемо приклади, де найкраще застосовувати ту чи іншу модель.

Garda 77987 - популярна модель дверного замикаючого елементу, яка несе в собі симбіоз рішень зібраний з сувальдного і циліндрового механізмів секретності. Встановлюється врізним способом в дверне полотно. Замикання секретів відбувається незалежно один від одного. Конструктивно складається з п'яти ригелів, з діаметром в 18 мм кожен, реверсивної засувки і трьох точок замикання, для яких передбачене кріплення під вертикальні тяги. Довговічний ресурс експлуатації моделі обумовлений досить якісною збіркою, що ставить це рішення вище конкурентів у своєму сегменті. Забезпечить достатній рівень надійності, людям, які цінують простоту за відносно невелику вартість. Для збільшення рівня надійності і безпеки, рекомендуємо заглянути в розділ броненакладок, тим самим вибравши відповідну модель для максимального захисту. Підійде для установки на дверні полотна вхідних дверей дачного / літнього будиночка.

Garda 77987

RADLOCK Мімоза - єдиний представник в добірці від українського виробника. Пристрій відрізняється високою надійністю і випускається в декількох модифікаціях. Особливістю даного замку є сувальдний секрет, який якісно відрізняється від аналогів завдяки новій системі блокування ригеля і формою сувальд. Інсталяція відбувається врізним способом в дверне полотно, такий метод установки вважається найнадійнішим, тому що корпус додатково захищений як від фізичних впливів на нього (ударів і т.п.), так і від атмосферних. Пристрій випускається невеликими партіями, але заслужено вважається одним з кращих представників свого класу як якісний додатковий елемент захисту дверного полотна. У процесі створення моделі було вирішено відмовитися від використання тендітних металів і сплавів (які могли б стати вразливим місцем), завдяки такому інженерному рішенню - деталі в цілісному корпусі отримали підвищений термін експлуатації. З цікавого варто відзначити, що в одному з етапів виготовлення, процес складання відбувається вручну. Підійде для установки в якості додаткового замка на вхідні двері квартири або приватного будинку.

RADLOCK (Радлок) Мімоза


Купити механічний замок для вхідних дверей квартири та приватного будинку

Дверне полотно вхідних дверей, це те, що ми бачимо кожен день в різних варіаціях і з різними варіантами секретності. Відмінності у виборі замикаючого механічного замка для квартири або приватного будинку, в тому, що, для приватного будинку краще вибирати модель універсальну або таку, яка не боїться впливу на неї атмосферних явищ.

Розглянемо цікаве рішення від італійських майстрів, Cipierre 128/60 / AB / I. Встановлюється врізним способом, має три точки замикання, чотири ригеля і засувку. Відмінною особливістю є демократична вартість. За співвідношенням ціна-якість, таке рішення стоїть поза конкуренцією в бюджетному сегменті. Високий рівень безпеки забезпечує циліндровий секрет. Відзначимо також наявність протизламної системи блокування, яка спрацьовує при спробі забивання ригелів або виривання циліндра. Підійде для установки на вхідні двері в квартиру в якості основного елемента замикання.

Cipierre 128/60/AB/I

Mottura 52J535 - відмінне рішення високої якості, встановлюється на вхідні двері врізним способом. Виготовлений з цинку і алюмінію. Відмінною рисою моделі є захист від бампінга. Також варто відзначити і наявність системи захисту від копіювання MyKey. За секретність відповідає сувальдний елемент, який оснащений функцією перекодування. У замку є засувка класичного типу, кількість ригелів дорівнює чотирьом з вильотом в 40 мм, точок замикання три. Процедура замикання відбувається в чотири оберти ключа. Підійде для монтування на дверне полотно як для заміського будинку, так і для вхідних дверей в квартиру.

Mottura 52J535


Чому варто вибрати механічний замок?

Подібні пристрої завдяки новітнім лініях виробництва, інноваційним рішенням і продуманим секретам - ідеальне рішення за розумну вартість. Такий замок Ви зможете встановити вручну, провести профілактику, змінити секретну комбінацію - і це тільки малий перелік того, що Ви можете зробити самостійно без залучення дорогого фахівця.

Mottura 84995 - високоякісна пропозиція від італійських інженерів, яка стала культовою на ринку України. Завдяки високій надійності двох циліндрів (за секретність відповідає циліндровий-циліндровий механізм), реверсивної засувки, а також застосуванні редукторної системи в основному замку - модель отримала поліпшені характеристики по взломостійкості. У замку реалізований захист ригелів від забивання у внутрішню частину корпусу пристрою. Варто відзначити і захист сердечника, завдяки конструктивному рішенню щодо збереження личинки від переломлення. Крім вищезгаданих і стандартних даному класу функцій, модель отримала збільшений термін експлуатації циліндра. А більш плавний хід ригелів і зменшений рівень шуму, відзначають як фанати бренду, так і щасливі власники моделі. Конструктивно оснащений п'ятьма ригелями по 18 мм з вильотом на 29 мм і трьома точками замикання.

Mottura 84995

Термін гарантійного обслуговування на розглянуті моделі становить 36 місяців.

Вибираючи механічний замок для квартири, будинку, офісу або будь-якого іншого приміщення, важливо звертати увагу на: умови експлуатації моделі, місце установки / використання, визначити важливість придбання дорогого або бюджетного рішення, наявність гарантійного обслуговування, репутацію продавця і його компетентність. Не розглядайте до покупки дешеві замки з незрозумілою історією походження і пристрої, зроблені в підвальних приміщеннях. Максимальний захист може бути забезпечений тільки якісними пристроями від надійних виробників!

Супутні товари

Схожі статті

01.03.2020
До дверної фурнітури відносяться системи і окремі елементи, що покра..
Фурнітура для вхідних дверей
12.03.2020
Для виробників, компаній інсталяції забезпечення СКД і будівельних о..
Пропизиція партнерства
01.04.2020
Темою сьогоднішньої ліквідації безграмотності є двері, а точніше - в..
Праві і ліві двері як відрізняти?
20.08.2020
Найчастіше в житті трапляються обставини, коли ключ від вхідних двер..
Перекодування замків MOTTURA і CISA
06.04.2021
Сучасний тренд на металеві двері не залишає байдужим абсолютно ніког..
Види замків для металевих вхідних дверей
07.06.2021
Безліч пропозицій на ринку механічних замків обумовлено жорсткою кон..
У чому перевага замків Revolution Pro?
08.06.2021
З кожним днем, новим відкриттям і авантюрними на перший погляд ідеям..
У яких випадках не варто використовувати електромеханічні замки?
21.07.2021
Дверні ручки - один з найяскравіших елементів вхідних / міжкімнатних..
Цінова категорія дверних ручок
10.09.2021
Головною деталлю, яка відповідає за складність запірного елемента, є..
Чим відрізняються сувальдні замки від циліндрових
06.12.2021
Завдяки сучасним технологіям, вибір товарів та їх покупка належать д..
Де потрібно купувати замки до сейфів та іншу фурнітуру?
17.12.2021
Сучасний сейфовий замок є надійним замикаючим елементом і є невід'єм..
Електронний сейфовий замок - основні переваги та недоліки
22.12.2021
Для забезпечення якісного рівня безпеки приміщення, слід приділяти у..
Яким чином дверна ручка може вплинути на безпеку об'єкта?
13.01.2022
Загальний затишок будинку складається з деталей та продуманості рече..
Дверна фурнітура - незамінне доповнення до інтер'єру в будинку

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре