Працюємо з 09:00 до 20:00 пн.-пт.
Механічні замки - це класичні замикаючі механізми призначені для заб..

Основні мінуси механічних замків

Механічні замки - це класичні замикаючі механізми призначені для забезпечення безпеки приміщення. Встановлюються на дверне полотно трьома способами:

  • врізним.
  • накладним.
  • навісним.

З популярних механізмів секретності, виділимо:

  • ціліндровий.
  • сувальдний.
  • ціліндровий-сувальдний (комбінований).

У кожного типу замка є свої сильні і слабкі сторони, про які сьогодні і піде мова. Позначимо основні мінуси механічного замка кожного типу, розглянемо які механізми секретності використовуються для забезпечення безпеки і розглянемо актуальні моделі, представлені на території України. Розглядати будемо моделі від провідних виробників зі світовим ім'ям.


Механічні замки з врізним способом установки і циліндровим механізмом секретності

Циліндровий механізм секретності механічного замка - класичний представник надійного замикаючого елементу, який успішно зарекомендував себе в експлуатації з далеких часів. Даний тип замка має і ряд мінусів:

  • необхідність постійно носити з собою ключ.
  • відмикання/замикання замку відбувається тільки при фізичному контакті ключа і механізму секретності.
  • відсутність дистанційній можливості відкрити / закрити двері.
  • малий функціональний потенціал.

Але на щастя, прогрес класичних замикаючих елементів не стоїть на місці, що нам якісно демонструють представники А-брендів. Наприклад, розглянемо добротний механічний замок основного типу з циліндровим секретом від італійського виробника CISA.

Замок CISA 56785 Revolution Pro - це просунуте рішення від італійських майстрів, яке включає в себе два механізму циліндрового типу в одному корпусі. При цьому за плавний хід ригелів в моделі відповідає фірмова система Revolution. Основним замикаючим механізмом виступає нижній замок, який оснащений запатентованою блокувальною системою «Pro». Дана система успішно справляється з більшістю спроб злому.

CISA 56785 Revolution Pro

Якщо Ви вирішили придивитися до механічного замку з сувальдним секретом, тоді врахуйте, що і він має свій недолік. До такого можна віднести нижчу взломостойкость, але це стосується тільки представників недорогих лінійок. Якщо ж Вам цікавий даний механізм, рекомендуємо придивитися до моделі від ще одного топ-бренду з Італії, компанії Моттура.

Mottura 52J771 - представник механічного замка, основного типу з врізним способом установки і поруч вагомих переваг. Завдяки продуманому функціоналу, фахівцям компанії вдалося підвищити загальний рівень стійкості механіки замку до спроб злому з використанням відмички, а також методом розтину за допомогою самонабірних ключа. Для забезпечення безпеки і комфорту в замку присутня можливість провести самостійне перекодування секрету. Відзначимо важливу особливість моделі - перекодування замка робиться без його зняття з дверного полотна (що дуже зручно), а також в моделі використовується новий (зменшений) ускладнений профіль ключа.

Mottura 52J771


Механічні замки купити з навісним способом кріплення

Навісні замки сьогодні знаходять все більшу популярність. Але є у них і свій недолік, який слід знати перед придбанням. До такого віднесемо - вникання в характеристики моделі (тут слід розуміти з якого матеріалу зроблений корпус і внутрішня начинка), для визначення рекомендованого місця експлуатації.

Якщо Ви роздумуєте над придбанням якісного навісного замка, у якого дуже високий рівень захисту, придивіться до моделі німецького виробництва Granit 37/55 від всесвітньо відомої компанії Abus. Дана модель являє собою елітну лінійку механічного замка навісного типу з десятим класом захисту. Призначений замок для використання на гаражних і орних воротах, складському приміщенні, а також на контейнерах, встановлених на вантажівках далекого прямування. Це універсальна модель, застосування якої Ви зможете легко знайти навіть в побутових умовах. Відзначимо якісне складання замку, який був виконаний з легованої сталі. Дугового елемент зроблений з розжареної сталі з надійним зміцненням кульковими клапанами. Особливість Abus Granit 37/55 в тому, що він може впорається з силою на розрив в 6 т. За секретність тут відповідає дисковий циліндр. Комплектується замок двома ключами з латуні, один з яких оснащений підсвічуванням для використання в темне або нічний час доби.

Abus Granit 37/55


Механічний замок ціна і якість

Розглядаючи механічні замки, неможливо обійти такий симбіоз із секретів як циліндровий-сувальдний. Даний тип замикаючого пристрою вважається найнадійнішим, тому що він увібрав в себе все краще від двох механізмів. Дуже популярною і бажаною до придбання моделлю на ринку механічних замків України вважається розробка вже знайомої нам італійської компанії Mottura.

Mottura 54J939

Механічний замок 54J939 оснащений двома різними механізмами секретності, що в рази ускладнює можливість провести злом пристрою. Основним механізмом в даній моделі є сувальдний, який відповідає за силову функцію замикання. нациліндровий механізм покладено контролююча функція. Конструктивно корпус моделі розрахований таким чином, що замок можна встановити на двері з будь-яким напрямком для відкриття. Маркування «J» - це позначення підвищених показників надійності і високої безпеки, пропонованих пристроєм. Однією з таких є можливість проведення перекодування замка. Також варто відзначити і високу ефективність опору замку до спроб силового впливу на механізм. Замок оснащений новітньою технологією профілю ключа - MyKey.

Дана модель дуже популярна не тільки серед фанатів італійського бренду, але і серед споживачів, для яких дуже важлива в першу чергу, що надається безпеку яку забезпечує Mottura. Якщо Вам потрібен хороший і якісний замок, сміливо придивіться до даної моделі, крім безпеки вона дарує спокій і затишок!


Механічний замок ціна купити оригінальну продукцію

Питання покупки оригінального товару завжди розбурхує уми і серця споживачів. Особлива «тремтіння» пробігає по тілу, коли ми плануємо покупку елемента безпеки. Наскільки важливо придбати оригінальний механічний замок для Вас? Думаю, відповідь очевидна - то, що може вберегти дорогих серцю людей, безцінне. Десь в такому ключі міркують і майстри української компанії RADLOCK.

RADLOCK (Радлок) Мімоза

Замок Мімоза - надійний додатковий механічний замок, який оснащений захистом від інтелектуального і силового впливу. Відмінною особливістю з є сувальдний механізм секретності, який відрізняється від аналогів новим способом блокування ригеля. Також варто відзначити і змінену форму сувальд. При виготовленні моделі були використані тільки найнадійніші і якісні матеріали, а високоточна підгонка всіх елементів механізму забезпечує надійну роботу і захист на тривалий термін експлуатації.

Приємно, що серед надійних виробників якісних механічних замків, своє високе місце займає українська компанія, яка робить впевнені кроки для підкорення світових вершин!

Супутні товари

Схожі статті

01.04.2020
Темою сьогоднішньої ліквідації безграмотності є двері, а точніше - в..
Праві і ліві двері як відрізняти?
16.06.2020
Mottura - це італійська компанія-виробник замків і дверної фурн..
Mottura MyKey
20.08.2020
Найчастіше в житті трапляються обставини, коли ключ від вхідних двер..
Перекодування замків MOTTURA і CISA
30.08.2020
Тепер трохи зупинимося на важливих складових, а саме - на тактико-те..
CISA MyEVO (частина 2)
04.04.2021
Якщо задати питання професіоналу - якого виробника з хорошою репутац..
CISA - чому краще в порівнянні з конкурентами
21.07.2021
Чи часто Ви замислюєтеся про, підвищенні рівня безпеки житлового / с..
Броненакладки на замки і чому їх варто встановити при заміні замка
21.07.2021
При виборі вхідних дверей, ми керуємося особистими мірками параметрі..
Чому ми радимо міняти дверні ручки від виробника дверей
02.08.2021
Електромеханічний замок - це сучасний запірний механізм, в основі як..
Чому не працює електромеханічний замок?

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре