Працюємо з 09:00 до 20:00 пн.-пт.
Буває важко розлучитися зі своїми звичками, перейти на щось більш су..

У яких випадках не варто використовувати механічні замки?

Буває важко розлучитися зі своїми звичками, перейти на щось більш сучасне, не для всіх це процес приємний і легкий. Деякі предмети, настільки сильно вкорінилися в наше життя, що нам важко без них в наших повсякденних справах і звичках. Сьогодні топові механічні замки - це без перебільшення, справжні витвори мистецтва в світі безпеки і механіки. І як ми б не боролися з собою, зі своїми «базовими» принципами - прогрес не стоїть на місці, іноді він змушує нас приймати нове як очевидне і необхідне. Так в яких же випадках не варто використовувати механічні замки і чому? Давайте розбиратися!


Механічні замки купити для вхідних дверей

Механічні замки представляють собою надійний, всім зрозумілий за принципом роботу механізм, який відрізняється у різних брендів обраним матеріалами, використання рівня секретності і сумісності з іншими системами безпеки. З такими замками ми зустрічаємося кожен день, будь це міжкімнатні двері, вхідні в квартиру або будинок, в під'їзд і т.п. Відмінною рисою механічних замків від їх більш сучасних спадкоємців - електромеханічних, є автономність. Тобто, класичні механічні замки не потребують ні в якому вигляді електроживлення.

Кращими з кращих на ринку механічних замків вважаються представники італійських майстрів. Такі бренди як CISAMotturaCipierre користуються великою повагою не тільки в Україні, а й на світовому ринку.

Модель CISA B 7784 - це класична механіка в сучасному виконанні. Відноситься до типу двох системних, має механізм з сувальдной системою секретності. При розробці моделі, італійські інженери використовували сталь для корпусу, шість пластин зроблені з дуже міцного матеріалу, а п'ять ригелів мають товщину в 18 мм і вихід на 35 мм. Механізм має три точки замикання, а таємність замку включає в себе близько двох мільйонів комбінацій. Також присутня засувка. B 7784 - дуже хороший вибір для установки на полотно вхідних дверей. Як механізм дуже надійний, але практичне використання найкраще підійде для установки в квартирі або приватному будинку.

CISA B 7784

Якщо у вас частий будинок і велика територія, даний механізм буде е так зручний у використанні на хвіртці або в'їзних воротах. Також не дуже зручно кожен раз виходити з машини і відкривати гаражні ворота вручну. Для подібних випадків використання, зверніть увагу на електромеханічні замки.

В цілому CISA - один з найяскравіших представників класу високоякісних замків у виконанні класичної механіки або сучасних електромеханічних замків. Користуючись якістю перевіреним часом -, ви не захочете повертається на рівень нижче. Італійські фахівці подбали про комфорт і при цьому залишивши вибір за вами!


Купити механічний замок додаткового типу

Продумуючи систему безпеки вхідних дверей в приміщення, не зайвим буде звернути увагу на варіант з установкою додаткового замка. Додатковий замок - це опція яка вам допоможе підняти загальний рівень безпеки вхідних дверей.

Пропоную до розгляду додатковий замок від виробника Mottura - модель 40701. Конструктивно механіка є додатковим верхнім замком з врізним способом установки. У замку передбачено шість сувальдних механізму секретності і одна точка замикання. Механізм володіє одним ригелем, з вильотом на 36 мм. Клас захисту - 5.

Mottura 40701

Модель, яка покликана забезпечити ваш спокій на приміщеннях з матеріальними цінностями - Mottura 84525. У замку використовується редукторна система, яка підвищує рівень зносостійкості конструкції, разом з цим додає плавність ходу ригелів і дуже низький рівень шуму під час роботи. У моделі встановлено п'ять ригелів, які захищені від методу вдавлення ригелів всередину конструкції. Відмінною особливістю між моделями 40701 і 84525 - в механізмі секретності. У більш простої моделі він сувальдний, а у 84525 він циліндровий. До відмінностей також віднесемо збільшений клас захисту, 7 проти 5 у 40701.

Mottura 84525


Додаткові механічні замки - це в першу чергу підсилювачі дверей, на яких вже встановлені серйозного рівня механізми. Звичайно, ви можете встановити додатковий замок, наприклад і на хвіртку в паркані по периметру вашій території. Але чи буде вам зручно кожен раз «бігати», і відривати її, коли до вас прийдуть гості, відвідувачі? Навряд чи ... тому рекомендуємо вам розглядати додатковий класичний механічний замок для установки на вхідні двері в класичних (квартира, офіс) приміщеннях. А для відмикання / замикання в'їзних воріт, відкривання хвірток на великому відстань - придивіться до варіантів з дистанційним управлінням.


Механічний замок - перевірена надійність

З кожним роком, нас не перестають дивувати виробники своїми ідеями. Деякі з них дуже сміливі, а деякі викликають захват під час використання. Cipierre - ще один представник італійського походження. Бренд орієнтований на середній сегмент ринку, пропонує якісні рішення. Користується чималою популярністю серед покупців на українському ринку.

Модель Cipierre 50228/60 / I - представник нової лінійки механічних замків від виробника якісної дверної фурнітури. Спосіб установки замку класичний, врізний. Основним призначенням замку є установка в двері броньованого типу. Надійність механізму замка забезпечують чотири ригеля і реверсивна засувка. Характерна особливість даної моделі - це наявність подвійного циліндра. Принцип роботи верхнього циліндра - активація роботи верхніх ригелів, а також реверсивної засувки. Нижній відповідає за роботу нижніх ригелів і робить блокування верхнього замку. Клас захисту - 6. Механізм захисту: циліндровий-циліндровий.

Cipierre 50228/60 / I


Для тих, кому до душі механічні замки з одним циліндром, пропонуємо вам для ознайомлення модель Cipierre 128/60 / AB / I. Перше ніж замок звертає на себе увагу - це демократична вартість. При цьому виробник надає високий рівень безпеки в пристрої. Це досягається завдяки трьом точкам замикання з гарантованою противозломною системою блокування пристрою в разі забивання ригелів або при спробі вирвати циліндр. Також варто відзначити і безшумну роботу механізму в цілому і хороші експлуатаційні якості моделі. Кількість ригелів дорівнює чотирьом, а клас захисту замку - 6. Механізм секретності - циліндровий. Защпіка - присутня.

Cipierre 128/60/AB/I


Дані моделі від Cipierre - будуть відмінними варіантами вибору для тих, хто цінує високий рівень захисту за помірну вартість. Це підтверджується численними відгуками власників замків.

Варто пам'ятати, що для більш серйозних завдань по забезпеченню безпеки існують і успішно застосовуються більш технологічні рішення, широко представлені на ринку. Якщо вам потрібна допомога в підборі оптимальної системи - звертайтеся до нас, ми з радістю надамо всю цікаву для вас інформацію і будемо раді вам допомогти!

Супутні товари

Схожі статті

10.03.2020
Питання збереження матеріального майна в цілісності й недоторканност..
Як вибрати броненакладку для замку?
16.06.2020
Mottura - це італійська компанія-виробник замків і дверної фурн..
Mottura MyKey
05.03.2021
Кожен вирішує для себе, скільки він готовий платити за безпеку примі..
Як вибрати захисний замок? Три основні поради
04.04.2021
Якщо задати питання професіоналу - якого виробника з хорошою репутац..
CISA - чому краще в порівнянні з конкурентами
02.06.2021
Буває важко розлучитися зі своїми звичками, перейти на щось більш су..
У яких випадках не варто використовувати механічні замки?
03.06.2021
Вибір фурнітури для вхідних дверей - завдання не тільки складна, але..
Як правильно вибрати фурнітура для механічних замків?
07.06.2021
Безліч пропозицій на ринку механічних замків обумовлено жорсткою кон..
У чому перевага замків Revolution Pro?
08.06.2021
З кожним днем, новим відкриттям і авантюрними на перший погляд ідеям..
У яких випадках не варто використовувати електромеханічні замки?
16.06.2021
Світ, який розвивається з величезною швидкістю в усіх напрямках і ас..
Як відрізнити підробку від оригіналу при виборі механічних замків?
21.06.2021
Електромеханічні замки, як представники нового покоління механізмів ..
Який термін служби у електромеханічних замків? Чи є гарантія на термін служби
23.06.2021
Хочемо ми чи ні, але з кожним роком прогрес за вікном підштовхує нас..
Електромеханічні замки і їх цінові категорії
24.06.2021
У гонитві за безпекою і спокоєм виробники летять попереду планети вс..
Якою може бути ціна на броненакладки в залежності від класу
24.06.2021
Класичні механічні замки на сьогоднішній день залишаються найпоширен..
Механічні замки і їх цінові категорії
16.07.2021
Зміна обстановки, переїзди, ремонт та інші моменти в житті змушують ..
Як часто потрібно міняти Механічні замки? При ремонті або переїзді
20.07.2021
Сучасні технології, прогрес в галузях науки та інноваційні підходи, ..
Чи потрібен спеціальний догляд за електромеханічними замками? У скільки обходиться їх обслуговування?
21.07.2021
Дверні ручки - один з найяскравіших елементів вхідних / міжкімнатних..
Цінова категорія дверних ручок
28.07.2021
Дверні ручки вже давно стали невід'ємним атрибутом будь-якого дверно..
Вибираємо дверні ручки для міжкімнатних дверей
28.07.2021
Що привертає увагу людини, який перший раз прийшов в квартиру? Звича..
Дверні ручки як прикраса невеликої квартири
02.08.2021
За останні десятки років світ побачив безліч цікавих рішень в плані ..
Як вибрати ключі для перекодування замка?
02.09.2021
Замикаючі механізми для вхідних дверей сьогодні є надійні елементи з..
Особливості установки електромеханічного замка
03.09.2021
Навісні замки - механізми, які застосовуються в більш широкій с..
Вибір навісного замка для дверей гаража або хвіртки
07.09.2021
Сучасний світ диктує свої правила у всіх аспектах життя і, якщо Ви х..
Основні мінуси електромеханічних замків
14.11.2021
Якщо Ви шукаєте надійне місце для зберігання цінних речей, найкращим..
Чому наявність сейфа – вірне рішення для цінних речей
24.11.2021
Якісна фурнітура не менш важлива деталь у загальному малюнку повніст..
Фурнітура для сейфів. Особливості комплектації
22.12.2021
Для забезпечення якісного рівня безпеки приміщення, слід приділяти у..
Яким чином дверна ручка може вплинути на безпеку об'єкта?
15.01.2022
в облаштуванні безпеки приміщення немає компромісів, оскільки кожен ..
Чому важливо купувати дверну фурнітуру у спеціалізованих магазинах
16.08.2022
Європейський бренд Mottura – виробник високоякісних замикаючих механ..
Перекодування замка mottura
29.08.2022
Mottura – італійський бренд, широко відомий у всьому світі високоякі..
Mottura купити замок

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре