Працюємо з 09:00 до 20:00 пн.-пт.
Врізні замки - це одні з найбільш надійних представників замикаючих ..

Види врізних замків і їх переваги

Врізні замки - це одні з найбільш надійних представників замикаючих механізмів які успішно зарекомендували себе при використанні як на металевих, так і дерев'яних полотнах, і навіть пластикових дверях. Завдяки своїй конструкції, даний тип замка надійно встановлюється в дверне полотно, при цьому механізм захищений самим полотном двері від зовнішніх впливів (як атмосферних, так і фізичних) і по праву вважається менш помітним від своїх побратимів (навісних і накладних аналогів). З огляду на високу популярність врізних замків, сьогодні ми разом розберемося в чому їх перевага, які бувають їх різновиди та розглянемо найпопулярніші моделі на ринку. А почнемо з сувальдних механізмів.


Особливості сувальдних механізмів

Даний вид механізму користується дуже високим попитом не тільки у звичайного користувача, який бажає забезпечити своє житло (будинок або квартиру) надійним захистом, але і у таких установ як: банки, офіси і т.п. Високу популярність механізму пояснюється його:

  • надійність і довговічність використання.
  • простий інсталяцією.
  • скритостью корпусу всередині дверного полотна.

Конструктивно всередині сувальдні механізми забезпечують високий рівень секретності. Чим більше сувальд знаходиться всередині - тим вищий захист надає механізм. Для відмикання дверей з встановленим сувальдним замком потрібно, щоб всі сувальди прийняли відповідне положення в момент проникнення ключа. Якщо все підпружинені пластини шокуються в потрібне положення - ключ відкриє замок.

Як наочний приклад розглянемо модель від іменитого італійського бренду Mottura, модель 52J783. Крім звичних характеристик для сувальдного механізму, дана модель відрізняється можливістю для самостійної перекодування. Також варто відзначити і захист ключів від незаконного втручання. Модель відмінно справляється з різними спробами розкриття з використанням відмичок, також добре замок зарекомендував себе від злому методом імпресії. Незважаючи на невеликі габарити корпусу, італійські фахівці зуміли вмістити всередину і фірмову технологію MyKey (- механізм замка, самостійно може визначити відкривання рідним ключем). У замку встановлено чотири ригеля з діаметром по 18 мм кожна, які вилітають на 40 мм. Кількість точок замикання дорівнює трьом.

Mottura 52J783

На території України, механічні замки від Mottura, користуються великою популярністю. Відзначимо, тривалий гарантійний термін експлуатації на моделі іменитого виробника, який становить 36 місяців.


Циліндрові замки

Ще один популярний вид замків, основним елементом якого є сердечник, в якому встановлені підпружинені Піни (їх часто називають стрижнями, рідше - голками). Усередині циліндра встановлена ​​комбінація з пінів, яка повинна в точності збігатися з комбінацією на ключі (борозни, місця заглиблення, пазкі і т.п.). Якщо обидві комбінації збігаються, ключ зможе замкнути або відімкнути замок.

З відмітних особливостей даного виду замку - тут немає необхідності міняти весь механізм при поломці, досить замінити зламаний циліндр. Для зручності використання, споживач сам може комбінувати бренди як замку, так і сердечника (завдяки уніфікованої конструкції). Циліндрові замки однаково добре підійдуть для установки як на вхідні, так і міжкімнатні дверні полотна. Давайте познайомимося з цікавою моделлю, новинкою від Mottura, моделлю 84995.

Mottura 84995

Новинка відноситься до двоциліндрових моделкй, які встановлюють врізним способом в металеві вхідні двері. Конструктивно замок виконаний з п'ятьма ригелями з циліндричною формою, реверсивної засувкою, а також з редукторною системою (застосовується тільки для основного замку). Варто відзначити і поліпшені показники по взломостійкості - застосовується захист від забивання ригелів в корпус. Також 84995 захищений від переломлення личинки, а завдяки останніх напрацювань інженерного відділу компанії, в замку вдалося підвищити плавність ходу ригелів при цьому зменшивши шум роботи механізму під час відкривання / замикання вхідних дверей. Модель дуже популярна серед шанувальників бренду, завдяки широким характеристикам і продуманості роботи механізму секретності.


Циліндрово-сувальдний замок

Напевно, найцікавіший з розглянутих сьогодні видів механічних замків. Замок для вхідних дверей з механізмом секретності циліндровий-сувальдний, є справжнім головним болем для зловмисників. Симбіоз технічних рішень увібрав в себе найкраще від представників двох видів секретності.

Для наочного прикладу, розглянемо Mottura 54J939, модель яка по праву вважається еталонним представником замку з подібним механізмом захисту. Завдяки багаторічним напрацюванням, різним тестам і пріслушіваніі до думки споживачів, італійський виробник зумів створити модель, яка відповідала б сьогоднішнім вимогам безпеки. У даній моделі, основну функцію по силовому замикання виконує сувальдний механізм, циліндровий ж виконує функції контролю. Цікавою особливістю замку является його корпус, він спроектований таким чином, що встановити замок можна на дверне полотно з будь-яким напрямком відкриття. Також варто відзначити і можливість провести перекодування замка, яка виконується самостійно власником без залучення висококваліфікованого фахівця. Таким чином, Ви самостійно міняєте код замка, при цьому і економите гроші. Суцільнометалевий корпус моделі стійкий до силових методів злому. Традиційно для даної групи замків, Mottura застосовує технологію MyKey.

Mottura 54J939

Серед великого розмаїття механічних замків, завдяки італійським майстрам Ви зможете підібрати механізм, який повністю відповідатиме Вашим вимогам і уявленням про надійний захист приміщення. А продукція від Mottura допоможе зробити якісний вибір, який буде стояти на сторожі Вашої безпеки!

Супутні товари

Схожі статті

20.08.2020
Найчастіше в житті трапляються обставини, коли ключ від вхідних двер..
Перекодування замків MOTTURA і CISA
09.09.2020
Модель 56525 - це врізний замок CISA, який позиціонується компанією-..
Огляд замку CISA 56 525
25.02.2021
Кожен власник нерухомості, будь то квартира або будинок, огороджена ..
Ніколи не міняйте серцевину на вхідних дверях, не прочитавши цих порад!
05.03.2021
Сьогодні не просто знайти якісний замковий механізм, який поєднував ..
Огляд замка RADLOCK Мімоза
08.06.2021
З кожним днем, новим відкриттям і авантюрними на перший погляд ідеям..
У яких випадках не варто використовувати електромеханічні замки?
20.06.2021
Кожен поважаючий себе виробник замкових механізмів намагається розши..
Де найчастіше застосовуються Механічні замки в Україні
21.07.2021
На що ми звертаємо увагу в першу чергу при покупці відповідного нам ..
Чи є гарантія на дверні ручки?
02.08.2021
Чим керуються виробники механічних замків, фурнітури і циліндрів при..
Огляд циліндра Mottura Champions Pro
02.08.2021
Електромеханічний замок - це сучасний запірний механізм, в основі як..
Чому не працює електромеханічний замок?
30.08.2021
Різновиди ключів, замків і механізмів, які представлені на сучасному..
Види ключів для замків
31.08.2021
Дискусії про надійність того чи іншого замку для будинку, можна прод..
Вибір надійного замка для будинку
01.09.2021
Замки, встановлені в дверне полотно, давно перестали бути просто зам..
Ключі для перекодування замків як працюють
02.09.2021
Замикаючі механізми для вхідних дверей сьогодні є надійні елементи з..
Особливості установки електромеханічного замка
03.09.2021
Навісні замки - механізми, які застосовуються в більш широкій с..
Вибір навісного замка для дверей гаража або хвіртки
03.09.2021
Захистити свій будинок, квартиру або інше важливе приміщення - одна ..
Чим відрізняються броненакладки від бронепластин
07.09.2021
Сучасний світ диктує свої правила у всіх аспектах життя і, якщо Ви х..
Основні мінуси електромеханічних замків
10.09.2021
Що потрібно знати і з чого почати знайомство з замикаючими елементам..
Купуємо замки механічні та електромеханічні правильно
10.09.2021
Головною деталлю, яка відповідає за складність запірного елемента, є..
Чим відрізняються сувальдні замки від циліндрових
14.11.2021
Якщо Ви шукаєте надійне місце для зберігання цінних речей, найкращим..
Чому наявність сейфа – вірне рішення для цінних речей
15.01.2022
в облаштуванні безпеки приміщення немає компромісів, оскільки кожен ..
Чому важливо купувати дверну фурнітуру у спеціалізованих магазинах
16.08.2022
Європейський бренд Mottura – виробник високоякісних замикаючих механ..
Перекодування замка mottura
29.08.2022
Mottura – італійський бренд, широко відомий у всьому світі високоякі..
Mottura купити замок

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре