Працюємо з 09:00 до 20:00 пн.-пт.
Зміна обстановки, переїзди, ремонт та інші моменти в житті змушують ..

Як часто потрібно міняти Механічні замки? При ремонті або переїзді

Зміна обстановки, переїзди, ремонт та інші моменти в житті змушують нас рухатися на зустріч новим викликам, емоціям, моментам, рішенням нових завдань. І часом ми відкладаємо наостанок то, з чого варто починати новий виток життєвого шляху при плануванні ремонту або переїзді на нове місце проживання. Ми забуваємо про механізм, який стоїть на сторожі нашої безпеки. Сьогодні ми дізнаємося чи варто міняти механічний замок, розглянемо моделі замків і дізнаємося про новинки, розберемося в актуальних моделях на ринку і підведемо підсумок за яким кожен легко зробить вибір для себе. Розглядати будемо тільки якісні механічні замки, тому що зараз на ринку повно виробників, ми зробимо ставку на співвідношення ціни і якості самого популярного бренду. Готуючи матеріал для статті, розглядалися такі топові виробники як: CISAMotturaCipierreGarda і Radlock. Забігаючи, наперед скажу, що всі вищезгадані бренди варті уваги, вибір був не простим, але зупинився я на італійському виробнику Mottura.Механічні замки - надійність як вона є

Реальність за вікном будинку така, що як би приємно і мило сонечко не закликало нас розслабитися і політати в хмарах, плануючи відпустку або вилазку на природу - матеріальні цінності повинні залишатися під надійним захистом. Механічні замки від Mottura - це сучасне рішення покликане подарувати вам спокій і затишок незалежно від вашого місцеперебування. Залежно від Ваших потреб, італійські інженери постаралися на славу, представивши цілу розсип механізмів на будь-які побажання і можливості.

Mottura 54J797 - механічний замок який прийшов до душі споживачам з усього світу, в тому числі і у нас в країні. Модель являє собою комбінований механізм секретності циліндровий і сувальдний в одному корпусі. Монтується замок в дверне полотно врізним способом, оснащений п'ятьма ригелями з діаметром 18 мм кожен. Виліт ригелів становить 40 мм, а міжосьова відстань дорівнює 85 мм. Як і у більшості топових моделей від Mottura, даний механізм має засувку. Окремо варто згадати можливість перекодування в замку, що не так часто пропонується іншими брендами. Кількість точок замикання замку - стандартне для цінової категорії - три. Механічному замку присвоєно сьомий клас захисту. Ідеальний вибір для людей, які вирішили оновити старий механізм на сучасне рішення в висококласному виконанні!

Mottura 54J797

Якщо підбираєте замковий механізм для гаражних дверей, хвіртки або на складське приміщення - пріидивіться до моделі накладного типу Mottura 30401. В основі замку лежить сувальдний механізм, а ключовою особливістю є компактність і універсальність при установці на будь-який тип дверей (дерев'яні або металеві). Замок можна встановити на двері як з лівобічним відкриттям, так і з правостороннім. Виліт ригелів становить 40 мм, а діаметр кожного дорівнює 18 мм. Корпус замка зроблений з високоякісних матеріалів і відчувається дуже добротним по вазі при малих габаритах.

Mottura 30401


Механічні замки купити, встановити - відчути безпеку

При плануванні ремонту квартири приділіть достатньо часу для вибору якісного замкового механізму для вхідних дверей. Адже будь-який відкривання дверей повинно відбуватися з надійним відчуттям, починаючи від провертання ключа в замку до замикання дверей з середини. Існує багато людей, які віддані практиці міняти все в корені при ремонті, від вхідних дверей (разом зі старим механізмом) до підвіконня на кухні. А є ті, хто вважає за необхідне змінювати замок кожні пару років. Для обох типів людей буде цікавим варіантом модель Mottura 54J939.

Висока якість матеріалів виготовлення, підвищені надійність і безпека, інноваційні технології - це лише малий опис численних достоїнств механічного замка. Модель являє собою цікаве рішення два в одному, два різних пристрої секретності в одному корпусі. Сувальдний і циліндровий механізми привнесли з собою в замок тільки найкраще з можливого. Основну функцію по силовому замикання в моделі виконує сувальдний механізм, при цьому циліндровий механізм бере на себе контрольну функцію. Наявність букви «J» в назві моделі вказує на наявність в ній сучасних рішень по надійності і безпеки. Наприклад, можливість перекодування замка і його стійкості до силових методів злому. З найактуальніших напрацювань італійського бренду в моделі присутня технологія MyKey. Дана модель стане відмінним посиленням ваших нових вхідних дверей або ковтком нового рішення при заміні старого механізму.

Mottura 54J939


Механічний замок ціна, якість і безпека

Молоде покоління має трохи інші пріоритети при виборі замка для вхідних дверей. Зазвичай молоді сім'ї вибирають варіант установки дверного полотна, на якому будуть розміщені два замки, основний і додатковий. Якісним прикладом додаткового замка з циліндровим механізмом секретності стане модель Mottura 84525. У ній зібравни звичні функції в новому виконанні, такі як впроваджена редукторна система, покликана підвищити зносостійкість, зраджує кращий хід механіці замку, а плавність ходу ригелів виходить на новий рівень. А якщо у вас в родині маленька дитина, то дана модель точно стане вас зацікавить - при повороті ключа механізм замка видає низький рівень шуму. Моттура слідуючи своїм принципам безпеки, оснастила механізм п'ятьма ригелями, а точок замикання тут три. У замку реалізована система, що протидіє розкриттю вхідних дверей шляхом вдавлення ригелів всередину корпусу. Модель буде цікава як молодим сім'ям, так і істинним шанувальникам безпеки.

Mottura 84525


Механічний замок ціна купити класику в новому виконанні

Згідно з проведеними опитуваннями, більшість покупців нового замка для вхідних дверей віддають перевагу класичній механіці. Надійність, перевірена десятками років щоденної експлуатації, сотні позитивних відгуків про кожну модель і чесне ім'я італійського бренду Mottura не дозволяє засумнівається в правильності зробленого вибору.

Модель 54787 - з двома різними типами замикання. Відмінно зарекомендував себе в протистояннях зі спробами злому механізму і розкриття. Замок захищений від висвердлювання, а механіка замку використовує три точки замикання. Кількість ригелів в моделі дорівнює п'яти. Рівень безпеки замку підвищується і способом його установки, тут він врізний. Якщо вам і цього рівня мало, тоді варто придивитися до придбання броненакладки на циліндр. Дана модель відноситься до замків з високим класом захисту, сьомим. Механічний замок користується високою популярністю серед покупців, в першу чергу за рахунок співвідношення ціни і якості. Довговічність роботи замку - висока, як і у всій продукції Mottura.


Mottura 54787

Підсумок, серед представлених моделей вище - для себе вибрати механічний замок зможе кожен. А якщо ви замислюєтеся варто міняти старий механічний замок на новий, то відповідь лежить в вас самих, точніше в вашому довірі до механізму. Чи відчуваєте, що можете підвищити рівень безпеки? - Mottura вам допоможе в цьому. Тим самим ви гарантуєте спокій собі за близьких і дорогих вам людей.

Супутні товари

Схожі статті

12.03.2020
Для виробників, компаній інсталяції забезпечення СКД і будівельних о..
Пропизиція партнерства
01.04.2020
Темою сьогоднішньої ліквідації безграмотності є двері, а точніше - в..
Праві і ліві двері як відрізняти?
22.04.2020
З кожним роком все більша кількість людей при виборі механічного зам..
Огляд замка CISA 56535 Revolution Pro
16.06.2020
Mottura - це італійська компанія-виробник замків і дверної фурн..
Mottura MyKey
20.08.2020
Найчастіше в житті трапляються обставини, коли ключ від вхідних двер..
Перекодування замків MOTTURA і CISA
30.08.2020
Тепер трохи зупинимося на важливих складових, а саме - на тактико-те..
CISA MyEVO (частина 2)
09.09.2020
Модель 56525 - це врізний замок CISA, який позиціонується компанією-..
Огляд замку CISA 56 525
05.03.2021
Сьогодні не просто знайти якісний замковий механізм, який поєднував ..
Огляд замка RADLOCK Мімоза
04.04.2021
Якщо задати питання професіоналу - якого виробника з хорошою репутац..
CISA - чому краще в порівнянні з конкурентами
02.06.2021
Буває важко розлучитися зі своїми звичками, перейти на щось більш су..
У яких випадках не варто використовувати механічні замки?
08.06.2021
З кожним днем, новим відкриттям і авантюрними на перший погляд ідеям..
У яких випадках не варто використовувати електромеханічні замки?

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре