Працюємо з 09:00 до 20:00 пн.-пт.
Переймаючись питанням підвищення особистої безпеки кожна людина, в п..

Як підвищити зломостійкість дверей

Переймаючись питанням підвищення особистої безпеки кожна людина, в першу чергу, походить від наявної у нього фантазії, власних сил і фінансових можливостей. Для одних критерієм підвищення надійності дверей може бути купівля механічного замку MOTTURA, для інших - установка електромеханічного замку CISA. Як то кажуть, тут все залежить від особистих переваг користувача. Сьогодні ми розглянемо питання підвищення взломостійкості дверей і його рішення двома способами: установкою сувальдної / циліндричної броненакладки і застосуванням захисної фурнітури у вигляді девіатору.


Як і в попередніх статтях, опиратися будемо на підвищення безпеки в комплексі з використанням дверних замків CISA та MOTTURA. Ці два відомих виробника вибрані не випадково, а виходячи з того, що саме дверні замки CISA і MOTTURA є, згідно з проведеними дослідженнями, оптимальними для використання за співвідношенням ціни і якості.


Для початку введемо визначення, а саме: під взломостійкість зазвичай мають на увазі ступінь опірності дверей спробам взлому. Для побутових дверей існує навіть певна класифікація, яка включає в себе 4 класи:


  •  перший, або початковий клас. Зазвичай це звичайні двері, найчастіше металеві, які можна зламати найпростішими інструментами, або, при наявності певних навичок і вправності, вибити плечем або ударом ноги;
  •  другий, найпоширеніший клас дверей. Вони успішно протидіють таким знаряддям "праці", як кувалда, сокира;
  •  третій клас - дверей, піддаються взлому тільки спеціальним інструментом, вузьконаправленої сфери застосування;
  •  четвертий клас, до якого відносяться спеціалізовані і куленепробивні двері.

Кожен з вищезгаданих класів дверей може бути поліпшений (укріплений) додатковими елементами відповідної фурнітури. Одним з таких елементів може бути броненакладка (циліндрична або сувальдна). Броненакладки для сувальдних і циліндрових механізмів за своїм типом поділяються на дві категорії: врізні і накладні. Вони мають вигляд суцільнолитої металевої конструкції, основна функціональність якої полягає в протидії злому методом висвердлювання, зрізу або збивання циліндру. У плані надійності врізна накладка виглядає більш кращою, так як її монтаж передбачає "утоплення" в дверне полотно, що значно ускладнює вплив на неї з боку.Врізні броненакладки в різних кольорах Azzi Fausto

Супутні товари

Схожі статті

10.03.2020
В даний час все більшу популярність отримують електромеханічні зам..
Вибір електромеханічного замку
31.03.2020
Спершу розберемося з визначенням, що ж таке бронепластина і що саме ..
Для чого потрібна бронепластина?
16.06.2020
Mottura - це італійська компанія-виробник замків і дверної фурн..
Mottura MyKey
12.07.2020
Як відомо, навіть найдорожчий і надійний замок, будь то запірний мех..
Як підвищити взломостійкість дверей частина 2

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре