Працюємо з 09:00 до 20:00 пн.-пт.
Світ, який розвивається з величезною швидкістю в усіх напрямках і ас..

Як відрізнити підробку від оригіналу при виборі механічних замків?

Світ, який розвивається з величезною швидкістю в усіх напрямках і аспектах, не може бути ідеальним у всьому. Хтось любить ризикувати і економити на всьому підряд, для кого-то економія на безпеці - страшний сон. Чому саме зараз так актуальне питання в виборі підробки або покупки оригіналу в механічних замках?

Китай, як і у всіх розвинених країнах, піднебесна не виняток - в ній розвивається промисловість колосальними темами! І якщо до оригінальних деталей, виробів у нас немає питань, то до штампування, тонким робіт «під оригінал» - нам потрібно бути дуже уважними. Давайте розглянемо механічні замки, визнаних в світі виробників, відзначимо їх особливості, зрозуміємо чому варто робити вибір на користь оригіналу і довіряти тільки перевіреним магазинам.


Механічні замки купити світової якості - безпека вашого спокою

Високоякісну продукцію на світовому ринку представляють багато брендів, ми говоримо про кращих з кращих - CISAMotturaRadlock! Італійські інженери заслужили довіру споживачів по всьому світу, завдяки своєму відношенню навіть до самих крихітним деталей класичного механізму. Чіза - має в своєму арсеналі замки не тільки механічні, але і електромеханічні, якість продукції перебувати на топ рівні не одне десятиліття.

Модель 57986 - це механічний замок з сувальдной системою секретності. Корпус замка виготовлений з високоякісної сталі, шести пластин сугальдного типу з підвищеною міцністю. Кількість ригелів в замку рівняється п'яти, з товщиною 18 мм і виходом на 35 мм. Механізм секретності включає в себе підвищену надійність, кількість комбінацій дорівнює двом мільйонам. Як додаткова опція в замку реалізована можливість для підключення додаткових тяг і додаткове замикання дверей за допомогою циліндрового механізму. Тип установки замку - виразний.

CISA 57986 ALPS

CISA 56835 Comfortlock - механізм в якому все на найвищому рівні, від якості збірки до підгону деталей всередині монолітного корпусу. Принцип замикання вельми цікавий, складний для копіювання навіть майстровиті китайцям.

Механічний замок CISA 56835 Comfortlock

Особливість механізму полягає в способі замикання дверей. Для того, щоб зачинити вхідні двері на всі обороти досить повернути дверну ручку вгору! А, для відкривання дверей досить невеликого зусилля - натиснути ручку дверей. Така фішка буде дуже зручною у використанні якщо ви живете в ритмі великих швидкостей, вам колись порається біля дверей, закриваючи її класичним способом. Для повного використання потенціалу замку, рекомендується його використання в парі з ручкою CISA 07070 у якій передбачено верхній поворот для швидкого, безпечного і комфортного замикання дверного механізму.

CISA 07070


Купити механічний замок Mottura - якість і безпека

Багато споживачів давно полюбили бренд Моттура, на початку чергу за відношення до справи, пріслушіваніе до побажань і за високу надійність. Саме надійність і відрізняє якісного виробника від підвального підприємця. Взявши оригінальний замок від італійського гіганта, ви відразу відчуєте ту впевненість в кожному грамі монолітного твори мистецтва в світі механіки. Якщо вам потрібен основний замок або додатковий для вхідних дверей, ви звернулися за адресою! Італійцям є що запропонувати і чим вас здивувати.

Механічний замок 84995 - це механізм з двоциліндровим виконанням, для установки в металеві двері. Кількість ригелів циліндричної - п'ять. Також в наявності реверсна засувка. У замку застосовується редукторні система в основному, що дозволило пристрою отримати поліпшені показники надійності. Відзначимо особливість - наявність захисту від забивання ригелів і від перелому личинки. Приємними доповненнями стануть - плавний хід ригелів, низький рівень шуму при роботі.

Mottura 84995

Замок 50798, відноситься до категорії додаткових механізмів. Широко застосовується в установці як на металевих дверях, так і на броньованих. Корпус і кришка замку виготовлені зі сталі з підвищеною міцністю. Механізм секретності - сувальдний. Кількість циліндричних ригелів п'ять.

Mottura 50798

Відмінною рисою Mottura, від підробки є високоякісні матеріали застосовуються в процесі виготовлення замку (вага, обробка корпусу, точний підгін всіх елементів).


Механічний замок Радлок, безпека по-українськи!

Якщо запитати українця, що для нього означає безпеку його будинку, ви отримаєте у відповідь цілий букет вимог і параметрів. Для задоволення кожного пункту вам доведеться серйозно постаратися. Український виробник Радлок, зумів реалізувати бажання українців з функціональністю механізму, розміщеного в надійному корпусі. Мімоза М-302, рішення для вхідних дверей від українських інженерів. Особливістю замку, є його захищеність від розтину величезною різновидом відмичок. Велика увага при виготовлення механічного замка, виробник приділив корпусу і ригелю, вони зроблені з алмазними гранулами. Завдяки такій хитрій ідеї, корпус замку неможливо просвердлити навітьвикористовуючи твердосплавне свердло. У свою чергу ригель не вийти перерізати болгаркою. Тип установки замку - найнадійніший, виразний. Механізм секретності - сувальдний Кількість ригелів - один.

Радлок Мімоза

Щоб уникнути покупки підробки, ось вам кілька порад:

  • вибирайте механічні замки тільки в перевірених магазинах, не купуйте замки на вторинних ринках / базарах, з рук.
  • перевіряйте наявність повної комплектації замку.
  • не соромтеся задавати всі ваші запитання про замок, виробнику, бренд і т.п.
  • перед покупкою будь-якого із замків ознайомтеся з відгуками людей.
  • тільки надійні магазини дають гарантію на замок.
  • при покупці зверніть увагу на упаковку, якість збірки самого замку, на дрібні деталі.
  • підробку ви зможете відрізнити на вагу, візуально і тактильно.
  • пам'ятайте, безпека не може коштувати дешево!

Супутні товари

Схожі статті

12.03.2020
Для виробників, компаній інсталяції забезпечення СКД і будівельних о..
Пропизиція партнерства
01.04.2020
Темою сьогоднішньої ліквідації безграмотності є двері, а точніше - в..
Праві і ліві двері як відрізняти?
20.08.2020
Найчастіше в житті трапляються обставини, коли ключ від вхідних двер..
Перекодування замків MOTTURA і CISA
09.09.2020
Модель 56525 - це врізний замок CISA, який позиціонується компанією-..
Огляд замку CISA 56 525
25.09.2020
Електромеханічний замок CISA 11630 - це накладний замок з можливістю..
Огляд електромеханічного замку CISA 11630
02.06.2021
Буває важко розлучитися зі своїми звичками, перейти на щось більш су..
У яких випадках не варто використовувати механічні замки?

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре