Працюємо з 09:00 до 20:00 пн.-пт.
У гонитві за безпекою і спокоєм виробники летять попереду планети вс..

Якою може бути ціна на броненакладки в залежності від класу

У гонитві за безпекою і спокоєм виробники летять попереду планети всієї. Це добре, створена конкуренція йде на благо споживача, а сучасні тенденції класу захисту пристрою диктують свій тренд популярності важливих аспектів посилення вхідних дверей. Вхідні замки, будь вони в класичному - механічному виконанні або електромеханічні замки для повноти картини забезпечення функціональності потребують встановлення броненакладки. Але як вибирати товар, на що слід звернути увагу і що не переплатити ... а співвідношення ціни / класу на якому рівні має бути? Давайте розберемося вшити, умовою позначимо наступні:

  • вибираємо тільки з топ-3 найкращих броненакладок представлених на ринку.
  • відповідно, розглянуті моделі повинні відповідати якісному співвідношенню - ціни / класу.

Для порівняння кращих товарів я вибирав броненакладки з таких відомих світових виробників, як: CISA, Azzi Fausto, Cipierre. Любителям і затятим фанатам якісних захисних механізмів для вхідних дверей ці бренди не стануть новинкою, ну а тим, хто ще не знайомий з якісними напрацюваннями в сфері безпеки - зараз відмінний момент зробити це!


Ціна на броненакладки безпосередньо залежить від ...

В першу чергу, виробник, який печеться про підвищення загального рівня захисту вхідних дверей, повинен приділяти велику увагу деталям, які можливо не помітять навіть споживачі. Наприклад - якість лиття, підгонка всіх елементів всередині механізму, використовувані матеріали і т.п. Завдяки високому рівню вимог, виробник Чіза завжди гарантує високу якість представленої продукції.

CISA MAPPE - стане втіленням досконалості ваших вхідних дверей. Неозброєним поглядом відразу в очі кидається строгий дизайн. Колір виливки металу як би сам каже - бездоганність, зроблена руками людини зараз перед вами. Так, мінус в цьому товарі є - не всіх зможе влаштувати ціна. Але, з іншого боку - в чому можна виміряти ваш спокій? Клас захисту - четвертий, а спосіб інсталяції броненакладки - виразний. Загалом, модель об'єднала в собі краще моменти від циліндрового механізму, а також сугальдного. Цікава реалізація італійських фахівців - процес спрацьовування замка, за умови встановленої броненакладки відбувається в кілька етапів. Під час першого повороту ключа - забирається шторка, після чого ключ входить глибше в замок і подальшими його оборотами ригель замку відкривається. Це відбувається завдяки впливу сугальдного механізму.

CISA MAPPE

Для тих, хто любить естетику і безпеку в одній особі, існує модель від ще одного відомого італійського виробника Аззі Фаусто. Крім прямого призначення, модель Ant Conic - дозволяє вибрати не тільки такий важливий параметр як висота броненакладки але і колір! Особливо модель сподобається джентльменам, які хочуть максимально догодити дамам в дрібницях, при цьому піднімаючи загальний рівень безпеки. Клас захисту - четвертий, а тип установки незмінно виразний. Фурнітура дійсно виконана якісно і повністю відповідає заявленому рівню безпеки. Виразний спосіб установки ускладнює процес видалення накладки з дверного полотна, а присутність захисної таблетки на ключовий зоні - стане справжньою перешкодою проявам вандалізму. Вартість моделі лежить в середньому сегменті, що робить її ще більш бажаним придбанням. Але врахуйте, в зв'язку з високою популярністю - можливо доведеться затратити час і гарненько пошукати броненакладку для придбання.

Azzi Fausto Ant Conic


Якісні броненакладки ціна за надійність

Монолітний корпус, гарт на рівні 60 пунктів за шкалою HRC, посилена рухлива шайба введення ключа, спосіб інсталяції на дверне полотно - виразний. Звичайно, мови йде про новинку від Azzi Fausto, моделі Antitubo. Конструктивно корпус моделі виконаний незвично - геометрія корпусу броненакладки має скошені краї. Завдяки такому специфічному дизайну, накладка має додатковий елемент захисту проти злому трубчастим інструментом або газовим ключем. Дана модель представлена ​​в двох варіантах виконання, висотою в 25 або 35 мм. Товщина таблетки - 7.3 мм. Клас захисту - четвертий. Antitubo стане відмінним доповненням до загальної скарбнички безпеки ваших вхідних дверей.

Azzi Fausto Antitubo

Роблячи матеріал про якісні броненакладкою, неможливо не згадати бренд Cipierre. Ті, хто стежить за ринком високоякісної фурнітури, давно знайомий з виробником Чіпьерре. З року в рік, інженери працюють над новими моделями, щоб порадувати нас якісною продукцією. Найвищої якості матеріали використовує італійський гігант при литві фурнітури. Продукція бренду широко відома за межами Італії. В Україні, понад популярністю користується модель Security. Як представник нового покоління броненакладок, оснащений усіма необхідними характеристиками, які вбережуть ваш циліндровий механізм від пошкодження. Вандалізм при спробі злому не окремий випадок в наш час, а додайте сюди, ще спроби висвердлювання мулі збивання замку - отримаєте серйозну загрозу для ваших вхідних дверей. На щастя, виробник оснастив цю модель високим - четвертим класом захисту. Що підтверджує повний цикл випробувань на твердість - 60 одиниць за шкалою Роквелла. Броненакладка ідеально підійде для установки на дверні полотна різного типу. Та й в цілому, встановлена ​​захист у вигляді накладки - істотний приріст рівня захисту циліндра. Товщина таблетки становить 6 мм. Гарантійний термін - 60 місяців. Погодьтеся, мало хто в наш час дає таку велику гарантію, італійський топ-виробник настільки впевнений в якості і довговічності своєї продукції. При всіх величезних плюси даної моделі, цінова політика компанії не змінюється - висока якість за розумну ціну!

Cipierre Security

Ціна на броненакладку безпосередньо залежить від виробника, адже то які матеріали застосовані при створенні продукту, наскільки все продумано фахівцями і готове протистояти різним способам злому - виливається в клас захисту. А він може бути високим лише у перевірених гравців на ринку!

Супутні товари

Схожі статті

01.03.2020
До дверної фурнітури відносяться системи і окремі елементи, що покра..
Фурнітура для вхідних дверей
14.03.2020
У сучасному соціумі - світі активних, постійно зростаючих потокових ..
Стандарт для замків EN 12209
26.03.2020
Метою написання цієї статті є бажання автора висвітлити основні вимо..
Стандарт для циліндрів EN 1303
11.08.2020
Під визначенням ресурсу роботи замку прийнято розуміти сукупність ос..
Збільшений ресурс роботи замків Mottura і CISA
25.09.2020
Електромеханічний замок CISA 11630 - це накладний замок з можливістю..
Огляд електромеханічного замку CISA 11630
10.11.2020
В одній з попередніх статей ми зробили спробу ознайомлення читачів з..
Інструкція по перекодуванню замків Mottura
05.03.2021
Сьогодні не просто знайти якісний замковий механізм, який поєднував ..
Огляд замка RADLOCK Мімоза
11.05.2021
Механічні замки не втрачають своєї популярності навіть на тлі виріс ..
Ступені захисту механічних замків. Докладний опис
12.05.2021
Конкуренція - це завжди добре, а суперництво за пальму першості виро..
Топ 10 виробників механічних замків в світі
02.06.2021
Буває важко розлучитися зі своїми звичками, перейти на щось більш су..
У яких випадках не варто використовувати механічні замки?
18.06.2021
Електромеханічні замки все частіше можна зустріти в самих різних міс..
Де найчастіше застосовуються електромеханічні замки в Україні

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре