Працюємо з 09:00 до 20:00 пн.-пт.
Механічний замок - один з найпоширеніших елементів безпеки який ми м..

Який термін служби у механічних замків? Чи є гарантія на термін служби

Механічний замок - один з найпоширеніших елементів безпеки який ми можемо зустріти багато разів за день, навіть не виходячи з квартири. А що, якщо ми зробили покупку, встановили механізм в дверне полотно, користуємося і... щось пішло не так. Забігаючи, наперед скажу, що імениті виробники замкових механізмів на сьогоднішній день звели шлюб в своїй продукції до небаченого раніше мінімуму! Звичайно, ви повинні розуміти, що мова йде тільки про якісному товарі від всесвітньо відомих CISA, Mottura, Cipierre, Garda. Скромний список на перший погляд - так. Але ви загляньте на кожну сторінку, вас там чекає великий вибір механічних замків під будь-які потреби і на будь-які можливості. Головне, що товари з гарантією продаються тільки в перевірених магазинах. Ніяких ринків, покупок з рук і т.п. Тільки оригінальна продукція, повна комплектація, гарантійне обслуговування! Розглянемо популярні моделі і дізнаємося про гарантовані терміні служби механізмів при правильній експлуатації.


Справжня гарантія механічних замків - це реальність!

Вибираючи механічний замок, ми часто втрачаємо важливий момент, чи є на нього гарантія? У цій статті, буде представлено популярні моделі. Роблячи покупку в нашому магазині, ви отримуєте повний спектр послуг від професійної консультації і допомоги у виборі потрібного Вам замку до якісного товару з гарантією! Вона реальна, як і інша реальність - замки від топ-брендів працюють як швейцарський годинник - довго, якісно і справно. Почнемо з Чіза, італійської акули в світі захисту дверних полотен. Італійський бренд, широко відомий за межами рідної країни. На українському ринку він представлений давно. Про якість його продукції ходять справжні легенди. А численна армія шанувальників високої якості залишила безліч позитивних відгуків про своїх улюблених механізмах

Модель CISA 57986 ALPS - конструктивно замок виконаний в універсальному рішенні з двома типами замикаючих елементів. Використовується механізм секретності сувальдний-циліндровий. Тип установки - виразний. Особливістю замку є можливість перекодування сувальдной частини. Технологія «All Levers Protection System» (ALPS) - гарантує захист від більшості сучасних методів злому. Клас захисту - шостий. Кількість ригелів - п'ять, а точок замикання - три. Також присутній засувка. Гарантійний термін - 36 місяців.

CISA 57986 ALPS

Моттура - італійське велич в кожній деталі. Виробник дуже скрупулёзен в плані дрібниць, це стає зрозуміло, як тільки берете механічний замок італійського виробництва в руки. Конструктивно елементи настільки ретельно підібрані і підігнані одна до одної, що часом здаються монолітними. Матеріали, які використовуються для відливання деталей і корпусу тільки найвищого рівня.

Mottura 52J771 - механічний замок з підвищеною стійкістю механізму до спроб злому за допомогою відмички, а також при самоімпрессіі (- спроба розкрити замок з використання самонабірних ключа). У замку передбачена можливість провести перекодування самостійно. При цьому знімати замок не обов'язково! Інженери зуміли зменшити, але при цьому ускладнити профіль ключа. У комплексі, замок створений на сувальдном секреті з використанням чотирьох циліндричних ригелів. Реверсивна засувка в наявності. Клас захисту замку - сьомий. Спосіб установки - виразний. Кількість точок замикання - три. Гарантійний термін - 36 місяців.

Mottura 52J771


Механічні замки гарантія вашої безпеки!

Широкий вибір механічних замків на ринку - це завжди добре. Маючи право вибору - ми приймаємо всю відповідальність на себе. Але було б не справедливо всю відповідальність скласти на плечі покупця. Таким принципом можна охарактеризувати бренд Гарда. Завдяки такій політиці, італійський виробник дуже сподобався українським покупцям, завоювавши довіру і утримуючи планку якості на солідному рівні. Якщо і довіряти цінне для вас - то тільки тим, хто не підведе і надійно охоронятиме ввірене!

Виробник Garda в моделе 77987 об'єднав механізми сугальдного і циліндрового типу. Такий гібридний підхід, якийсь гамбіт від італійських інженерів для зловмисників. Замок оснащений 5-ю ригелями і високим рівнем безпеки. Для зручності використання є реверсивна засувка. Якщо ви хочете продовжити термін експлуатації замка рекомендуємо Вам використовувати броненакладку. Головний акцент в замку - це довготривала експлуатація. Клас захисту механізму - шостий. Тип установки в дверне полотно - виразний. Точок замикання - три. Гарантійний термін - 36 місяців.

Garda 77987

Чіпьер - італійський виробник дверної фурнітури, який представив успішну модель механічного замка Cipierre 50228/60 / I. Замок з врізним типом монтування в броньовані двері. В надійному корпусі встановлено чотири ригеля, а також реверсивна засувка. До особливості даного механічного замка слід віднести подвійний циліндр. Принцип роботи верхнього циліндра - активація верхніх ригелів. Також верхній циліндр відповідає і за роботу реверсівной засувки. Нижній циліндр несе відповідальність за роботу нижніх ригелів. Він же виробляє блокування верхнього замку. Клас захисту замку - шостий, загальна кількість ригелів - п'ять. Механізм секретності циліндровий-циліндровий. Кількість точок замикання - три. Гарантійний термін - 36 місяців.

Cipierre 50228/60 / I

Як ми бачимо з навіть малої кількості наведених в стаття прикладів гарної якості механічних замків - на кожен йде гарантій термін роботи. Запам'ятайте - гарантію дає тільки той, хто впевнений у своєму товарі. А якщо врахувати, що термін гарантії великий - ви можете бути впевнені в тому, що ваш механічний замок прослужить вам вірою і правдою набагато довше. При цьому справно працюючи, не привертаючи до себе уваги замок, він дасть вам можливість займатися особистими справами. А про безпеку вашого приміщення дозвольте подбати професіоналам!

Супутні товари

Схожі статті

10.03.2020
У нашому повсякденному житті ми постійно зустрічаємося з циліндровим..
Що таке циліндр для замку і для чого він потрібен?
14.03.2020
У сучасному соціумі - світі активних, постійно зростаючих потокових ..
Стандарт для замків EN 12209
01.04.2020
Темою сьогоднішньої ліквідації безграмотності є двері, а точніше - в..
Праві і ліві двері як відрізняти?
20.08.2020
Найчастіше в житті трапляються обставини, коли ключ від вхідних двер..
Перекодування замків MOTTURA і CISA
06.04.2021
Сучасний тренд на металеві двері не залишає байдужим абсолютно ніког..
Види замків для металевих вхідних дверей
11.05.2021
Механічні замки не втрачають своєї популярності навіть на тлі виріс ..
Ступені захисту механічних замків. Докладний опис
12.05.2021
У наш час на ринку існує дуже багато пропозицій по замкових механізм..
Серцевина або циліндр для замку. Як правильно вибрати серцевину для механічного замка?
08.06.2021
З кожним днем, новим відкриттям і авантюрними на перший погляд ідеям..
У яких випадках не варто використовувати електромеханічні замки?

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре