Працюємо з 09:00 до 20:00 пн.-пт.
Надійність і безпека, яку повинна забезпечувати вхідні двері в кварт..

Замки для вхідних дверей - класифікація

Надійність і безпека, яку повинна забезпечувати вхідні двері в квартиру або будинок, гарантується конструкційними особливостями дверей, матеріалом, з якого вона виготовлена. Не менш важлива роль замку, який, власне, і є запірним пристроєм, який запобігає відкривання дверей.

В даний час складно знайти надійну компанію, яка надає кваліфіковані послуги з установки дверного замку. Досвідчені фахівці нашої компанії не тільки виконають цю роботу, але і надають допомогу у виборі оптимального варіанту замку. Проте, не зайвим буде хоча б в загальних рисах уявляти собі, які замки можуть бути встановлені на вхідні двері.

Класифікація за типом установки1. Навісні. Використовуються на дверях господарських будівель, в окремих випадках на гаражних воротах. Для житлового приміщення такий замок, як правило, не застосовується, так як виглядає давно застарілою моделлю і не дуже зручний в застосуванні. При постійному використанні може пошкодити поверхню вхідних дверей і не має можливості замикання з середини приміщення.

2. Накладний замок. Конструктивною особливістю є розташування замку з внутрішнього боку вхідних дверей. Захисні функції виконує повністю, але спосіб його установки на дверне полотно робить такий замок найбільш зручним для використання на дерев'яних конструкціях. У такому випадку застосування накладного замку має перевагу перед врізним, тому що не послаблює корпус дверей. Хоча в разі вандального взлому найчастіше основне навантаження бере на себе кріплення замку, а не замикаючий ригель.

3. Врізний замок універсальний і використовується найчастіше. Особливість монтажу цих замків полягає в тому що корпус замку розташований всередині полотна дверей. При силовому впливі на двері, запірні ригеля замку приймають на себе все навантаження на зріз або вигин, для чого вони і призначені.
Приклад накладного замку CISA

Приклад врізного замкуКласифікація в залежності від способу відкривання
В продажі сьогодні можна зустріти кнопкові, механічні, біометричні і магнітні замки. Найбільш надійним варіантом є врізний замок з повним захисним комплектом, до складу якого входять  бронепластина і броненакладка. Незалежно від конструкції, слід звернути увагу на рівень секретності і клас безпеки виробу. Оптимальний баланс вартості і якості досягається в моделях середнього-високого рівня, 6 і 7 класу безпеки за  стандартом EN 12209 гарантують власнику замку спокій і впевненість у надійності пристрою.


Основні типи замку

1.Сувальдний замок. У комплекті з ним зазвичай йде довгий ключ. Найчастіше  проста і надійна в експлуатації конструкція замку. Ресурс роботи такого замку становить від 10 до 50 років. Важливою позитивною особливістю цього типу замку є досить демократична ціна виробу в цілому. Механізм такого замку схильний до відкриття маніпулятивними інструментами: "різного роду відмичками та самоімпрессіонними ключами", які отримали масове застосування в нашій дійсності.

2.Циліндровий замок. Останнім часом стрімко набирає популярність. З ним використовується компактний плоский ключ. Але необхідно розділяти в цьому замку основні складові, а саме: циліндровий механізм замку, сам циліндр і броненакладку на нього. І тут ми зустрічаємо головну особливість циліндрів такого замку. Недорогі циліндри схильні до "тихого відкриття" різними методами: "бампінг, пікінг, відмичка, фольга-заготовка і інше". Циліндри ж, захищені від цих маніпуляцій і мають високий клас секретності досить дорогий. Окремим високим класом є дискові і радіально-пінові циліндри CISA. Безсумнівним плюсом цих замків є і те, що в разі втрати або поломки ключа, змінюється тільки серцевина замку, а сам замок залишається на місці.

3. Хрестоподібний. Найбільш поширена конструкція замку з хрестоподібним ключем. Процес закриття в цих пристроях аналогічно сувальдному. Недолік криється в гнізді для ключа, яке не відзначається високою міцністю. Досить простий метод відкриття силовим способом.

4. Eлектромеханічний замок. Модель сьогоднішнього дня. Безумовно заслуговує на увагу завдяки своїй зручності використання. Зазвичай цей тип замку складається з самого виконавчого механізму і різного роду контролерів до нього. Це може бути "картка, транспондер, біометрика і інші кодові елементи", відповідно даний тип надійних замків не є дешевим. Обов'язковою умовою установки є наявність постійного електроживлення.

5. Замок невидимка. Головна особливість цих замків - відсутність замкової щілини із зовнішнього боку дверей, що робить процес визначення місця розташування механізму досить проблематичним. Найчастіше відстрілючий ригель такого замку є додатковим блокуванням зачинення дверей в цілому.

Супутні товари

Схожі статті

01.04.2020
Темою сьогоднішньої ліквідації безграмотності є двері, а точніше - в..
Праві і ліві двері як відрізняти?
05.03.2021
Сьогодні не просто знайти якісний замковий механізм, який поєднував ..
Огляд замка RADLOCK Мімоза
07.04.2021
Що рухає людиною при бажанні убезпечити своє житло або робоче місце?..
Як захистити свій офіс чи квартиру від злому
12.05.2021
Конкуренція - це завжди добре, а суперництво за пальму першості виро..
Топ 10 виробників механічних замків в світі
04.06.2021
Безсумнівно, механічні замки в наші дні є творіння мудрі, розумні, а..
Який термін служби механічних замків? Порівнюємо виробників.
08.06.2021
З кожним днем, новим відкриттям і авантюрними на перший погляд ідеям..
У яких випадках не варто використовувати електромеханічні замки?
21.07.2021
На що ми звертаємо увагу в першу чергу при покупці відповідного нам ..
Чи є гарантія на дверні ручки?

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре