Працюємо з 09:00 до 20:00 пн.-пт.
Безліч пропозицій на ринку механічних замків обумовлено жорсткою кон..

У чому перевага замків Revolution Pro?

Безліч пропозицій на ринку механічних замків обумовлено жорсткою конкуренцією як усередині ринку, так і за самого покупця. Ми часто стикаємося з рекламою, гучними заявами і симпатичними пропозиціями. Але чи все так однозначно, невже реальність така, що все пропоноване маркетологами дійсно варто нашої уваги? Давайте розберемося, які переваги нам може дати один з топа брендів. Для повноти розуміння, ми будемо розглядати моделі від італійського лідера, добре зарекомендував себе на ринках Європи, України та світу. Сьогодні ми розглянемо замки Revolution Pro, дізнаємося в чому їх переваги і чи є у них недоліки. На прилавках магазинів дуже багато хороших пропозицій і від інших брендів, таких як - MotturaGardaCipierreRadlock ... Про решту, поговоримо пізніше, а зараз давайте знайомиться з Revolution Pro.

Італійський виробник CISA тривалий час піднімався на вершину визнання і слави в сфері механізмів для дверних полотен. Шлях його був не простий, навіть тернистий ... так як за часів зародження фірми, на ринку вже було багато серйозних гравців, не кажучи вже про конкуренцію на ранніх етапах становлення виробництва. Італійські фахівці розуміли всю серйозність ситуації, тому були залучені інженери з досвідом роботи над механізмами з підвищеною безпекою. Так почав своє сходження унікальний за задумом і неповторний для конкурентів механізм з фірмовою технологією Revolution Pro.

При виготовленні механічних замків, виробничі потужності заточені на точний підгін всіх елементів конструкції замку як всередині, так і зовні замку. Завдяки чому Revolution Pro - це багатофункціональні замки, які зуміли вдало об'єднати в собі найкращі якості від європейських циліндрів і сувальдних механізмів. Такий підхід окупився відразу, бренд почали дізнаватися, а покупці стали йому довіряти. Адже така педантична увага до найменших деталей - підняли на новий рівень показники надійності експлуатації. Давайте ближче познайомимося з цікавими моделями, які не залишать вас байдужими!


Купити замок Revolution - унікальність для вашої безпеки!

Модифікацій замків Чіза Революшин багато, але повірте - вони варті вашої уваги. Забігаючи наперед - модельний ряд користується величезною популярністю в Україні, тому моделі довго не залежуються на прилавках магазинів. А це, погодьтеся говорить про популярність і в першу чергу про довіру до CISA.

Про моделі CISA 56735 Revolution Pro можна говорити дуже довго, ми ознайомимося з головними її перевагами. 56735 - багатофункціональна модель, з Сувальдно-циліндровим механізмом секретності. Клас захисту - 6. Тип установки замку, найнадійніший - врізний. Кількість ригелів дорівнює п'яти. Діаметр ригеля - 18 мм, а кількість точок замикання дорівнює трьом. У замку є засувка. Перевагою замку є його конструкція, в ролі основного замку виступає циліндровий, а в сувальдний замок виконує роль додаткового. Основний замок оснащений спеціальною системою блокування, вона спрацьовує при видаленні циліндра з гнізда замку. Гарантійний термін експлуатації замку - 36 місяців.

CISA 56735 Revolution Pro

CISA 56535 Revolution Pro - схожа модель, з вищеописаною. Конструктивно виконана з одним механізмом секретності - циліндровим. Також клас захисту - 6. Кількість ригелів - 5. Точок замикання - 3. Засувка в замку реверсивна. Відмінною особливістю даної моделі є плавність роботи і безшумність ходу ригелів. Такого результату вдалося досягти завдяки використанню шестеренчатого редуктора. Механізм замка оснащений блокувальною системою. Зручність в установці, ще один аргумент на користь цієї моделі - легко встановити як на лівосторонні, так і на правосторонні двері. Перевагою моделі можна назвати її універсальність.

CISA 56535 Revolution Pro

Особливу увагу до себе привертає CISA 56785 Revolution Pro. Крім «стандартних» рішень в лінійці Pro, замок конструктивно виконаний з використанням двох механізмів циліндрового типу. Плавність ходу замку як завжди на висоті, завдяки фірмовій технології. Основним замком тут є нижній. Саме в ньому застосована запатентована система блокування Pro. До переваг замку варто віднести інженерно-конструкторське рішення з використанням двох механізмів циліндрового типу.

CISA 56785 Revolution Pro

Для людей, які шукають надійність в строгому виконанні - буде цікавим варіантом покупки модель CISA 56525 Revolution Pro. Відмітною перевагою даної моделі є її вартість. За надійним корпусом, інженери умістили все найголовніші фішки лінійки Pro. В наявності система блокування руху ригелів. Рухливість системи забезпечує надійний шестерний редуктор. Універсальність даної моделі можна побачити відразу - вона ідеально підійде для установки в металеве дверне полотно як додатковий замок. Завжди добре, коли виробник дає нам вибір. Якщо у вас є гараж, дана модель стане відмінним гарантом безпеки! Механізм секретності замка - циліндровий. Тип установки класичний - врізний. Клас захисту замку - 6, а кількість ригелів - 5. Точок замикання - три.

CISA 56525 Revolution Pro

Крім відмінних замків лінійки Revolution Pro, у Чіза є не менш цікаві представники з інших сегментів. Наприклад, ALPS, в яку входять такі моделі як CISA 57675 ALPS і CISA 57986 ALPS.

CISA 57675 ALPS

Відмінною особливістю замків є можливість перекодування. Конструктивно моделі побудовані на основі шести сувальд і п'яти ригелів. Абревіатура ALPS (All Level Protection System) - говорить сама за себе, ефективність її протидії злому знаходиться на високому рівні. Якісне виконання і застосування сучасної системи від злому, запобігає навіть найвідчайдушніші спроби проникнення зловмисників в приміщення!

CISA 57986 ALPS

Варто згадати про електромеханічних замках італійського бренду! Завдяки багаторічним напрацюванням, фахівці змогли добитися вагомих успіхів. Електромеханіка замків знаходиться на високому рівні, що не раз зазначалося на різних заходах. CISA випускає замки даного типу в класичному виконанні - врізному, а також в накладному. Якщо зі сферою застосування установки замку все більш зрозуміло і звично. Те з накладними, не так все однозначно. Накладний тип замка ідеально підійде для установки в офісному приміщенні, на гаражних воротах або на хвіртці. Найпопулярнішою моделлю серед накладних замків є - СISA 1A630. Відмінною особливістю замку виступає її універсальність в плані місця установки - всередині або зовні приміщення. З переваг серед інших виробників відзначимо практично безшумну роботу механізму відкривання / замикання. Спосіб установки також радує свободою вибору в горизонтальній або вертикальній площині.

CISA 1A630


Оглянувши лише мала кількість продукції від CISA можемо підвести певний підсумок. Безумовно, продукція бренду варто того, щоб звернути на неї свою увагу. А фірмові напрацювання Revolution Pro - це можливість, скористатися і самостійно відчути всі переваги сучасних напрацювань, зроблених з душею і для людей!

Супутні товари

Схожі статті

10.03.2020
Питання збереження матеріального майна в цілісності й недоторканност..
Як вибрати броненакладку для замку?
12.03.2020
Для виробників, компаній інсталяції забезпечення СКД і будівельних о..
Пропизиція партнерства
16.06.2020
Mottura - це італійська компанія-виробник замків і дверної фурн..
Mottura MyKey
20.08.2020
Найчастіше в житті трапляються обставини, коли ключ від вхідних двер..
Перекодування замків MOTTURA і CISA
04.02.2021
Для прийняття кращого рішення саме у вашому випадку, ми повинні зроз..
Як можливо підвищити взломостійкість дверей?
03.03.2021
Краса, практичність і зручність - три сучасних принципу, які роблять..
Як вибрати розсувну систему для дверей?
05.03.2021
Кожен вирішує для себе, скільки він готовий платити за безпеку примі..
Як вибрати захисний замок? Три основні поради
04.04.2021
Якщо задати питання професіоналу - якого виробника з хорошою репутац..
CISA - чому краще в порівнянні з конкурентами
02.06.2021
Буває важко розлучитися зі своїми звичками, перейти на щось більш су..
У яких випадках не варто використовувати механічні замки?
17.06.2021
Кожен раз роблячи важливу покупку, ми пильно вивчаємо всі нюанси, ог..
Як відрізнити підробку від оригіналу при виборі електромеханічних замків?
21.06.2021
Електромеханічні замки, як представники нового покоління механізмів ..
Який термін служби у електромеханічних замків? Чи є гарантія на термін служби
24.06.2021
Класичні механічні замки на сьогоднішній день залишаються найпоширен..
Механічні замки і їх цінові категорії
28.07.2021
Дверні ручки вже давно стали невід'ємним атрибутом будь-якого дверно..
Вибираємо дверні ручки для міжкімнатних дверей
01.09.2021
Замки, встановлені в дверне полотно, давно перестали бути просто зам..
Ключі для перекодування замків як працюють
07.09.2021
Сучасний світ диктує свої правила у всіх аспектах життя і, якщо Ви х..
Основні мінуси електромеханічних замків
09.09.2021
Організація максимального захисту приміщення - одна з найважливіших ..
Максимальний захист. Що потрібно купити в першу чергу
10.09.2021
Головною деталлю, яка відповідає за складність запірного елемента, є..
Чим відрізняються сувальдні замки від циліндрових
24.11.2021
Якісна фурнітура не менш важлива деталь у загальному малюнку повніст..
Фурнітура для сейфів. Особливості комплектації
17.12.2021
Сучасний сейфовий замок є надійним замикаючим елементом і є невід'єм..
Електронний сейфовий замок - основні переваги та недоліки
15.01.2022
Завдяки сучасним лініям виробництва компанії, що спеціалізується на ..
Зламався дверний замок? Не поспішай викидати.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре