Працюємо з 09:00 до 20:00 пн.-пт.
З кожним днем, новим відкриттям і авантюрними на перший погляд ідеям..

У яких випадках не варто використовувати електромеханічні замки?

З кожним днем, новим відкриттям і авантюрними на перший погляд ідеями, людство робить своє життя все більш комфортним. Бажання зробити затишніше своє життя, жевріла в мріях людства ще з давніх часів. У ХХ столітті було зроблено чимало цікавих відкриттів і придумано безліч речей, які покращують життя на ділі, а не на словах. Про одну з найцікавіших і корисних для щоденного використання ідеї ми сьогодні поговоримо. Дізнаємося, коли і де не варто встановлювати електромеханічні замки. Розглянемо кращі пропозиції на ринку і коротко стисло нагадаємо основні характеристикам. Зрозуміємо за що цінують той чи інший бренд, і хто користується народним визнанням.


Електромеханічні замки купити і куди встановити?

Звичайно, багато хто буде агітувати з перших рядків за механіку, класичне виконання і т.п. Але давайте розберемося, куди краще встановлювати електромеханічні замки, а де краще користуватися звичною класикою?

Скільки ви знаєте топових виробників механічних замків? На вскидку кожен зможе назвати - Чізу (вона ж CISA), Мотура (Mottura) і Чіпьер (Cipierre). Це не дивно і не викликає здивування. Якість і величезна армія фанатів брендів не дадуть осквернити добрі імена італійських виробників. До того ж представницькі лінійки замків дуже широко представлені як основними, так і додатковими механізмами для дверного полотна. А, що на рахунок електромеханічних замків - чи є бренд / ім'я якому можна вірити так само? Відповідь очевидна і лежить на поверхні - CISA! На європейському континенті ця інформація не стільки дивно звучить як у нас в країні. Як би там не було, українці не дарма вважаються нацією, якій важко догодити. Саме тому у нас все ще так популярна якісна класична механіка для дверних полотен. Але прогрес, не стоїть на місці, Чіза (в народі часто називають ласкаво Кіса) представлена ​​на нашому ринку значними і цікавими в плані реалізації ідеями.

Модель CISA 14010 - сучасне рішення для вхідних дверей з врізним типом установки. Електромеханічна начинка замку знаходиться на високому рівні. Клас захисту - 5. Корпус замка виготовлений з антикорозійної сталі. Що дозволяє використовувати замок як всередині, так і зовні приміщення. В електромеханічному замку передбачено отвір під дверну ручку. До речі, засувка обладнана протівовіджимним механізмом, який складається з запірного і взводного ригеля.

CISA 14010

Якщо вас цікавить якісний механізм накладного типу, то тут у Кіси є чим вас здивувати і одночасно порадувати! Модель CISA 1A630 - це новий тип замку, створений спеціально для установки на дерев'яні полотна, ворота або на хвіртки з товщиною не більше 100 мм. Замок зібраний дуже якісно, ​​всередині все комплектуючі працюють як швейцарський годинник. 1A630 - можна встановити як всередині приміщення так і на вулиці. Завдяки своїй продуманості, замок можна встановити як на лівосторонніх, так і на правобічних дверях. З кожною новою моделлю, виробник вдосконалює характеристики в порівняння з попередньою. Так в цьому замку було покращено опір вібраційних навантажень і механічних ударів. Замикається механізм завдяки роторному ригелю з силою утримання зусилля впливу до 2000 кг. Відзначимо ключову особливість, яка є в даному замку - система, що відповідає за відкривання / замикання дверей, працює практично безшумно! Замок має в наявності і саморегулівну відповідну частину поворотного типу, за допомогою якої можливо встановити замок в горизонтальній або вертикальній площині.

CISA 1A630

Замки ідеально підійдуть для установки в офісні приміщення, на дверні полотна складів або на хвіртку. Не варто встановлювати електромеханічний замок навісного типу як основний і єдиний на вхідні двері в житлові приміщення. Для цього існують більш продумані рішення.


Де краще купити електромеханічний замок?

Все, що стосується безпеки, має для вас значення в збірці, функціональності і довговічною експлуатації, варто купувати тільки в перевірених магазинах. Не можна купити електромеханічний замок на базарі / с рук - встановити, бути повністю спокійним в плані безпеки. Не буває такого, так як незрозуміло, де був виготовлений замковий механізм, скільки дублікатів ключів для нього було зроблено і власне гарантійного терміну експлуатації ви не отримаєте. Зате, можете отримати дуже багато неприємностей і головного болю ... Тому, запам'ятайте все що стосується безпеки -  не може коштувати заманливо дешево!

Електромеханічний замок CISA 15535, в народі іменується як Кіса Революшин - це сучасне, рішення безпеки в комплексному підході до справи від італійського топ-бренду. Шестерний редуктор Revolution - призначений для полегшення процесу провертання ключа в замковій щілині. Легкість і якість відчувається з секунд використання пари ключ-замок. Найчастіше дану модель встановлюють в броньовані двері зовнішнього типу. Про використані матеріали при виготовленні ключа скажімо коротко - все на вищому рівні! Замок заслужено отримав найвищий клас безпеки, що само собою означає найнадійніший запірний механізм на сьогоднішній день. З особливостей начинки замку відзначимо також - двосторонній вертикальний привід  реверсивного замку, напрямок закриття можна змінити шляхом перевстановлення защіпки. Замок ідеально підійде для використання, на об'єктах, які вимагають підвищеного рівня безпеки. Клас захисту - 7 в випадку використання з бронепластиною. Кількість точок замикання - 3, а кількість ріелів - 4. Не варто використовувати на приміщеннях в яких немає необхідності в найвищої безпеки, так як задоволення не з дешевих - але вірні фанати безпеки безперечно оцінять дану модель!

CISA 15535


Електромеханічний замок - як посилений захист вхідних дверей

Той, хто заробив матеріальне благо власною працею - знає йому справжню ціну! Такі люди, дуже педантичні в плані безпеки і роблять свої вибір дуже обережно. Для таких споживачів CISA, представила модель 17685. У моделі є засувка і можливість зробити перекодування. Кількість ригелів - 4, а точок замикання - 3. Тип установки найнадійніший - врізний. Конструктивно замок зроблений для зовнішнього використання, це показує спосіб монтажу і загальні характеристики.


CISA 17685

Замок використовується в якості основного замикаючого механізму, який може легко бути інтегрований в комплекс взаємодії з високотехнологічними електронними системами, що забезпечують управління і контроль доступу в приміщення. По праву, цю модель вважають однією з кращих в даному сегменті, її характеристики і правильна інтеграція в комплексну систему безпеки подарують споживачеві не тільки спокій, а й міцний сон! З продуманістю і дбайливим підходом до найменших деталей механізму, італійські інженери - дарують нам гарантований спокій, адже ми знаємо, що CISA - це завжди висока якість!

Супутні товари

Схожі статті

25.02.2020
Надійність і безпека, яку повинна забезпечувати вхідні двері в кварт..
Замки для вхідних дверей - класифікація
10.03.2020
Питання збереження матеріального майна в цілісності й недоторканност..
Як вибрати броненакладку для замку?
22.06.2020
Не секрет, що в сучасному світі з його реаліями в якому постійно вин..
Замки Mottura. Переваги
15.07.2020
Неважливо, якого саме типу, двері, будь-то вхідні, міжкімнатні, балк..
Заміна циліндру на більш високий рівень захисту
04.02.2021
Для прийняття кращого рішення саме у вашому випадку, ми повинні зроз..
Як можливо підвищити взломостійкість дверей?
03.03.2021
Краса, практичність і зручність - три сучасних принципу, які роблять..
Як вибрати розсувну систему для дверей?
02.06.2021
Буває важко розлучитися зі своїми звичками, перейти на щось більш су..
У яких випадках не варто використовувати механічні замки?
18.06.2021
Механічний замок - один з найпоширеніших елементів безпеки який ми м..
Який термін служби у механічних замків? Чи є гарантія на термін служби
24.06.2021
Класичні механічні замки на сьогоднішній день залишаються найпоширен..
Механічні замки і їх цінові категорії
16.07.2021
Зміна обстановки, переїзди, ремонт та інші моменти в житті змушують ..
Як часто потрібно міняти Механічні замки? При ремонті або переїзді
20.07.2021
Сучасні технології, прогрес в галузях науки та інноваційні підходи, ..
Чи потрібен спеціальний догляд за електромеханічними замками? У скільки обходиться їх обслуговування?
28.07.2021
Що привертає увагу людини, який перший раз прийшов в квартиру? Звича..
Дверні ручки як прикраса невеликої квартири
31.08.2021
Врізні замки - це одні з найбільш надійних представників замикаючих ..
Види врізних замків і їх переваги
31.08.2021
Дискусії про надійність того чи іншого замку для будинку, можна прод..
Вибір надійного замка для будинку
09.09.2021
Організація максимального захисту приміщення - одна з найважливіших ..
Максимальний захист. Що потрібно купити в першу чергу
10.09.2021
Що потрібно знати і з чого почати знайомство з замикаючими елементам..
Купуємо замки механічні та електромеханічні правильно
06.12.2021
Завдяки сучасним технологіям, вибір товарів та їх покупка належать д..
Де потрібно купувати замки до сейфів та іншу фурнітуру?
13.01.2022
Загальний затишок будинку складається з деталей та продуманості рече..
Дверна фурнітура - незамінне доповнення до інтер'єру в будинку

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре