Класичне виконання, тривала експлуатація та надійність кожного елемента - це, про сучасних механічних замках. Крім широко популярних і добре себе зарекомендували світових брендів - CISA, Mottura, Cipierre на ринку існують і інші виробники. І дуже приємно, що саме українські інженери за відносно короткий термін змогли впевнено увірватися в сутичку з кращими з кращих. Звичайно, не легко змагатися зі світовим професіоналами - але тільки так можна стати один щабель з кращими. На сьогоднішній день в українських виробників є дійсно якісні механічні замки, які зможуть не тільки приємно здивувати, але і серйозно зацікавити покупця.
Які механічні замки купити для вхідних дверей?
Розглядаючи покупку нового механізму для вхідних дверей, варто приділити увагу параметру сумісності рівня захисту дверного полотна і механічного замка. Якщо у вас встановлена надійна (наприклад - броньовані) двері, то і замок варто брати якісний, врізного типу. Також, можна розглянути установку додаткового замка до основного. Немає ніякого сенсу встановлювати по 4-5 замкових механізмів на двері, рівень захисту якої низький. Також таких дверей не допоможе навіть найдорожчий, наворочений замок. Такі двері недобросовісні люди проходять дуже швидко - вони не витрачають час на злом механічного замка, а приступають відразу до дверного полотна. Його розрізають, вибивають або просто знімають з петель ... Тому важливо вибрати ідеальне поєднання рівнів захищеності двері і механічного замка.
За типом установки, механічні замки бувають:
- врізні. Встановлюються в дверне полотно вхідних дверей в особняках або квартирах.
- накладні. Установка, як і в попередніх врізних, але з акцентом установки на другі (в багатоповерхівці - спільні з сусідами) двері.
- навісні. Найпростіший з усіх видів механічних замків. Дуже популярні тип замків для установки на гаражні ворота, складські приміщення.
- невидимки. Основними перевагами над класичними замками, є - відсутність замкової щілини, радіо брелок працює по динамічному коду, наявність сенсорних кнопок, установку можна провести на будь-який тип дверей.
Найнадійнішим способом для установки механічного замка, є - врізний тип. У нього маса переваг, наприклад:
- прихованість від очей. Завдяки врізного способу установки - зовні, дуже важко зрозуміти, що ж встановлено в полотні і якого рівня захисту там механізм.
- збереження механізму. Досягається завдяки установці замку в полотно, що знижує вплив зовнішніх факторів на сам замок і його елементи.
- можливість підняти рівень захисту. За рахунок установки бронепластини або броненакладки.
Спираючись на вищесказане, українські виробники зробили акцент на важливих моментах у виготовленні механічних замків. Такі бренди, як: Аріко, Тандем, Radlock, Зеніт - пропонують цікаві механізми під найрізноманітніші можливості і потреби.
Як вибрати і купити механічний замок?
Складність при покупці механічного замка полягає в тому - «а, чи варто довіряти пропозицій на базарах чи купувати тільки в перевірених магазинах?» Відповідь одна, він однозначний - купувати механічний замок стоїть тільки в перевіреному магазині!
Українські виробники такі як Аріко і Тандем, пропонують хороші варіанти для покупки замка для підсобки або маленького складу. А ось замки від виробника Зеніт часто встановлюють на дверях в офісні приміщення. У кожного з варіантів є свої плюси і недоліки. Але ніхто не зможе сказати, що за запропоновану суму ці замки погані. Так, вони не ідеальні, але і розумно буде використовувати їх за призначенням. Встановивши Аріко або Тандем, наприклад в полотно дверей на складі - ви можете бути впевненими в збереження майна та обмеження доступу в приміщення для сторонніх осіб. Механічні замки від Зеніт добре себе зарекомендували тривалим терміном роботи і надійністю механізму при використанні всередині приміщення.
А ось механічні замки від виробника Radlock - справжній лідер українського сегмента. Якщо коротко описати, ніж якісно відрізняються замки Radlock від інших варіантів, то на думку відразу прийде:
- підгонка кожної деталі механізму.
- використання тільки якісних матеріалів.
- продуманість конструкції.
- запатентовані рішення яких немає у інших брендів.
- тонкі нюанси при проектуванні з цікавими рішеннями щодо збільшення безпеки всього механізму.
- величезна кількість позитивних відгуків від фанатів надійної механіки.
Radlock - це якісно, надійно і надовго! Є у бренду і культова модель, про неї мова піде трохи далі.
Кращий від Radlock, замок механічний в Україні!
Серед чималої українського представництва виробників механічних замків, бренд Radlock по праву вважається практично безальтернативним варіантом в розділі додаткових замків. Мімоза М-302 - це більше, ніж просто механічний замок. У ньому полічені всі кращі принципи і селЛедньов напрацювання бренду. У замку реалізована робота відкидний блокувальною планки, що дозволяє максимально підвищити захист механізму від використання різних видів відмичок. При виробництві замку, інженери приділили велику увагу корпусу і ригелю замку - в них були додані алмазні гранули. Таке нестандартне рішення відразу дало свої плоди - як результат, рівень захисту корпусу виріс у декілька разів. Тепер замок Radlock Мімоза М-302 не вдасться просвердлити навіть твердосплавним свердлом. Наявність алмазних гранул в ригелі забезпечує його захист від перерізання болгаркою. На певних етапах виготовлення модель Мімоза проходить і ручну збірку. Точний підгін всіх елементів конструкції, забезпечує захист від проникнення в механізм. У замку передбачений захист від зчитування розташування кодових елементів всередині корпусу.
Резюмуючи, відзначимо, що українські виробники замків знаходяться на початку свого шляху. Але навіть зараз, такі бренди як Radlock можуть скласти конкуренцію західним аналогам. Залишається дочекатися нових моделей, які виведуть українську продукцію на новий - світовий рівень якості серед перевірених виробників механічних замків!