Працюємо з 09:00 до 20:00 пн.-пт.
У процесі підбору циліндру замку у користувача часто можуть виникнут..

Як правильно вибрати розмір циліндру?

У процесі підбору циліндру замку у користувача часто можуть виникнути деякі труднощі, пов'язані з недостатнім рівнем обізнаності в цій тематиці. Насправді ж, тут немає абсолютно нічого складного і провести вимірювання товщини дверного полотна, а також розмірів циліндрового механізму може кожен.

Ця стаття покликана заповнити прогалини в знаннях і допомогти покупцеві швидко і правильно підібрати розмір "сердечника". При виборі серцевини замка (циліндру) необхідно спиратися на кілька параметрів, а саме:


  • загальна довжина циліндру;
  • дві довжини циліндра (з обох сторін) від його краю до місця кріплення.

Чертеж цилиндра
Процес вимірювання циліндру необхідно проводити саме від його місця кріплення в замку, так як можлива ситуація, коли замок встановлений не по центру дверей або ж у дверного полотна з кожної зі сторін можуть розміщуватися будь-які декоративні елементи (накладки, інкрустовані панелі тощо) .

Від цього параметру залежить, чи варто вибирати циліндр з симетричними показниками сторін "А" і "В" (де "А" і "В" - розміри довжини циліндру від його центру і до краю) або ж купити циліндр з подовженими показниками, коли одна зі сторін циліндру довша за іншу.

Прийнято вважати, що сторона "А" - це сторона від місця кріплення личинки до зовнішньої сторони дверного полотна, а сторона "В" - це сторона від місця кріплення сердечника до внутрішньої сторони дверей.

 


Альтернативний спосіб вимірювання довжини циліндру

Існує ще один спосіб дізнатися довжину циліндрового механізму, навіть без вилучення його з дверного полотна. Для цього необхідно скористатися простою будівельної рулеткою, звичайною лінійкою або ж спеціальним вимірювальним інструментом під назвою штангенциркуль (в цьому випадку вимірювання будуть точніші, хоча похибка в 1-2 мм суттєвої ролі тут не грають).

Для цього необхідно виміряти товщину всього дверного полотна, враховуючи при цьому і товщину декоративних елементів.

Отримані значення і будуть відповідати необхідній довжині циліндру. Наостанок хотілося б вкотре акцентувати увагу читача на необхідності придбання якісного і надійного циліндру. Ми рекомендуємо вироби відомих фірм-виробників дверної фурнітури CISA і Mottura, як пройшли перевірку часом і заслужено вважаються одними з кращих, представлених на сучасному ринку.

Купівля циліндрового механізму цих виробників значно підвищить загальний рівень безпеки і спокою користувача, а тандем за типом замок CISA + циліндр CISA додасть дверної конструкції високий рівень взломостійкості.


Супутні товари

Схожі статті

10.03.2020
Питання збереження матеріального майна в цілісності й недоторканност..
Як вибрати броненакладку для замку?
10.03.2020
В даний час все більшу популярність отримують електромеханічні зам..
Вибір електромеханічного замку

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре