Працюємо з 09:00 до 20:00 пн.-пт.
Чи часто Ви замислюєтеся про, підвищенні рівня безпеки житлового / с..

Броненакладки на замки і чому їх варто встановити при заміні замка

Чи часто Ви замислюєтеся про, підвищенні рівня безпеки житлового / складського приміщення? Відповідь буде швидше "так", ніж "ні". Але чи достатньо продовжувати довіряти лише одному елементу захисту вхідних дверей, можливо варто задуматися про збільшення загального рівня? З чим найчастіше стикаються люди, які вирішили змінити замок, при цьому, не подумавши про встановлення броненакладки? Давайте розглянемо для початку актуальні моделі серед замкових механізмів і відповімо на головне питання про броненакладки. Пропоную для початку зробити невеликий екскурс в світ механічних замків. Звичайно, розглянути всіх виробників в одній статті не реально, тому за основу сьогодні візьмемо відомий європейський бренд - італійського виробника механічних замків, Mottura.


Броненакладки на замки купити варто разом з новим замком

Ні для кого не секрет, що сьогодні відсоток пограбування квартир значно нижче, ніж був 15-20 років тому. Причин тому багато, темні 90-ті роки далеко позаду, країна стала на ноги, рівень бандитизму значно впав, та й населення все більше і більше орієнтується на західних сусідів. А на заході рівень злочинності ще нижче ... нам є до чого прагнути і з кого брати хороший приклад. Не дивно зрозуміти, що ключ до безпеки лежить в якості складових всьому ланцюгу по захисту приміщення, зокрема вхідних дверей. Сьогодні недостатньо встановити хороший механізм в дверне полотно і бути спокійним на 100% в неприступності приміщення. Для підвищення рівня безпеки як приміщення, так і механізму секретності, встановленого на вхідних дверях, слід встановити броненакладку. Встановлена ​​накладка підвищує рівень загального захисту від 15% і вище. Все залежить від виробника, матеріалів і т.п.

Модель механічного замка Mottura 54787 - високоякісний механічний замок з комбінованим типом замикання. Механізм замка встановлюється в дверне полотно врізним способом. Особливістю моделі є незалежність в замиканні механізмів. У замку п'ять ригелів і три точки замикання. Для збільшення міцності замка на вхідних дверях - розгляньте до придбання броненакладку на циліндр.

Mottura 54787

Наприклад, Azzi Fausto Antitubo - якісна броненакладка, доступна в двох варіантах по висоті. Має кілька колірних рішень. Конструктивно модель зроблена з міцного матеріалу з загартуванням близько 60 пунктів (за шкалою HRC). Також варто відзначити посилену рухливу шайбу і врізний спосіб установки в полотно. Форма броненакладки має скошені краї, що ускладнює спробу злому при використанні трубчастих інструментів або газового ключа.

Azzi Fausto Antitubo


Купити броненакладки на замки вхідних дверей

Якщо ви вирішили встановити не тільки основний, але і додатковий замок на вхідні двері, то вибираючи механізми з циліндровим механізмом секретності не забудьте підібрати якісну броненакладку. Тим самим ви серйозно зміцните замок на вхідних дверях. Давайте розглянемо відмінну пару для основного замку і підберемо йому в пару якісну броненанкладку.

Механічний замок Mottura 84983 - являє собою вдале рішення з циліндровим механізмом секретності і врізним способом монтування. Замок оснащений п'ятьма ригелями які вилітають на 29 мм, а також трьома точками замикання. Модель замку випускається для двох варіантів відкриття вхідних дверей - лівостороннього і правостороннього. Відмінною особливістю механізму є блокування циліндра, яке спрацьовує при спробі несанкціонованого доступу в приміщення.

Mottura 84983

Для збільшення захисту замикаючого механізму ідеально підійде броненакладка від італійського бренду Cipierre Security. Виготовлена ​​з високоякісних матеріалів, модель пройшла весь цикл випробувань на твердість. Відмінною особливістю моделі є її універсальність при установці на різні типи дверей. Беручи до уваги численні позитивні відгуки покупців і великий термін гарантійної експлуатації (60 місяців!), Можемо з упевненістю заявити - це одне з найкращих рішень для збільшення рівня захищеності циліндра, представлених на ринку.

Cipierre Security


Ціна на броненакладки для замків встановлених на вхідні двері

Як ми вже знаємо, встановлена ​​накладка на циліндричний замок вхідних дверей - це приріст рівня безпеки від 15%. Але чим відрізняються накладки крім кольору і розмірів? Загалом функціонально броненакладки виконують одну і ту ж функцію, але чим вищий клас броненакладки тим ефективніше захист. Наприклад, броненакладки зі скошеними гранями стійкі до злому з використанням трубчастих елементів. Також чималу роль відіграють матеріали, які використовувалися при литті корпусу. Скільки циклів випробування пройшла накладка після відливання і т.п.

Виробники механічних замків йдуть на цікаві кроки, пропонуючи різні комбінації механізмів секретності - циліндровий, сувальдний-циліндровий, циліндровий-циліндровий. Саме про останній зараз і поговоримо, підберемо під нього броненакладку і дізнаємося, чому ж так полюбилася модель Mottura 84995 українським покупцям.

Модель 84995 - двоциліндровий замок від італійських інженерів, який призначений для установки в металеві вхідні двері. У замку встановлено п'ять ригелів циліндричної форми з діаметром 18 мм, а виліт ригелів становить 29 мм. Кількість точок замикання дорівнює трьом. Клас захисту замку - 7. Модель оснащена реверсивної засувкою, а також редукторною системою в головному замку. Особливістю моделі є її поліпшені показники по злому, від забивання ригелів всередину замку, а також від перелому личинки. Також присутні такі параметри як: плавність ходу ригелів, низький рівень шуму при використанні, збільшений термін служби циліндрів. Механічний замок підтримує варіанти відкривання як для лівосторонніх дверей, так і для правобічних.

Mottura 84995

Дуже якісним і хорошим рішенням для підвищення рівня безпеки буде установка на механічний циліндричний замок броненакладки Azzi Fausto Antidrill SB Висота моделі 25 мм, а колір ви зможете підібрати в тон вашого інтер'єру. Накладка покликана забезпечити максимально можливий рівень захисту циліндру замку, установка проводиться врізним способом. Візуально пристрій має відмінності від своїх побратимів в габаритах, накладка вийшла компактних розмірів. Матеріали з яких виготовлена ​​накладка обрані з підвищеною міцністю. Завдяки продуманості корпусу, використаних матеріалів - накладка відноситься до категорії пристроїв додаткового захисту з найвищим класом опору до злому.

Azzi Fausto Antidrill SB

Резюмуючи викладений матеріал, зазначимо важливість установки броненакладки при зміні / установки замка вхідних дверей. Тим самим ви не тільки підвищуєте рівень загальної безпеки, а й надаєте візуальної солідності ваших вхідних дверей. А якщо ви хочете надати нових барв для дверного полотна - розділ броненакладки найкраще місце щоб визначиться!

Супутні товари

Схожі статті

12.03.2020
Для виробників, компаній інсталяції забезпечення СКД і будівельних о..
Пропизиція партнерства
16.06.2020
Mottura - це італійська компанія-виробник замків і дверної фурн..
Mottura MyKey
20.08.2020
Найчастіше в житті трапляються обставини, коли ключ від вхідних двер..
Перекодування замків MOTTURA і CISA
10.10.2020
Нерідко в житті трапляється непередбачений збіг обставин, таких як в..
Інструкція по перекодуванню замків CISA
10.11.2020
В одній з попередніх статей ми зробили спробу ознайомлення читачів з..
Інструкція по перекодуванню замків Mottura
05.03.2021
Сьогодні не просто знайти якісний замковий механізм, який поєднував ..
Огляд замка RADLOCK Мімоза
04.04.2021
Якщо задати питання професіоналу - якого виробника з хорошою репутац..
CISA - чому краще в порівнянні з конкурентами
12.05.2021
Щоб завоювати любов споживача і світову популярність, необхідно прой..
Топ 5 виробників електромеханічних замків в світі
12.05.2021
Конкуренція - це завжди добре, а суперництво за пальму першості виро..
Топ 10 виробників механічних замків в світі
02.08.2021
За останні десятки років світ побачив безліч цікавих рішень в плані ..
Як вибрати ключі для перекодування замка?
02.08.2021
Електромеханічний замок - це сучасний запірний механізм, в основі як..
Чому не працює електромеханічний замок?
30.08.2021
Різновиди ключів, замків і механізмів, які представлені на сучасному..
Види ключів для замків
01.09.2021
Замки, встановлені в дверне полотно, давно перестали бути просто зам..
Ключі для перекодування замків як працюють
02.09.2021
Замикаючі механізми для вхідних дверей сьогодні є надійні елементи з..
Особливості установки електромеханічного замка
03.09.2021
Будь-яке дверне полотно вхідних дверей повинно бути доукомплектовано..
Установка накладного замка на дерев'яні двері
03.09.2021
Навісні замки - механізми, які застосовуються в більш широкій с..
Вибір навісного замка для дверей гаража або хвіртки
03.09.2021
Захистити свій будинок, квартиру або інше важливе приміщення - одна ..
Чим відрізняються броненакладки від бронепластин
06.09.2021
Механічні замки - це класичні замикаючі механізми призначені для заб..
Основні мінуси механічних замків
07.09.2021
Сучасний світ диктує свої правила у всіх аспектах життя і, якщо Ви х..
Основні мінуси електромеханічних замків
10.09.2021
Головною деталлю, яка відповідає за складність запірного елемента, є..
Чим відрізняються сувальдні замки від циліндрових
14.11.2021
Якщо Ви шукаєте надійне місце для зберігання цінних речей, найкращим..
Чому наявність сейфа – вірне рішення для цінних речей
24.11.2021
Якісна фурнітура не менш важлива деталь у загальному малюнку повніст..
Фурнітура для сейфів. Особливості комплектації
06.12.2021
Завдяки сучасним технологіям, вибір товарів та їх покупка належать д..
Де потрібно купувати замки до сейфів та іншу фурнітуру?
15.01.2022
Завдяки сучасним лініям виробництва компанії, що спеціалізується на ..
Зламався дверний замок? Не поспішай викидати.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре