Працюємо з 09:00 до 20:00 пн.-пт.
Класичні механічні замки на сьогоднішній день залишаються найпоширен..

Механічні замки і їх цінові категорії

Класичні механічні замки на сьогоднішній день залишаються найпоширенішими механізмами безпеки, встановленими на дверних полотнах різного типу. Аби не заглиблюватися в історію, можна впевнено стверджувати, що незважаючи на багаторічні еволюцію механізмів в класичному корпусі у даного типу замикаючого механізму світле і перспективне майбутнє. Не останню чергу в такому ключі зіграли і споживчі симпатії, вибір кращих з кращих і головне надійність. Так, як вибір зараз на ринку більш ніж величезний, ми розглянемо тільки розумні моделі. Ті механічні замки, у яких крім звичної функціональності є душа захисника. Топ-5 виробників механічних замків, які потрапили в дану статтю, виглядає наступним чином: CISA, Mottura, Garda, Cipierre, Radlock. У кожного виробника є свої сильні і слабкі сторони. Ми розглянемо кращі пропозиції в цінових категоріях, виділимо цікаві особливості моделей і підведемо короткий підсумок.


Ціни на механічні замки (на які категорії можна розділити цінову градацію Механічних замків) представлених на ринку

Відкриває нашу добірку Чіза, той самий гучний італійський гігант, який прославився далеко за межами Європи завдяки високій якості, реалізації цікавих ідей і високою лояльністю до думки споживачів. З кожною новою моделлю від лідера, ринок механічних годинників набуває все більш цікаві фарби. Напрацьовані роками рішення, вдало втілюються в життя кращими фахівцями Європи. З широкої лінійки представленої продукції, дійсно важко виділити лише одну. Але не просте завдання було успішно подолано - модель CISA 56785 Revolution Pro. У моделі вдало зійшлися воєдино багато ключові параметри по співвідношенню ціна / якість. Даний механізм є двосистемних рішення з двома механізмами циліндрового типу в монолітному корпусі. Плавний хід ригелів забезпечує революційна система Revolution. Функцію основного замку в даній моделі виконує нижній механізм, в якому застосовується запатентована система блокування «Pro». Клас захисту механізми - шостий, а кількість ригелів - п'ять. Точок замикання - три. Механізм секретності циліндровий-циліндровий. У ціновій категорії - народний вибір.

CISA 56785 Revolution Pro

Піднімемо трохи вимоги для наступної моделі. Крім звичних характеристик, вона повинна володіти унікальністю секрету. після ретельного відбору, серед всіх механічних замків своїй ціновій категорії - ціна / якість, вибір припав на модель від Моттура 54J939. В даному екземплярі ви знайдете вдалу реалізацію двох пристроїв з унікальним симбіозом секретності - сувальдного і циліндрового. За силове замикання в замку відповідає сувальдний механізм. На циліндровий покладена функція здійснення контролю. Механічний замок має підвищеними показниками безпеки та надійності, про що легко здогадатися завдяки наявності літери «J» в самій назві. У замку передбачена можливість провести перекодування замка, а технологія MyKey - забезпечить комплексну стійкість замку проти самих нестандартних спроб злому. Клас захисту - сьомий, а кількість ригелів - п'ять. Кількість точок замикання - три. Тип установки - врізний, а механізм секретності циліндровий-сувальдний.

Mottura 54J939


Ціни на механічні замки на ринку

Чеський виробник Гарда, вже багато років закріпив за собою впевнене місце серед топових виробників механічних замків з середньої цінової категорії. Це не дивно зрозуміти завдяки позиціонуванню своїх лінійок самим брендом. З усього представленого вибір припав на модель додаткового замка Garda 0260. Конструктивно механізм виконаний добротно з високоякісних матеріалів. Вважається одним з кращих на ринку з сегмента додаткових механізмів. В даному замку, замкова щілина знаходиться на одному рівні з основним замком. Безпеку забезпечують циліндр і три ригеля, діаметр яких 12 мм. Клас захисту - п'ятий, а механізм секретності - циліндровий. Тип установки - врізний, а кількість точок замикання - одна.

Garda 0260

У споживачів різні способи підбору механізму для дверного полотна. Одні досконально вивчають характеристики, інші довіряють тільки перевіреним десятиліттями брендам, треті - спираються на відгуки покупців. Зібравши середні параметри в один, розглянемо модель від італійського бренду Чіпьерре. А саме 50128 / VF / I - це сучасний механічний замок врізного типу установки. Використовується даний механізм як основний нижній замок. У якісному корпусі реалізована система трехнаправленного закривання, при наявності чотирьох ригелів. Засувка ріверсівного типу в наявності. Механізм секретності - циліндровий, а клас захисту - шостий. Кількість точок замикання одно - трьом. З огляду на всі представлені характеристики, замок спокійно можна віднести до категорії - раціональний вибір.

Cipierre 50128 / VF / I


Механічні замки ціна і якість українського представника

Відносно молодий, але досить пошумевшій і точно перспективний український виробник Радлок - впевнено, крок за кроком завоевивает не тільки внутрішній ринок, а й стоїть на хорошому рахунку за межами України. Завдяки багаторічним напрацюванням, українські фахівці зуміли створити механічний замок високого клас Мімоза. У моделі є декілька модифікацій, але принципи роботи залишаються незмінні. Відкидна блокировочная планка забезпечує максимальний захист механізму від розтину найрізноманітнішими видами відмичок. При виробництві корпусу і ригеля замка, виробник зробив акцент на їх посилення - вони виготовлені з додаванням алмазних гранул. Завдяки цьому, корпус не боїться просвердлювання навіть при використанні твердосплавного свердла. Ригель ж наползутся перерізати болгаркою. Тип установки замку - врізний. Механізм секретності - сувальдний, а кількість ригелів - один. Кількість точок замикання - одна. Категорія - чесна якість за свої гроші.

RADLOCK (Радлок) Мімоза

Цінова категорія безпосередньо залежить від спрямованості моделі. Завдяки широкій лінійці продукції, кожен зможе знайти механізм під свої завдання і під можливості. А вибираючи механізм від топ-виробників, ви завжди зможете бути впевненими в безпеці завтрашнього дня!

Супутні товари

Схожі статті

10.03.2020
В даний час все більшу популярність отримують електромеханічні зам..
Вибір електромеханічного замку
10.03.2020
У нашому повсякденному житті ми постійно зустрічаємося з циліндровим..
Що таке циліндр для замку і для чого він потрібен?
14.03.2020
У сучасному соціумі - світі активних, постійно зростаючих потокових ..
Стандарт для замків EN 12209
16.06.2020
Mottura - це італійська компанія-виробник замків і дверної фурн..
Mottura MyKey
06.04.2021
Сучасний тренд на металеві двері не залишає байдужим абсолютно ніког..
Види замків для металевих вхідних дверей
11.05.2021
Механічні замки не втрачають своєї популярності навіть на тлі виріс ..
Ступені захисту механічних замків. Докладний опис
12.05.2021
У наш час на ринку існує дуже багато пропозицій по замкових механізм..
Серцевина або циліндр для замку. Як правильно вибрати серцевину для механічного замка?
02.06.2021
Буває важко розлучитися зі своїми звичками, перейти на щось більш су..
У яких випадках не варто використовувати механічні замки?
07.06.2021
Безліч пропозицій на ринку механічних замків обумовлено жорсткою кон..
У чому перевага замків Revolution Pro?
08.06.2021
З кожним днем, новим відкриттям і авантюрними на перший погляд ідеям..
У яких випадках не варто використовувати електромеханічні замки?
21.07.2021
При виборі вхідних дверей, ми керуємося особистими мірками параметрі..
Чому ми радимо міняти дверні ручки від виробника дверей
28.07.2021
Що привертає увагу людини, який перший раз прийшов в квартиру? Звича..
Дверні ручки як прикраса невеликої квартири
30.07.2021
Існує думка, що заощадити потрібно на всьому, що китайські підробки ..
Дверні ручки - економити або не шкодувати?
31.07.2021
Механізми, встановлені на вхідних дверях квартир в багатоповерхових ..
Ключі для перекодування замка, не всі знають для чого вони потрібні
31.07.2021
Чим відрізняється продукція топ-брендів від аналогів зроблених хорош..
Які бувають ключі для перекодування замка?
02.08.2021
За останні десятки років світ побачив безліч цікавих рішень в плані ..
Як вибрати ключі для перекодування замка?
02.08.2021
Електромеханічний замок - це сучасний запірний механізм, в основі як..
Чому не працює електромеханічний замок?
30.08.2021
Різновиди ключів, замків і механізмів, які представлені на сучасному..
Види ключів для замків
31.08.2021
Дискусії про надійність того чи іншого замку для будинку, можна прод..
Вибір надійного замка для будинку
03.09.2021
Захистити свій будинок, квартиру або інше важливе приміщення - одна ..
Чим відрізняються броненакладки від бронепластин
07.09.2021
Сучасний світ диктує свої правила у всіх аспектах життя і, якщо Ви х..
Основні мінуси електромеханічних замків
10.09.2021
Головною деталлю, яка відповідає за складність запірного елемента, є..
Чим відрізняються сувальдні замки від циліндрових
13.01.2022
Загальний затишок будинку складається з деталей та продуманості рече..
Дверна фурнітура - незамінне доповнення до інтер'єру в будинку
16.08.2022
Європейський бренд Mottura – виробник високоякісних замикаючих механ..
Перекодування замка mottura

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре